Logo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Dział - Wiadomości

Mieszkańcy współpracują ze Strażą Miejską

Artykul dodany: Środa, 18 stycznia 2017
Mieszkańcy współpracują ze Strażą Miejską Straż Miejska na bieżąco reaguje na wszelkie zgłoszenia mieszkańców Gniezna, którzy mają podejrzenia dotyczące nielegalnego spalania odpadów w przydomowych piecach, ale również w działających na terenie miasta firmach.

Łódź i ponton dla OSP Kłecko i OSP Wiekowo

Artykul dodany: Środa, 18 stycznia 2017
Łódź i ponton dla OSP Kłecko i OSP Wiekowo W sobotę, 14 stycznia, na spotkaniu opłatkowo-noworocznym strażaków z powiatu gnieźnieńskiego Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie st. kpt. Mariusz Dębski przekazał jednostkom Ochotniczych Straży Pożarnej sprzęt do ratownictwa wodnego.

Sanepid ostrzega przed odrą

Artykul dodany: Środa, 18 stycznia 2017
Sanepid ostrzega przed odrą Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna ostrzega przed odrą. Na terenie naszego województwa pojawiły się pojedyncze przypadki na tę chorobę.

Awaria sieci ciepłowniczej w Gnieźnie!

Artykul dodany: Środa, 18 stycznia 2017
Awaria sieci ciepłowniczej w Gnieźnie! Dzisiaj przed godz. 8.00 służby techniczne Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Gnieźnie monitorujące pracę sieci ciepłowniczej odnotowały gwałtowny spadek ciśnienia wody sieciowej.

Plebania i ogród na sprzedaż! Ponad 2,5 tys. m. kw. w ścisłym centrum Gniezna!

Artykul dodany: Środa, 18 stycznia 2017
Plebania i ogród na sprzedaż! Ponad 2,5 tys. m. kw. w ścisłym centrum Gniezna! Parafia p.w. Św. Michała Archanioła w Gnieźnie wystawiła na sprzedaż plebanię oraz ogród. Przetarg na działkę o powierzchni 2 643 m. kw. odbędzie się pod koniec lutego.

Poniedziałek z hindi w I LO

Artykul dodany: Wtorek, 17 stycznia 2017
Poniedziałek z hindi w I LO Poniedziałek, 16 stycznia, dla klas lingwistycznych I LO w Gnieźnie rozpoczął się nieco egzotycznie i orientalnie. Uczniowie klas o tym profilu mieli możliwość zapoznania się z bogatą kulturą i językami Indii oraz odbyć przygodę iście lingwistyczną z hindi - oficjalnym językiem Indii.

Oświadczenie posła Bartosza Jóźwiaka

Artykul dodany: Wtorek, 17 stycznia 2017
Oświadczenie posła Bartosza Jóźwiaka Publikujemy treść oświadczenia posła Bartosza Jóźwiaka.

Chrobrzacy znowu najlepsi!

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 stycznia 2017
Chrobrzacy znowu najlepsi! Czym wyróżnia się dobra szkoła? Osiągnięciami w konkursach, wysokimi wynikami na egzaminach końcowych, innowacjami dydaktycznymi i pedagogicznymi. Czy I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie jest dobrą szkołą? Na pewno, odpowiedź nie może brzmieć inaczej.

Powstanie Wielkopolskie 27 XII 1918 w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Niechanowie

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 stycznia 2017
Powstanie Wielkopolskie 27 XII 1918 w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Niechanowie 12 stycznia uczestnicy OSiW wzięli udział w spotkaniu przygotowanym przez pedagoga OSiW Agnieszkę Nowacką , w czasie którego obejrzeli prezentację multimedialną oraz zostali zapoznani z wydarzeniami związanymi z Powstaniem Wielkopolskim.

Dni Otwarte w Gabinecie Dietetycznym już 19 stycznia

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 stycznia 2017
Dni Otwarte w Gabinecie Dietetycznym już 19 stycznia Gabinet Dietetyczny Ewelina Miturska-Maj przy ul. Cymsa 16 w Gnieźnie zaprasza na Dni Otwarte, które odbędą się 19 stycznia 2017r. W ramach Dni Otwartych będzie można skorzystać z bezpłatnego badania składu ciała.*

WOŚP-owy rekord w Pierwszej Stolicy!

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 stycznia 2017
WOŚP-owy rekord w Pierwszej Stolicy! 187 461,43 zł - taką kwotę udało się zebrać podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gnieźnie. Jest to kwota niepotwierdzona jeszcze przez bank. Nie są w niej zawarte również waluty obce. To rekord WOŚP-u w Pierwszej Stolicy.

Światełko do nieba i Złe Psy w eSTeDe - fotorelacja i video

Artykul dodany: Niedziela, 15 stycznia 2017
Światełko do nieba i Złe Psy w eSTeDe - fotorelacja i video Światełkiem do nieba oraz koncertem gwiazdy wieczoru - zespołu Złe Psy, utworzonego w 2002 roku przez założyciela i gitarzystę grupy TSA, Andrzeja Nowaka - zakończył się 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gnieźnie.

25 okrążeń wokół "Wenecji", morsowanie i przejażdżki bryczką

Artykul dodany: Niedziela, 15 stycznia 2017
25 okrążeń wokół Biegacze, morsy oraz sympatycy jazdy konnej również przyłączyli się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z okazji 25. Finału aż 25 razy biegacze okrążyli Jezioro Jelonek. Gnieźnieńskie morsy zebrały się natomiast nad Jeziorem Winiary, gdzie w tafli lodu wycięto olbrzymie serce, które wypełniło się miłośnikami zimnych kąpieli. Natomiast na Rynku Stajnia Pod Wierzbami czekały ze swoim zaprzęgiem, aby za wrzut do puchy przewieźć mieszkańców ulicami Starego Miasta.

Wolontariusze wyszli na ulice Gniezna

Artykul dodany: Niedziela, 15 stycznia 2017
Wolontariusze wyszli na ulice Gniezna 215 identyfikatorów czekało dzisiaj rano na wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którzy przed południem wyszli na ulice Pierwszej Stolicy, aby zbierać pieniądze na leczenie dzieci oraz godną opiekę seniorów.

I LO zagrało do Orkiestry Jurka Owsiaka

Artykul dodany: Niedziela, 15 stycznia 2017
I LO zagrało do Orkiestry Jurka Owsiaka Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już z nami 25 lat. Mimo, że jej Finał przypada na niedzielę, to gnieźnieńscy licealiści już zaczęli zbierać pieniądze, by również wspomóc w tegorocznej edycji. W czwartek, 12 stycznia, w I LO odbyła się licytacja przedmiotów, z której cały zysk przekazany zostanie na WOŚP.

Znaleziono psa

Artykul dodany: Sobota, 14 stycznia 2017
Znaleziono psa Dzisiaj o godz. 6.00 przy ul. 3 maja w Gnieźnie znaleziono młodego psa z obrożą. Zguba przebywa u osoby, która ją znalazła, później trafi do schroniska. Kontakt: 606 880 309 (Mateusz).

"Piątka" zagrała dla WOŚP-u - fotorelacja

Artykul dodany: Piątek, 13 stycznia 2017
We wtorek, 10 stycznia, Szkoła Podstawowa nr 5 zorganizowała akcję zbiórki pieniędzy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na licytację trafiły między innymi WOŚP-owe koszulki i album o Gnieźnie. W części artystycznej nie zabrakło pokazów tanecznych.

25. Finał WOŚP - spis imprez w pigułce!

Artykul dodany: Piątek, 13 stycznia 2017
25. Finał WOŚP - spis imprez w pigułce! W niedzielę, 15 stycznia, odbędzie się jubileuszowy, 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gnieźnie. Już od samego rana 215 wolontariuszy zaopatrzonych w specjalnie oznakowane kamizelki odblaskowe i puszki wyruszy na ulice miasta, by zbierać pieniądze na ratowanie życia i zdrowia dzieci oraz seniorów.

Weekend Nowości Renault z Auto Sanok - Partner Renault Jankowo Dolne 48

Artykul dodany: Czwartek, 12 stycznia 2017
Weekend Nowości Renault z Auto Sanok - Partner Renault Jankowo Dolne 48 W dniach 14 - 15 stycznia w naszym salonie będącym autoryzowanym dealerem Renault i Dacia, dla gości przygotowano weekend nowości pełen atrakcji.

Strażnicy Miejscy pomagają bezdomnym

Artykul dodany: Czwartek, 12 stycznia 2017
Strażnicy Miejscy pomagają bezdomnym Straż Miejska każdego dnia w ramach służby sprawdza wcześniej rozpoznane i ustalone miejsca pobytu bezdomnych. W Gnieźnie jest kilka takich miejsc, w których przebywają osoby pozbawione mieszkań. Przebywanie w nich, gdy temperatura spada znacznie poniżej zera może być bardzo niebezpieczne.

Nowoczesne fantomy dla szkół powiatu

Artykul dodany: Środa, 11 stycznia 2017
Nowoczesne fantomy dla szkół powiatu Pięć zestawów fantomów Little Family Pack do treningu podstawowych czynności z zakresu resuscytacji krążeniowo-oddechowej osób we wszystkich grupach wiekowych trafiło dziś do szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu gnieźnieńskiego. Sprzęt został zakupiony ze środków samorządu Powiatu Gnieźnieńskiego.

