Logo

Dział - Wiadomości

Lech trafił do odlewni. Niebawem przyjedzie do Gniezna

Artykul dodany: Czwartek, 19 lipca 2018
Lech trafił do odlewni. Niebawem przyjedzie do Gniezna Na trasie naszego Traktu znajdziecie m.in. dwa pomniki przypominające o wczesnopiastowskich legendach. Ten z Piastem Oraczem i Siemowitem stoi już w Parku Miejskim - a dziś do odlewni trafił gipsowy model Lecha. Co o nim sądzicie?

Praca w Bridgestone Poznań. Sprawdź, ile można zarobić

Artykul dodany: Czwartek, 19 lipca 2018
Praca w Bridgestone Poznań. Sprawdź, ile można zarobić Chciałbyś zarabiać 4500 zł brutto miesięcznie, a po okresie próbnym 5000 zł? A do tego mieć prywatną opiekę medyczną, karnet sportowy, tańszy abonament na telefon i internet dla siebie i swojej rodziny i wiele więcej? W stolicy Wielkopolski czeka praca, która Ci to wszystko zapewni. Jeżeli dotychczas Twoim jedynym zmartwieniem były dojazdy, to teraz przestało to być problemem! Do Poznania dojedziesz samochodem tylko w 45 minut.

Ostrzeżenie meteorologiczne: opady deszczu z burzami

Artykul dodany: Czwartek, 19 lipca 2018
Ostrzeżenie meteorologiczne: opady deszczu z burzami Dzisiaj od godz. 15.00 do 21.00 prognozowane są intensywne opady deszczu oraz burze z silnymi porywami wiatru. Szczegóły ostrzeżenie meteorologicznego na powyższej grafice.

Popularne typy drewnianych donic ogrodowych

Artykul dodany: Czwartek, 19 lipca 2018
Popularne typy drewnianych donic ogrodowych Przy okazji wiosennych zakupów do ogrodu, być może przyjdzie wam do głowy rozglądać się za miejscem do posadzenia roślin. Drewniane donice ogrodowe są bardzo wdzięcznym narzędziem i niezwykle uroczą ozdobą. Postanowiliśmy dokładnie przejrzeć ofertę producentów produktów ogrodowych, aby sprawdzić jakie modele przygotowali dla nas na nadchodzące lato. Zarówno fani klasyki jak i nowatorskich aranżacji znajdą w tej grupie produktowej coś dla siebie.

"Ściana wstydu", czyli ile zarabiają radni PiS-u w spółkach Skarbu Państwa

Artykul dodany: Środa, 18 lipca 2018
Nawet 1,6 mln zł rocznie zarabiają radni Prawa i Sprawiedliwości "osadzeni" w spółkach Skarbu Państwa. O tym problemie wspomniała posłanka Nowoczesnej, Paulina Hennig-Kloska. Przy okazji parlamentarzystka wywołała "do tablicy" posła partii rządzącej, Krzysztofa Ostrowskiego.

Ostrzeżenie meteorologiczne: opady deszczu z burzami

Artykul dodany: Środa, 18 lipca 2018
Ostrzeżenie meteorologiczne: opady deszczu z burzami Dzisiaj od godz. 9.30 do 9.30 dnia jutrzejszego prognozowane są intensywne opady deszczu oraz burze z silnymi porywami wiatru. Szczegóły ostrzeżenie meteorologicznego na powyższej grafice.

Budowa kładki rowerowej nad rzeką Mała Wełna

Artykul dodany: Środa, 18 lipca 2018
Budowa kładki rowerowej nad rzeką Mała Wełna Podczas budowy ścieżki rowerowej Polska Wieś - Kłecko rozpoczął się najbardziej spektakularny etap dotyczący budowy kładki kompozytowej nad rzeką Mała Wełna. Obecnie firma budowlana wykonuje palowanie obiektu, który składa się z czterech 12-metrowych pali stalowych, wypełnionych betonem klasy C25/30.

Wyprzedź czerniaka - wpadnij do RakTRACKA w Gnieźnie na bezpłatne badanie znamion!

