Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Rafał Spachacz startuje w wyborach do Rady Powiatu Gnieźnieńskiego

Piątek, 19 września 2014
  • Rafał Spachacz startuje w wyborach do Rady Powiatu Gnieźnieńskiego

Rafał Spachacz - obecny zastępca Prezydenta Miasta Gniezna, "prawa ręka" włodarza miasta - Jacka Kowalskiego, oficjalnie ogłosił, że kandyduje do Rady Powiatu Gnieźnieńskiego. Jeżeli uda mu się zdobyć mandat, będzie to oznaczało, że w przypadku wygrania wyborów przez obecnego prezydenta, na stanowisku zastępcy pojawi się nowa osoba.

Kilka dni temu na konferencji prasowej miałem przyjemność powiedzieć, że jeśli wyborcy oczywiście o tym zadecydują, to mam nadzieję, że będzie koalicja w powiecie i w mieście pomiędzy SLD i Platformą Obywatelską - mówi senator Piotr Gruszczyński. Biorąc pod uwagę fakt, że pan Rafał Spachacz - aktualny zastępca Prezydenta Miasta Gniezna, jest osobą, która nie jest usytuowana politycznie i nigdy nie startował w żadnych wyborach, w mojej ocenie jest to jakby wyraźny sygnał, że to o czym dzisiaj mówimy - o wspólnej koalicji, jest tylko i wyłącznie potwierdzeniem tego, co może nastąpić. To, że ta konferencja dzisiaj się odbędzie nie było tajemnicą dla pana prezydenta Jacka Kowalskiego, czyli tak naprawdę działamy w zgodzie na rzecz tego, co tak naprawdę najistotniejsze jest w samorządzie, czyli ludzkich problemów i myślę, że ten kierunek będziemy utrzymywać. Biorąc pod uwagę wykształcenie Rafała Spachacza, może on być dla nas dużą podporą jeśli chodzi o kwestie związane ze szpitalnictwem, ze szpitalem i nie tylko myślę o gnieźnieńskim ZOZ-ie. Myślę, że w powiecie gnieźnieńskim w obszarze medycznym jest dużo do zrobienia.
Rafał Spachacz bardzo ważył słowa wypowiadane podczas konferencji prasowej w biurze senatora. Mój start w wyborach jest łączeniem a nie dzieleniem - mówi Rafał Spachacz. Łączeniem na rzecz idei profilaktyki zdrowotnej i opieki zdrowotnej w mieście i powiecie. Pragnę kandydować z list Platformy Obywatelskiej tak, jak powiedział senator - jako spoiwo łączące te dwie grupy. Mam doktorat z zakresu nauk medycznych, posiadam specjalizację w zakresie zdrowia publicznego. Chciałbym kompetencje w radzie powiatu przełożyć na konkretne działanie. Nadrzędnym celem jest utworzenie stacjonarnego hospicjum w Gnieźnie dla chorych dotkniętych chorobą nowotworową. Chcemy wyraźnie powiedzieć, że rak jest diagnozą a nie wyrokiem, chcemy wspólnie działać na rzecz pomocy, także zapewnić miejsca dla rodziny, żeby nie kolidowało to z działalnością zawodową członków rodziny, natomiast żeby zapewnić jak najlepszą opiekę. Nie obawiam się, że pan prezydent Jacek Kowalski zwolni mnie po mojej decyzji dlatego, że żyję w harmonii, zgodzie i należytym działaniu z panem prezydentem i realizujemy wspólne cele i dalej tak jest. Ja w tym momencie kandyduję na radnego powiatu gnieźnieńskiego i pragnę prosić o obdarzenie zaufaniem, żeby móc wejść do tej rady i swoje kompetencje samorządowe i zawodowe przełożyć na dobro pacjenta. Jeśli chodzi o to, czy chcę być w dalszym ciągu zastępcą prezydenta, to chcę powiedzieć, że startuję w wyborach samorządowych i wszelkie dywagacje w tej sprawie są jeszcze zbyt wczesne. Dalsze decyzje po wyborach będą uzależnione od tego, czy mieszkańcy zechcą mnie swoim zaufaniem obdarzyć.
Rafał Spachacz będzie także wspierał kampanię prezydenta Jacka Kowalskiego. Wspomagam pana prezydenta Jacka Kowalskiego obdarzony jego zaufaniem od lat 8, działamy na rzecz dobra mieszkańców i nie zamierzam w tej materii nic zmieniać - dodał zastępca prezydenta. Jestem związany z panem prezydentem Kowalskim, pracuję w panem prezydentem Kowalski i realizuję to nadal.
Prezydent Jacek Kowalski nie widzi oddziaływania kandydatury swojego zastępcy na jego pracę w urzędzie. Włodarz miasta zapowiedział także, że jeżeli wygra wybory, zaproponuje Rafałowi Spachaczowi pełnienie funkcji swojego zastępcy. Ogromnie cenię pracę pana prezydenta Spachacza - mówi Jacek Kowalski. Jest człowiek bardzo dobrze przygotowany, skuteczny i dobrze służy mieszkańcom Gniezna. Każdy ma prawo wyboru, każdy decyduje sam o sobie. Prezydent Spachacz pozostanie na swoim stanowisku, wykonuje swoje obowiązki wzorowo i pracuje - nic się nie zmieniło. Dzisiaj jest na urlopie, a jutro przychodzi do pracy i normalnie pracuje. To, czy będzie pomagał w mojej kampanii wyborczej, to już są relacje między nami.
Jeżeli Rafał Spachacz zdobędzie mandat radnego powiatowego, nie będzie mógł zajmować stanowiska zastępcy prezydenta. Z informacji, które udało nam się uzyskać wynika, że kandydat PO będzie startował z ostatniego miejsca na liście w okręgu wyborczym nr 1 (osiedla: Winiary, Tysiąclecia, Arkuszewo, Konikowo, Ustronie).
Można powiedzieć, że Platforma Obywatelska wystawia osoby związane z miastem Gnieznem na swoich kandydatów. Przypomnijmy, że kandydatem na urząd prezydenta jest Tomasz Budasz - obecny prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji.
(Buk)

