Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Znakomity początek sezonu zawodników AKT Samuraj Gniezno

Poniedziałek, 30 września 2019
  • Znakomity początek sezonu zawodników AKT Samuraj Gniezno

W sobotę, 28 września, w Hali Sportowej WKK Sport Center we Wrocławiu został rozegrany XII Puchar Mistrza - Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego. Do Wrocławia udała się reprezentacja Akademii Karate Tradycyjnego Samuraj Gniezno: Wiktoria Łuczyńska, Aleksandra Politowicz, Sebastian Kordela i Oskar Kordela.

Mimo początku sezonu nasi zawodnicy wypadli znakomicie. Troje z nich może pochwalić się aż dwoma medalami, które po ciężkich bojach zawisły na ich szyjach. Wiktoria Łuczyńska startując w kategorii juniorskiej wywalczyła srebrny medal w kumite i brązowy medal w kata. Sebastian Kordela występując w kategorii młodzieżowiec dwukrotnie stawał na drugim stopniu podium odbierając zarówno za kumite i kata srebrne medale. Ola Politowicz natomiast startując już jako seniorka przywiozła ze Stolicy Dolnego Śląska złoty medal, który wywalczyła w konkurencji kata i srebro wywalczone w konkurencji kumite. Reasumując do Gniezna „przyjechało”: 1 złoty, 4 srebrne i 1 brązowy medal.

Jak widać z początkiem sezonu zawodnicy Akademii Karate Tradycyjnego Samuraj Gniezno nie stracili formy, a treningi i zgrupowania kadry narodowej w jakich uczestniczyli nasi medaliści podczas wakacji nie poszły na marne. Nie można zapominać oczywiście o naszym wspaniałym trenerze Senseiu Andrzeju Zarzecznym (5 Dan), który przez cały czas przygotowuje zawodników naszej Akademii do rywalizacji, a podczas zawodów jest przy każdym z naszych zawodników przy macie. Dziękujemy Sensei! Przez cały czas można oczywiście dołączyć do AKT Samuraj Gniezno i trenować tę piękną dyscyplinę sportu. Szczegóły do kontaktu w linku: http://samuraj.gniezno.pl/kontakt/
 
tekst: Informacja prasowa