Artykul dodany: Wtorek, 17 lipca 2018
Wyprzedź czerniaka - wpadnij do RakTRACKA w Gnieźnie na bezpłatne badanie znamion! Od 29 czerwca Polskę przemierza RakTRACK - mobilny punkt bezpłatnego badania znamion. To nowa akcja profilaktyczna "UVaga - wyprzedź czerniaka!" organizowana przez zespół kampanii Rakoobrona. Specjalny bus odwiedzi każde województwo, od morza aż po góry, a już 25 lipca zajedzie do Gniezna. Z konsultacji z dermatologami może skorzystać każdy - za darmo, bez skierowania i wcześniejszej rejestracji.

Mobilny punkt wydawania EKUZ ponownie w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie

Artykul dodany: Wtorek, 17 lipca 2018
Mobilny punkt wydawania EKUZ ponownie w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie Wielkopolski Oddział NFZ uruchomi ponownie mobilny punkt wydawania EKUZ w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie. W czwartek, 19 lipca br. w sali sesyjnej urzędu, w godzinach 9.00 - 17.00 pracownicy funduszu będą wydawać karty oraz zakładać konta w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta.

Ostrzeżenie meteorologiczne: opady deszczu z burzami

Artykul dodany: Wtorek, 17 lipca 2018
Ostrzeżenie meteorologiczne: opady deszczu z burzami Dzisiaj od godz. 6.30 do 22.30 prognozowane są intensywne opady deszczu oraz burze z silnymi porywami wiatru. Szczegóły ostrzeżenie meteorologicznego na powyższej grafice.

Najlepsze hotele w Wielkopolsce

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 lipca 2018
Najlepsze hotele w Wielkopolsce Wypoczynek blisko miasta nie musi być mniej efektywny. Hotele wybrane przez nas pozwolą zrelaksować się zarówno w centrum, jak i na łonie natury. Przeczytaj koniecznie i znajdź najlepszy dla siebie!

Ostrzeżenie meteorologiczne: opady deszczu z burzami

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 lipca 2018
Ostrzeżenie meteorologiczne: opady deszczu z burzami Dzisiaj od godz. 11.00 do 2.00 w nocy prognozowane są intensywne opady deszczu oraz burze z silnymi porywami wiatru. Szczegóły ostrzeżenie meteorologicznego na powyższej grafice.

Na wolność z nowym zawodem - kolejni więźniowie ukończyli kurs zawodowy

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 lipca 2018
Na wolność z nowym zawodem - kolejni więźniowie ukończyli kurs zawodowy Realizowany w więzieniu projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich "Podniesienie kwalifikacji zawodowych więźniów w celu ich powrotu na rynek pracy po zakończeniu odbywania kary pozbawienia wolności" w ramach Działania 2.7 PO WER 2016 - 2020 pozwala na zdobycie nowych umiejętności przez osoby odbywające karę.

Rusza budowa fontanny w Dolinie Pojednania

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 lipca 2018
Rusza budowa fontanny w Dolinie Pojednania Od poniedziałku, 16 lipca, zamknięte zostanie wejście do Doliny Pojednania od strony ul. Franciszkańskiej (schody). Będzie to związane z przekazaniem placu budowy pod I etap rewitalizacji terenu Doliny - budowę fontanny.

Komunikat PWiK: awaria sieci wodociągowej! Utrudnienia w ruchu

Artykul dodany: Poniedziałek, 16 lipca 2018
Komunikat PWiK: awaria sieci wodociągowej! Utrudnienia w ruchu Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie Sp. z o.o. informuje, iż w związku z awarią sieci wodociągowej w ul. Poznańskiej w dniach 16.07.2018 - 17.07.2018 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. W/w dotyczą odcinka drogi krajowej na wysokości ul. Bluszczowej na pasie drogowym w kierunku Poznania.