Napisz komentarz

Komentarze(69)

  • Po latach ale wyszło na jaw, kto zlecał hejtowanie doktora Spachacza w celu konkretnej korzyści politycznej. Kim trzeba być, żeby nie umieć zagrać fair ? Teraz sami idą na dno.

  • 13.11.2014 22:36  Odpowiedz na komentarz

    Spachacz to człowiek, ktory uwielbia otaczać się papierkami wskazującymi jego kompetencje. Taki biedny współczesny niby inteligent. Piorunujące i poniżej pasa okazały się jego tłumaczenia po słynnym prowokującym pocałunku. Ten pocałunek to nic; każdy wiedział, że to czyjaś robota. Natomiast tłumaczenie P. Spachacza i przysięganie na życie matki, ojca zdeprcjonowały jego. To było bardzo małe. Widac, że dla utrzymania pozycji jest w stanie pozbyć się godności. Obrzydliwe.

    13.11.2014 23:20

    ten mały człowieczek nigdy nie wzbudzał mojego zaufania a jak zwiał z tonącego kowalskiego statku to juz w ogóle spisałem go na straty!

  • 26.09.2014 15:12  Odpowiedz na komentarz

    Ja mam inne zdanie. Spachacz z doktoratem, doświadczeniem, świetnymi kompetencjami, dobrą opinią i poparciem wielu ludzi ma szanse wiele zdziałać na lokalnym podwórku. Wszyscy, którzy zza ekranów wpisują bzdury to albo osoby, które boją się jego pozycji, jego wyników wyborów, dla których on jest nieodgadniony. Boją się o swoje tyłki i nic więcej.

    13.11.2014 23:21

    a co za kompetencje. on jest od wszystkiego - czyli DO NICZEGO!