Ponad tysiąc amerykańskich żołnierzy w Powidzu!

Artykul dodany: Środa, 11 stycznia 2017
Ponad tysiąc amerykańskich żołnierzy w Powidzu! Pierwsza grupa amerykańskich żołnierzy jest już w Powidzu.

Miasto dba o bezpieczeństwo maluchów

Artykul dodany: Środa, 11 stycznia 2017
Miasto dba o bezpieczeństwo maluchów "Oświeć swoje dziecko" - akcję pod takim hasłem rozpoczął Urząd Miejski wspólnie ze Strażą Miejską i Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie. Wszystkie dzieci z klas I, II i III gnieźnieńskich szkół podstawowych (w sumie 2 500) otrzymają odblaskowe kamizelki i opaski zakupione z miejskiego budżetu.

Dziwne listy w skrzynkach gnieźnieńskich parlamentarzystów

Artykul dodany: Wtorek, 10 stycznia 2017
Dziwne listy w skrzynkach gnieźnieńskich parlamentarzystów Do skrzynek pocztowych gnieźnieńskich parlamentarzystów coraz częściej trafiają listy z dziwną korespondencją. Nikt nie wie jaki jest ich cel, czy osoby, które je wysyłają są zdrowe psychicznie oraz co będzie "kolejnym krokiem". Przekaz zawartości takich kopert jest często niezrozumiały.

"Konieczny jest w Polsce rozdział kościoła od państwa"

Artykul dodany: Poniedziałek, 9 stycznia 2017
Na ostatniej konferencji prasowej posłanka .Nowoczesnej - Paulina Hennig-Kloska, podkreśliła, że nie powinno dochodzić do łączenia tematów kościelnych i państwowych w celu możliwości uzyskania dofinansowania np. na rozbudowę szpitala. Powinno być to działanie tylko i wyłącznie w kwestii państwowej.

NIK skontroluje konkurs na prowadzenie Oddziału Chirurgicznego

Artykul dodany: Poniedziałek, 9 stycznia 2017
NIK skontroluje konkurs na prowadzenie Oddziału Chirurgicznego W pierwszym kwartale 2017 roku Najwyższa Izba Kontroli przeprowadzi kontrolę w gnieźnieńskim szpitalu. Wniosek w tej sprawie złożyła posłanka .Nowoczesnej - Paulina Hennig-Kloska.

Debata na temat bezpieczeństwa w mieście

Artykul dodany: Poniedziałek, 9 stycznia 2017
Debata na temat bezpieczeństwa w mieście Rada Osiedla Stare Miasto zaprasza mieszkańców Gniezna na otwarte spotkanie dotyczące bezpieczeństwa publicznego ze szczególnym uwzględnieniem gnieźnieńskiej Starówki.

Czy gnieźnieńscy parlamentarzyści to dżentelmeni?

Artykul dodany: Czwartek, 5 stycznia 2017
Czy gnieźnieńscy parlamentarzyści to dżentelmeni? Dżentelmen - współcześnie mężczyzna o dobrym, uprzejmym, wspaniałomyślnym i kurtuazyjnym zachowaniu, bardzo miły. Do obowiązków dżentelmena należy również obrona kobiet. Mężczyźni niewalczący o dobre imię niewiast byli skazani na ostracyzm. Od dżentelmenów wymagano także odpowiedniego prowadzenia się w przestrzeni publicznej.

Powstanie Wielkopolskie w podstawie programowej

Artykul dodany: Czwartek, 5 stycznia 2017
Powstanie Wielkopolskie w podstawie programowej Po przedstawieniu przez Ministerstwo Edukacji Narodowej 30 listopada 2016 roku projektu podstawy programowej z historii, w którym nie ujęto Powstania Wielkopolskiego i Powstań Śląskich, 16 grudnia 2016 roku senator Robert Gaweł wspólnie z senatorem Łukaszem Mikołajczykiem, wystosowali pismo do minister Anny Zalewskiej, w którym zwrócili się z prośbą o uzupełnienie podstawy dla klasy siódmej.

Rok 2016 był rokiem Skody

Artykul dodany: Czwartek, 5 stycznia 2017
Rok 2016 był rokiem Skody Wydaje się, że całkiem niedawno zacieraliśmy ręce w oczekiwaniu na kolejne hucznie zapowiadane edycje największych imprez motoryzacyjnych, wielkich premier i zaskakujących raportów.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10228 229 następna »REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA
Helios Gniezno

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA
Wydarzenia
<<  Styczeń 2017  >>
PN
WT
ŚR
CZ
PT
SB
ND
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
 
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
tel.kom.: +48 781 085 964
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2017 Moje Gniezno