Ponad 7 mln zł dla dziennikarza Gazety Polskiej

Artykul dodany: Piątek, 13 lipca 2018
Ponad 7 mln zł dla dziennikarza Gazety Polskiej Ponad 7 milionów złotych otrzyma dziennikarz Gazety Polskiej na budowę portalu ekologicznego. Chociaż Unia Europejska zanegowała i wstrzymała finansowanie ze środków zewnętrznych, Prawo i Sprawiedliwość postanowiło przekazać całą potrzebną kwotę ze Skarbu Państwa.

"Córeczko, błagamy, wytrzymaj..." Ratunek dla Helenki potrzebny od zaraz!

Artykul dodany: Czwartek, 12 lipca 2018
Nasza córeczka cierpi tak, że wyrywa sobie włoski z głowy, gryzie policzki od wewnątrz, bije i drapie siebie i nas! Ataki przychodzą nagle. Trwają 40 minut albo dłużej... Helenka nie wie, co się dzieje. Odchodzi od zmysłów. Przeraźliwie krzyczy... Rozpaczliwie prosimy o pomoc, nie możemy dłużej patrzeć na to, jak życie naszego dziecka niszczy ból! Stan Helenki się pogarsza, jest coraz gorzej... Córeczko, błagamy - wytrzymaj...

Sprzedam motocykl Honda VT 600C

Artykul dodany: Czwartek, 12 lipca 2018
Sprzedam motocykl Honda VT 600C Sprzedam motocykl Honda VT 600C. Cena 7 800 zł (do negocjacji).

Biedni lekarze z Gniezna. Ile zarabiają?

Artykul dodany: Czwartek, 12 lipca 2018
Biedni lekarze z Gniezna. Ile zarabiają? Wertując oświadczenia majątkowe gnieźnieńskich parlamentarzystów, dokładniej posła Krzysztofa Ostrowskiego, który zasłynął "najazdem" na Urząd Miasta i wybitne zainteresowanie premiami oraz nagrodami przyznanymi w magistracie i spółkach miejskich, zauważyliśmy problem innej natury. Zarobki gnieźnieńskich lekarzy są na bardzo niskim poziomie.

Ostrzeżenie meteorologiczne: opady deszczu

Artykul dodany: Czwartek, 12 lipca 2018
Ostrzeżenie meteorologiczne: opady deszczu Dzisiaj od godz. 13.00 do 22.00 prognozowane są intensywne opady deszczu. Szczegóły ostrzeżenie meteorologicznego na powyższej grafice.

Nowy sprzęt w Przedszkolu nr 5

Artykul dodany: Środa, 11 lipca 2018
Nowy sprzęt w Przedszkolu nr 5 Dzięki fundacji firmy Velux Przedszkole na 5 z ulicy Rybnej w Gnieźnie wzbogaciło się o nowy sprzęt do zabaw w ogrodzie. Zakupiony przez sponsora kolorowy pociąg i bujak sprawiły dzieciom ogromną radość. Wyzwalają kreatywną zabawę i tym samym zachęcają do zabaw na świeżym powietrzu. Przedszkolaki codziennie mogą rozwijać swą sprawność fizyczną korzystając z pięknej pogody.

Studenci z Chin poznają historię i kulturę Polski

Artykul dodany: Środa, 11 lipca 2018
Studenci z Chin poznają historię i kulturę Polski Grupa 31 studentów gości obecnie w Pierwszej Stolicy, gdzie realizuje program obejmujący naukę podstaw języka polskiego oraz wykłady dotyczące polskiej kultury i historii. Są oni gośćmi Instytutu Kultury Europejskiej w ramach szkoły letniej "Summer School: Polish Culture in the European Culture" dla studentów z Zhejiang University Ningbo Instititue of Technology.

Miasta w odbudowie niepodległości

Artykul dodany: Środa, 11 lipca 2018
Miasta w odbudowie niepodległości Związek Miast Polskich zaprasza wszystkich zainteresowanych do współudziału w projekcie "Miasta polskie dla Niepodległej (1917-1918)". Jego twórcy proszą o współtworzenie i nadsyłanie materiałów w wersji elektronicznej dotyczących miast w okresie przedwojennym ii po 1990 roku.