  • 26.09.2014 11:22  Odpowiedz na komentarz

    Niestety, Pan Rafal Spachacz nie ma zupelnie temperamentu polityka. Jako bardzo młody, zdolny człowiek rokował nadzieje na błyskotliwą karierę na polu nauki. I to byłoby jego właściwe miejsce - praca naukowo-dydaktyczna, profesura i co za tym idzie stabilność zawodowa i życiowa. Ktokolwiek namówił go przed laty do wejścia w polityke, na pewno nie jego dobro miał na sercu. Szkoda.

  • 25.09.2014 07:23  Odpowiedz na komentarz

    Spachacz to nie jest człowiek niezastąpiony. Zaraz kogoś znajdą na jego miejsce!
    Czy skutki decyzji Spachacza okażą się dla niego korzystne? Kto to wie...
    Wielu już ostrzy sobie zęby na stanowisko po nim. Z kolei szanse Spachacza na dyrektora ZOZ u w Gnieźnie nie są takie pewne. Może zatem PO zaproponuje mu członka zarządu w powiecie ? Jedno jest pewne , u Spachacza koniec spokoju w życiu zawodowym.

    26.09.2014 10:20

    Dajcie, ludzie , temu chłopakowi spokój!Jego życie, jego wybory, jego świat

  • 24.09.2014 22:11  Odpowiedz na komentarz

    Na stronie urzędu jest tak o Spachaczu: Zastępca Prezydenta Miasta Gniezna Rafał Spachacz jest z wykształcenia doktorem nauk medycznych (Akademia Medyczna w Poznaniu), posiada specjalizację w zakresie Zdrowia Publicznego. Ukończył ponadto z wyróżnieniem Podyplomowe Studium Marketingu Strategicznego, Podyplomowe Studium Public Relations, Podyplomowe Studium Zarządzania w Opiece Zdrowotnej, Studia Podyplomowe "Zarządanie Oświatą" oraz studium dla członków rad nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa. Posiada uprawnienia Państwowego Zasobu Kadrowego. Funkcję Zastępcy Prezydenta Miasta Gniezna sprawuje od 2007 roku. Zastępca Prezydenta Miasta Gniezna Rafał Spachacz nadzoruje i koordynuje pracę wydziałów i jednostek:
    1. Zarządu Gospodarowania Lokalami,
    2. Wydziału Techniczno - Inwestycyjnego,
    3. Wydziału Architektury i Urbanistyki,
    4. Wydziału Mienia Komunalnego, za pośrednictwem wydziału - miejskich spółek komunalnych,
    5. Wydziału Usług Społecznych, za pośrednictwem wydziału - Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Miejskich Świetlic Socjoterapeutycznych,
    6. Miejskiego Centrum Innowacji i Promocji. Ciekawe kto teraz będzie nadzorował gdy Spachacz odejdzie ? Na pewno ktoś z PO.... A może z SLD ??

    25.09.2014 18:10

    a to jest samochwałka samego Pana Spachacza??? że niby tyle miał na głowie?? cha cha

  • 24.09.2014 11:57  Odpowiedz na komentarz

    Spachacz to bardzo kompetentny, pracowity i ugodowy facet stąd nie ma się do czego doczepić i widzimy takie niewybredne ataki, na zasadzie porzucamy błotem, może coś przylgnie. Błoto błotem ma to do siebie że często wraca do nadawcy, którzy często zapominają napisać o sobie. Rafał, po licho jasne Ci polityka. Weź i odpuść sobie.

  • 24.09.2014 09:08  Odpowiedz na komentarz

    Rafciu, polityka to brudna sprawa. Daj sobie spokój. Po co masz się narażać na takie niewybredne ataki. Aż Ciebie żal. To nie dla ludzi z twoim charakterem.

    25.09.2014 18:12

    "Rafciu" no cóż to za zwroty?? kolegi czy koleżaki?? i cóz to za charakter ma pan Spachacz?? chyba wredny i obłudny... kto zmienia piórka dla swoich potrzeb - nic nie wart!

  • 23.09.2014 22:53  Odpowiedz na komentarz

    Na gender, to trzeba być dobrze zorientowanym ..., więc ... :) Pogłówkujcie sami:)

  • 23.09.2014 21:43  Odpowiedz na komentarz

    A jakie jest stanowisko Pana Spachacza wobec eutanazji czy ideologii gender? Myślę, że w dobie ofensywy cywilizacji śmierci, dla potencjalnego wyborcy jasna deklaracja w tych sprawach to sprawa bardzo istotna jesli nie żywotna. Czekamy.

