moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Wypadek w Kiszkowie! Dwie osoby w szpitalu

Sobota, 25 lipca 2015
  • Wypadek w Kiszkowie! Dwie osoby w szpitalu

Dzisiaj (piątek) około godziny 12.00 w Kiszkowie na skrzyżowaniu ulic Pobiedziskiej i Gnieźnieńskiej doszło do wypadku drogowego. W wyniku zdarzenia kierujący Fordem Mondeo oraz Seatem Cordobą zostali przewiezieni do szpitala w Gnieźnie.

Jak wynika z wstępnych ustaleń Policji, 34-letni mieszkaniec Gniezna jadąc od strony Pobiedzisk w kierunku Kłecka samochodem marki Seat Cordoba, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Ffordem Mondeo 54-letniemu mieszkańcowi Trzemeszna, jadącemu ulicą Gnieźnieńską, w wyniku czego doszło do zderzenia. Kierowcy podróżowali sami i zostali przewiezieni do szpitala. U 34-letniego mieszkańca Gniezna stwierdzono uraz nogi oraz biodra, a u 54-latka uraz klatki piersiowej.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, kierowaniu ruchem drogowym, odłączeniu akumulatorów oraz sorpcji płynów eksploatacyjnych. Na miejscu obecne były zastępy z OSP Kiszkowo oi PSP Gniezno, a także Policja z Gniezna i Kłecka oraz Pogotowie Ratunkowe. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane.
OSP Kiszkowo