Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Projekt Akademia Mieszko - Mieszko KIDS

Czwartek, 3 października 2019
  • Projekt Akademia Mieszko - Mieszko KIDS

Akademia Mieszko Gniezno rusza z nowym projektem skierowanym do najmłodszych dzieci. Docelową grupą wiekową będą dzieci urodzone w roczniku 2016 i 2017. Trenerem prowadzącym będzie Tomasz Zakrzewski.

W ramach treningów MIESZKO KIDS:
  • Każda grupa szkoleniowa, swoje zajęcia odbywa w obrębie rocznego, 40-tygodniowego cyklu szkolenia (bez wakacji)
  • Każda grupa szkoleniowa swoje zajęcia odbywa raz w tygodniu
  • Czas trwania jednostki treningowej od  45min do 60min
  • Nabór do szkółki/grup odbywa się przez cały rok. Każdy nowy uczestnik zajęć dołącza do odpowiedniej grupy wiekowej i realizuje rozpoczęty wcześniej program
  • Jeden trener prowadzi zajęcia w grupie maksymalnie 10 osobowej
  • Aktywny udział rodzica w zajęciach

AKTYWNY RODZIC

Naszym podopiecznym oferujemy zajęcia o charakterze piłkarskim, w których rodzice wcielają się w rolę aktywnego trenera personalnego, a w późniejszym etapie szkolenia pełnią funkcję asystenta trenera. Dzięki takim rozwiązaniom łatwiej zorganizować zajęcia, a dzieci chętniej i śmielej oddają się w wir zabawy, która odbywa się dla nich w znanym i bezpiecznym emocjonalnie otoczeniu najbliższych.

RODZIC WSPIERAJĄCY
Zadaniem rodzica podczas treningów w Mieszko KIDS jest indywidualna zabawa  z dzieckiem w pierwszej części każdego treningu, a także motywowanie, zachęcanie, wspieranie i wzbudzanie entuzjazmu swojego dziecka. Ważne jest, aby atmosfera na zajęciach była ciepła, przyjazna i pozbawiona presji, tak by każdy z małych sportowców mógł w swoim indywidualnym tempie rozwijać i utrwalać określone zdolności motoryczne. Rola rodzica jest nieoceniona i kluczowa dla powodzenia sportowej edukacji swojego dziecka. Im więcej dadzą od siebie opiekunowie, tym bardziej skorzystają na tym dzieci.

Kontakt i zapisy:
nabor@mieszkogniezno.eu
tel: 692203289

Opłata miesięczna 100zł drugie dziecko -50%.
 
tekst: Informacja prasowa