moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Wszystkich Świętych z Akademią Kwiatów Gniezno! Można składać zamówienia!

Czwartek, 24 września 2020
  • Wszystkich Świętych z Akademią Kwiatów Gniezno! Można składać zamówienia!

Tradycja Wszystkich Świętych to szczególny moment w roku. Przy grobach spotykają się całe rodziny. Piękne kompozycje oraz znicze, które zdobią nagrobki podkreślają nasza pamięć o zmarłych. Akademia Kwiatów Gniezno przyjmuje już zamówienia na okolicznościowe stroiki i bukiety, zarówno z żywych, jak i sztucznych kwiatów. Te drugie można odebrać znacznie wcześniej i przechować w domu.

Roślinami, które nieodzownie kojarzą się z dniem Wszystkich Świętych są chryzantemy. Występują zarówno jako kwiaty doniczkowe, jak i cięte. Na pierwszego listopada równie chętnie kupujemy długie, czerwone róże. W wazonach prezentują się wyjątkowo nostalgicznie.

Floryści Akademii Kwiatów zawsze chętnie doradzą przy wyborze stroika lub bukietu. Już teraz można składać zamówienia pod numerem telefonu 605 542 395 lub osobiście przy ul. Mickiewicza 5 w Gnieźnie.

Akademia Kwiatów to nie tylko gwarancja najwyższej jakości i terminowo wykonanego zlecenia, ale także bardzo konkurencyjnych cen! Na naszym lokalnym rynku to obecnie najszybciej rozwijająca się firma z branży florystycznej, którą upodobało sobie szerokie grono zadowolonych klientów.
 
 
tekst: Informacja prasowa