Polska specjalną strefą ekonomiczną? Spotkanie dla przedsiębiorców

Artykul dodany: Środa, 11 lipca 2018
Polska specjalną strefą ekonomiczną? Spotkanie dla przedsiębiorców Przedsiębiorcy, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat nowego ustawodawstwa dotyczącego specjalnych stref ekonomicznych, będą mogli wziąć udział w specjalnym spotkaniu, które odbędzie się we wrześniu w Gnieźnie. Na spotkanie zapraszają Prezydent Gniezna Tomasz Budasz, specjaliści z Deloitte Doradztwo Podatkowe Tokarski i Wspólnicy sp.k. a także przedstawiciele Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Wybrali mundur i złożyli ślubowanie

Artykul dodany: Środa, 11 lipca 2018
Wybrali mundur i złożyli ślubowanie W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odbyło się uroczyste ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy. Rekruci, zanim trafią do służby, odbędą kilkumiesięczne przeszkolenie, dzięki któremu zdobędą potrzebną wiedzę i umiejętności. Szeregi wielkopolskiej Policji zasiliło 42 mundurowych, w tym 1 Komendę Powiatową Policji w Gnieźnie.

Czy wybierając chwilówkę, wystarczy kierować się RRSO?

Artykul dodany: Wtorek, 10 lipca 2018
Czy wybierając chwilówkę, wystarczy kierować się RRSO? Potrzebujesz dodatkowych środków i chcesz skorzystać z chwilówki? Jeżeli dotychczas nie byłeś klientem firm pożyczkowych, masz szansę na darmową pożyczkę - RRSO takich pożyczek wynosi 0 proc. RRSO to jednak nie jedyny parametr, na który powinieneś zwrócić uwagę.

Pierwsza aplikacja mobilna dla turystów po Gnieźnie i okolicach

Artykul dodany: Wtorek, 10 lipca 2018
Pierwsza aplikacja mobilna dla turystów po Gnieźnie i okolicach W odpowiedzi na rozwój nowoczesnych technologii, a tym samym zmianę oczekiwań turystów, Starostwo Powiatowe w Gnieźnie przygotowało pierwszą w swojej historii bezpłatną aplikację mobilną, która wiedzie po najciekawszych trasach turystycznych na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

Kolejna awaria rogatek na przejeździe w Szczytnikach Duchownych

Artykul dodany: Wtorek, 10 lipca 2018
Kolejna awaria rogatek na przejeździe w Szczytnikach Duchownych W środę, 4 lipca, ok. godz. 17.20 na przejeździe kolejowym w Szczytnikach Duchownych po raz kolejny nie zadziałały prawidłowo rogatki. Całe szczęście nie doszło do tragedii. O zdarzeniu poinformowała nas Czytelniczka.

Rolety wewnętrzne i moskitiery tylko od ALU-TYM

Artykul dodany: Wtorek, 10 lipca 2018
Rolety wewnętrzne i moskitiery tylko od ALU-TYM Firma ALU-TYM oferuje najwyższej jakości rolety wewnętrzne, dachowe i moskitiery. W swojej ofercie posiada bogaty wybór zarówno materiałów i kolorów, z których wykonane są rolety wolnowiszące, w kasecie z prowadnicami, w półkasecie, materiałowe dzień i noc. Szukasz moskitiery na swoje okno? W ALU-TYM znajdziesz moskitiery ramkowe, przesuwne, plisowane - zarówno okienne, jak i drzwiowe. Zadzwoń i umów się na profesjonalną wycenę ochrony Twojego mieszkania lub domu przed nieproszonymi insektami. Telefon: (+42) 536 625 245.

Jak pielęgnować hiacynty?

Artykul dodany: Wtorek, 10 lipca 2018
Jak pielęgnować hiacynty? Większości z nas hiacynty kojarzą się z wiosennymi rabatami. Kwiaty te z powodzeniem można jednak uprawiać w domu, skłaniając je do wcześniejszego kwitnienia, zapraszając w ten sposób wiosnę do naszych wnętrz jeszcze zimą. Jak je pielęgnować, aby pięknie kwitły i zdrowo wyglądały?

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10277 278 następna »REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno