Logo


REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Dział - Wiadomości

Caritas zaprasza na spotkanie Wielkopolska Wiara

Artykul dodany: Czwartek, 23 marca 2017
Caritas zaprasza na spotkanie Wielkopolska Wiara Centrum PISOP (Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP), we współpracy z Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne Wielkopolska Wiara!

Dni Otwarte i30 Nowej Generacji w salonie Hyundai Szpot Swarzędz

Artykul dodany: Czwartek, 23 marca 2017
Dni Otwarte i30 Nowej Generacji w salonie Hyundai Szpot Swarzędz Hyundai Szpot Swarzędz zaprasza do odwiedzenia autoryzowanego salonu w Swarzędzu, gdzie od 24-26.03 odbywać się będą Dni Otwarte i30 Nowej Generacji. W związku z tym wydarzeniem przygotowaliśmy specjalną ofertę na najnowszy model i30, który na początku roku trafił do sprzedaży.

Zbiórka żywności Caritas "Tak, POMAGAM!" w sklepach Kaufland

Artykul dodany: Czwartek, 23 marca 2017
Zbiórka żywności Caritas Kaufland dołączył do organizowanej przez Caritas każdego roku zbiórki żywności "Tak, POMAGAM!". Wielkanocne zbiórki odbędą się 24 i 25 marca w 65 sklepach Kauflandu na terenie całej Polski, w tym także w markecie Kaufland przy ul. Roosevelta 46 w Gnieźnie.

Zenon Pieterek nowym Komendantem Społecznej Straży Rybackiej

Artykul dodany: Czwartek, 23 marca 2017
Zenon Pieterek nowym Komendantem Społecznej Straży Rybackiej Społeczna Straż Rybacka działa społecznie od 2000 r. współpracując w zakresie przestrzegania przepisów ochrony środowiska m.in. ze Starostwem Powiatowym w Gnieźnie (Wydziałem Ochrony Środowiska), Komendą Powiatową Policji, Strażą Miejską oraz Państwową Strażą Rybacką.

Strażak z Gniezna nagrodzony za uratowanie życia

Artykul dodany: Czwartek, 23 marca 2017
Strażak z Gniezna nagrodzony za uratowanie życia Starszy strażak Marcin Kaczor z Komendy Powiatowej PSP w Gnieźnie, 22 marca br. otrzymał z rąk wielkopolskiego komendanta wojewódzkiego PSP mł. bryg. Andrzeja Bartkowiaka nagrodę pieniężną za wzorową postawę obywatelską. Funkcjonariusz poza godzinami służby wykazał się postawą godną naśladowania.

Łabędź padł z powodu ptasiej grypy

Artykul dodany: Czwartek, 23 marca 2017
Łabędź padł z powodu ptasiej grypy Martwy łabędź, który został znaleziony na brzegu jeziora Wierzbiczańskiego padł z powodu ptasiej grypy. Czy są powody do paniki?

Jakie ściany w pokoju dziecka?

Artykul dodany: Czwartek, 23 marca 2017
Jakie ściany w pokoju dziecka? Nadszedł czas na to, aby Twoje dziecko miało swój pokój, ale najpierw trzeba go jakoś urządzić? To nie jest wbrew pozorom wcale takie łatwe zadanie jak może się wydawać, jednakże poniżej przedstawiamy kilka porad, dzięki którym na pewno będzie Ci łatwiej.

Ubezpieczenia przenoszą się do internetu

Artykul dodany: Czwartek, 23 marca 2017
Ubezpieczenia przenoszą się do internetu Wielu z nas uważa, że zakup ubezpieczenia załatwia się tak, jak robiło się to dziesięć czy dwadzieścia lat temu. Koniecznie trzeba było udać się do siedziby towarzystwa ubezpieczeniowego i porozmawiać z dostępnym na miejscu agentem, który przybliżał szczegóły ofert, podawał przykładowe wartości i w końcu wysokość składki. Jak jest obecnie?

Mężczyzna, który zatrzymał pijanego policjanta. Czy czuje się bohaterem?

Artykul dodany: Środa, 22 marca 2017
Mężczyzna, który zatrzymał pijanego policjanta. Czy czuje się bohaterem? Mężczyzna, który po niedzielnym wypadku na os. Winiary w Gnieźnie zatrzymał pijanego policjanta trafił do gnieźnieńskiego szpitala. Kiedy gonił sprawcę znacznie większego od siebie nie zdawał sobie sprawy z tego, że jest on wyszkolonym funkcjonariuszem z ponad 7-letnią służbą.

Są pieniądze na odcinek S5 z Mielna do Gniezna

Artykul dodany: Środa, 22 marca 2017
Są pieniądze na odcinek S5 z Mielna do Gniezna Budowa drogi ekspresowej S5 na odcinku z Mielna do Gniezna ma się zakończyć jeszcze w 2017 roku. Inwestycja będzie kosztowała 578 milionów złotych, w tym 310 milionów wyniesie dofinansowanie z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 - 2020.

Drzwi Otwarte w "Ekonomiku"

Artykul dodany: Środa, 22 marca 2017
Drzwi Otwarte w Zespołu Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnie zaprasza na Drzwi Otwarte, w sobotę 25 marca, w godzinach 10.00 - 12.00. Oprócz lekcji pokazowych z poszczególnych kierunków, będzie można zasięgnąć informacji o szkole, obejrzeć wystawę rysunków Zuzi Walczak oraz spotkać się z uczniami szkoły.

Sam ustalasz wysokość składki za ubezpieczenie na życie

Artykul dodany: Środa, 22 marca 2017
Sam ustalasz wysokość składki za ubezpieczenie na życie W życiu spotkać nas może wiele sytuacji, które znacznie obniżą jakość naszego życia, a także będą generować wysokie koszty. Tak dzieje się na przykład w momencie wystąpienia poważnej choroby. Dlatego warto zainwestować w swoje zdrowie, aby zapewnić sobie środki na ewentualne leczenie.

Na ubezpieczeniu grupowym korzystają wszyscy pracownicy

Artykul dodany: Środa, 22 marca 2017
Na ubezpieczeniu grupowym korzystają wszyscy pracownicy Pracodawcy coraz częściej decydują się na współpracę z towarzystwem ubezpieczeniowym. Ubezpieczenie grupowe jest dodatkowym atutem pracodawcy, dzięki któremu może zatrzymać pracownika na dłużej i unika dużej rotacji.

Prezentacja "Nauczania Prymasa"

Artykul dodany: Wtorek, 21 marca 2017
Prezentacja W Kurii Metropolitalnej w Gnieźnie odbyła się 18 marca prezentacja zbioru wywiadów prasowych, listów pasterskich i okolicznościowych abp. Józefa Kowalczyka z lat 2010-2014, gdy pełnił on posługę arcybiskupa metropolity gnieźnieńskiego Prymasa Polski.

Mieszkańcy Szczytnik Duchownych walczą o przejście dla pieszych

Artykul dodany: Poniedziałek, 20 marca 2017
Mieszkańcy Szczytnik Duchownych walczą o przejście dla pieszych Od 3 lat mieszkańcy Szczytnik Duchownych zabiegają o wytyczenie przejścia dla pieszych między skrzyżowaniem w kierunku Kędzierzyna a szkołą. Jedyne oznakowane przejścia znajdują się przy samym budynku szkoły. Biorąc pod uwagę rozwój wsi, jest to jednak niewystarczające.

Profilaktyka rozwoju Zespołu Stopy Cukrzycowej

Artykul dodany: Poniedziałek, 20 marca 2017
Profilaktyka rozwoju Zespołu Stopy Cukrzycowej Badanie fizykalne stóp oraz edukacja w ramach Programu Profilaktyki Zespołu Stopy Cukrzycowej.

Aviation Detachment 17-2 na półmetku

Artykul dodany: Niedziela, 19 marca 2017
Aviation Detachment 17-2 na półmetku Dobiega końca drugi tydzień polsko-amerykańskiego szkolenia lotniczego w ramach Aviation Detachment 17-2.

Firma Belux zaskoczyła klientów

Artykul dodany: Piątek, 17 marca 2017
Firma Belux zaskoczyła klientów W miniony weekend firma Belux przygotowała stoisko promocyjne w PSB Mrówka. Klienci mogli zamówić markizy, pergole i żaluzje fasadowe z 40% rabatem. Dlaczego? Okazuje się, że to ukłon gnieźnieńskiej firmy w stronę mieszkańców z okazji ... wiosny.

Pod okiem policyjnynch instruktorów szlifowali umiejętność jazdy na nartach

Artykul dodany: Piątek, 17 marca 2017
Pod okiem policyjnynch instruktorów szlifowali umiejętność jazdy na nartach Młodzież z klas o profilu policyjnym z III Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie w drugim tygodniu ferii wzięła udział w zimowym obozie narciarskim. Licealiści zjeżdżali na nartach ze stoków w Bukowinie Tatrzańskiej i Małym Cichym pod okiem instruktorów policyjnych. Wyjazd, który finansowo wsparło Starostwo Powiatowe w Gnieźnie nauczył młodzież nie tylko poruszania się na nartach, ale i przybliżył historię Podhala.

Książki używane - gdzie najłatwiej dostać pozycje wycofane ze sprzedaży?

Artykul dodany: Piątek, 17 marca 2017
Książki używane - gdzie najłatwiej dostać pozycje wycofane ze sprzedaży? Potrzebujesz zaczerpnąć wiedzy z konkretnej książki, ale niestety nie jest ona dostępna w sprzedaży, a w bibliotece także jej nie dostaniesz? Jest to problem szczególnie w sytuacji, kiedy ktoś pisze np. pracę magisterską i zależy mu na tym, aby zdobyć wysokiej jakości materiały, które pomogą mu wykonać to zadanie najlepiej jak się da.

Policjanci wsiądą na rowery

Artykul dodany: Piątek, 17 marca 2017
Policjanci wsiądą na rowery Gnieźnieńska Straż Miejska wkrótce wejdzie w posiadanie dwóch rowerów, którymi funkcjonariusze będą patrolować okolice jezior oraz tereny trudno dostępne dla radiowozów. Postanowiliśmy sprawdzić, czy także Policja w okresie wiosenno-letnim wsiądzie na jednoślady napędzane siła mięśni.

Czy kierownik LOK złamał prawo? RDOŚ zbada sprawę wycinki drzew w Lesie Miejskim!

Artykul dodany: Czwartek, 16 marca 2017
Czy kierownik LOK złamał prawo? RDOŚ zbada sprawę wycinki drzew w Lesie Miejskim! Nie milkną echa sytuacji, do której doszło w miniony weekend w Lesie Miejskim, kiedy to kierownik Ośrodka Szkolenia Kierowców Ligi Obrony Kraju w Gnieźnie zbluzgał parę spacerującą z dzieckiem. Pojawiły się wątpliwości, czy wycinka drzew prowadzona przez właściciela terenu odbywa się zgodnie z prawem.

Patrole Straży Miejskiej na rowerach

Artykul dodany: Czwartek, 16 marca 2017
Patrole Straży Miejskiej na rowerach Już niebawem Straż Miejska w Gnieźnie wzbogaci się o dwa rowery. Pojazdy zostaną zakupione dla strażników, którzy w okresie wiosenno-letnim będą patrolować na nich przede wszystkim parki, okolice jezior oraz ogródki działkowe.

Fałszywy donos miał wprowadzić w błąd służby i media?

Artykul dodany: Czwartek, 16 marca 2017
Fałszywy donos miał wprowadzić w błąd służby i media? Kilka dni temu do naszej redakcji wpłynął list, z którego wynikało, że w gnieźnieńskiej Straży Miejskiej dochodzi do łamania prawa. W jakim zakresie?

Tanie ubezpieczenie domu przez cały rok

Artykul dodany: Środa, 15 marca 2017
Tanie ubezpieczenie domu przez cały rok Wybór odpowiedniego ubezpieczenia nie jest łatwy, zwłaszcza dla osób, które po raz pierwszy zetknęły się z produktami ubezpieczeniowymi. Pojęcia takie jak okres karencji, cesja na bank czy wyłączności umowy są używane w żargonie świata ubezpieczeń, dlatego przeciętny Polak nie zna ich znaczeń. Jak w takim razie przebrnąć przez morze ofert i wybrać dobre, ale tanie ubezpieczenie nieruchomości?

Nielegalne wycinki drzew na terenie Gniezna! Sprawami zajęła się Policja

Artykul dodany: Wtorek, 14 marca 2017
Nielegalne wycinki drzew na terenie Gniezna! Sprawami zajęła się Policja Ustawa o wycince drzew pozwala prywatnym właścicielom ziemi na praktycznie nieograniczone karczowanie lasów. Niektórzy jednak "z rozpędu" wycinają również cudze drzewa. Do takich sytuacji doszło również na terenie Gniezna.

Mirek Jabłoński wspiera akcję charytatywną dla 6-letniego Jakuba

Artykul dodany: Wtorek, 14 marca 2017
Mirek Jabłoński wspiera akcję charytatywną dla 6-letniego Jakuba Mirosław Jabłoński - człowiek o wielkim sercu. Kapitan czerwono-czarnych zaangażował się w akcję charytatywną na rzecz Jakuba Jakubowskiego. To młody mieszkaniec Gniezna, który choruje na białaczkę. Żużlowiec GTM Start Gniezno odwiedził Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego sprawiając mnóstwo radości przebywającemu tam Kubie oraz pozostałym młodym pacjentom oddziału Onkologii Dziecięcej.

Utrudnienia na przejazdach kolejowych

Artykul dodany: Poniedziałek, 13 marca 2017
Utrudnienia na przejazdach kolejowych Publikujemy informację o zamknięciach przejazdów kolejowych na odcinku Gniezno - Gębarzewo - Żydowo - Kosowo.

Czy Straż Miejska traktuje parkujących wybiórczo?

Artykul dodany: Poniedziałek, 13 marca 2017
Czy Straż Miejska traktuje parkujących wybiórczo? W ostatnim czasie przyjrzeliśmy się Straży Miejskiej, która wystawia mandaty za parkowanie na Rynku w miejscu przeznaczonym dla pojazdów zaopatrzenia.

Tydzień polityczno-historyczny w Trzemesznie

Artykul dodany: Poniedziałek, 13 marca 2017
Tydzień polityczno-historyczny w Trzemesznie Stowarzyszenie Trzemeszeńscy Patrioci oraz Dom Kultury w Trzemesznie serdecznie zapraszają na cykl spotkań polityczno- historycznych, które rozpocznie wykład prowadzony przez ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego poświęcony relacjom polsko-ukraińskim.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10233 234 następna »REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA
Wydarzenia
<<  Marzec 2017  >>
PN
WT
ŚR
CZ
PT
SB
ND
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
tel.kom.: +48 781 085 964
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2017 Moje Gniezno