  • 23.09.2014 18:26  Odpowiedz na komentarz

    Klakierzy Spachacza podajcie jakieś merytoryczne argumenty na poparcie jego kandydatury !

  • 22.09.2014 20:59  Odpowiedz na komentarz

    Niektorym to rozum calkowicie odebrało. Nie pierwszy zresztą raz

  • 22.09.2014 20:50  Odpowiedz na komentarz

    Chorzy ludzie piszą takie bełty, chorzy do leczenia przymusowego...

    23.09.2014 21:59

    Nie ma leczenia przymusowego. \sam się lecz. Jest demokracja i każdy może wyrażać swoje poglądy

  • Oj, oj, oj, ludzie, czy u was wszystko okej ?

  • 22.09.2014 10:46  Odpowiedz na komentarz

    Dla mnie glosującego na danego kandydata jest bardzo istotne jaki ma światopogląd i preferencje. Propozycja hospicjum jest marketingowo trafiono. Jeżeli wsiąść pod uwagę fakt ze to mówi doktor nauk medyczny startujący z listy PO to pachnie mi to eutanazją. Gdzie profilaktyka onkologiczna, gdzie procedury lecznicze? Dowodem są działania aktualnego Ministra Zdrowia. Dla wszystkich ważnym jest zabezpieczenie godnej starości poprzez wysokość emerytury. Jeżeli kandydat na radnego, który decyduje i decydować będzie o oświacie to kandydat preferujący gender doprowadzi do zmniejszenia populacji płacącej składki emerytalne ( ZUZ) czyli zmniejszenie lub brak wypłat emerytury. Wbrew pozorom wypowiedzi adwersarzy o zajmowaniu się preferencjami kandydatów preferencje kandydatów mają swoje konkretne skutki materialne i to szczególnie w kiedy jako starzy zostaniemy bez środków do życia przez gender to tutaj pozostaje eutanazja w hospicjum jak proponuje nam kandydat bez liczenia bo już i tak na leczenie nie ma pieniędzy
    Ludzie pytajcie się o wszystko nawet o preferencje bo to wasza jakość zdrowia i życia oraz przyszłość naszego narodu a może i ludzkości.

  • 22.09.2014 06:02  Odpowiedz na komentarz

    Rywale Spachacza pokazuja poziom. Taka wlasnie jest brudna polityka. Szkoda ze to doszlo do Gniezna.zalosny krzyk rozpaczy.

  • 21.09.2014 22:33  Odpowiedz na komentarz

    Mam nadzieję że w poniedziałek ten człowiek nie pojawi się w miejscu pracy, chyba że z wypowiedzeniem stosunku pracy w trybie natychmiastowym!
    Ale czy te typy mają ambicję? Oj brak im ambicji i taktu, bo znając te typy to jeszcze jutro pójdzie do pracy i będzie ugrywał stołek wiceprezydenta dla Landowskiej a dla Zycha organizował nowy konkurs w szkołach.
    Panie Prezydencie Kowalski a nie mówiłam że to lisek.
    W 100% cała moja rodzina będzie popierała Pana kandydaturę na kolejną kadencję ! preczPO !

  • 21.09.2014 21:14  Odpowiedz na komentarz

    Spachacz jak się dostanie do rady powiatu to musi odejść z miasta. Nic nowego, planował to od roku. ale też mi sensacja. Podobno ochodzi wlaśnie bo buduje chatę za Gnieznem ze swoją ,,,,.,ą

  • 21.09.2014 20:45  Odpowiedz na komentarz

    Ale będzie walka o fotel wicka. Ile ludzi tyle marzeń i pragnień i nadziei. szkoda takich ludzi jak Spachacz w tym bagnie życzę mu by się wyrwał i dostał do powiatu. Jego życie prywatne to jego intymna sprawa. Zagrywki z dawnych czasów to jedynie metoda słabeuszy z naciągniętą podkoszulką na brzuch przed monitorem ekranu. Kozacy

  • Mezatka podobno sie wyprowadzila

  • 21.09.2014 19:51  Odpowiedz na komentarz

    Landowska tez? Inne tez? Nie, Kowalski ma koalicję. Spachacz jako radny musi odejsc z magistratu. Senato punkt

  • 21.09.2014 19:25  Odpowiedz na komentarz

    Kowalski weźmie wiceprezydentów z PO, Zobaczycie i jak będzie. PO to idą razem.

  • Panie Spachacz z takim przgotowaniem i wykształceniem mógłby Pan zostać Marszałkiem d/s ochrony Zdrowia a nie marnym radnym powiatowym z i w otoczeniu tak nie chcę obrazic ale prostackich politykierów !!!!!!!!!!!!No i alkoholików a może o to chodzi że będzie Pan namawiał do leczenia?

  • 21.09.2014 19:01  Odpowiedz na komentarz

    Bardzo przypomina Georga Michaela. Zabierając go Kowalskiego i obiecując szefa Dziekanki senator otrzymał punkt.Jego miejsce zajmie Landowska. Wiceprezydent Landowska brzmi OK

    25.09.2014 18:16

    Landowska??? to chyba żart!! po tym co NIEzdziałała m.in. w sprawie kwiaciarek?? WON!

  • 21.09.2014 18:21  Odpowiedz na komentarz

    Pan doktor inżynier biotechnolog po Akademii Rolniczej w Poznaniu. Spachacz pozuje na lekarza! Ma biedaczyna kompleks..

  • 21.09.2014 17:07  Odpowiedz na komentarz

    z mężatką powinien się wyprowadzić i byłby spokój

  • 21.09.2014 16:38  Odpowiedz na komentarz

    od mężatki to wy się odp...e to stara baśń?

    21.09.2014 23:19

    no właśnie, baśń w którą wielu uwierzyło

  • 21.09.2014 11:13  Odpowiedz na komentarz

    Wasze metody opluwania przeciwnika to dno. Nie tylko w Gnieźnie. Znamy was

  • 21.09.2014 10:10  Odpowiedz na komentarz

    Spchacz + senator = nowy dyrektor Dziekanki dr Spachacz
    Kowalski -Spachacz = Landowska wiceprezydenta
    Kowalski+Landowska = minus Urbis
    Jest tylko problem haków. Nie jest ważna orientacja kandydata, o ile jej nie ukrywa i nie można go szantażować.
    Punkt dla senatora.
    Co zrobi Kowalski bez Spachacza???
    Jako radny nie może być wiceprezydentem.

  • 21.09.2014 00:22  Odpowiedz na komentarz

    Nie od dzisiaj wiadomo że cioty dla ściemy pokazują się z kobietami a nawet zmuszają się do związków. Ten gość faktycznie wygląda zbyt pachnąco jak na hetero faceta. Może jestem zacofana ale nie godzę się na odmieńców we władzach. Tacy ludzie nie będą zainteresowani zwykłymi obywatelami a obowiązkiem katolika zgodnie z nauką kościoła jest odsunięcie się od takich osób.

  • 20.09.2014 23:10  Odpowiedz na komentarz

    O proszę, czy PEO przyjmuje wszystkie odpady ? ano tak bo inaczej nic by nie ugrali.

  • Do "Joasi" , tej która wie wszystko. Nie dodałeś kolego, że serce Spachacza jest bardzo pojemne i rozkochał w sobie cały żeński nowicjat, trzy klasztory ciężkie i połowę misjonarzy w Papui Nowej Gwinei. Co za facet z niego!!!!!

  • 20.09.2014 21:46  Odpowiedz na komentarz

    Zawsze blisko trzyma z księżmi, z organistą, z kucharką na plebanii z chórem i zakonnicami. to stąd to poparcie i popularność. Jeszcze trochę i za każdym konfesjonałem widzieć będziecie Spachacza, jak co niektórych w lodówce

  • Osiem lat gosc jest wiceprezydentem. Co chwilę w mediach itp wciaz na swieczniku. Od 2dni jak startuje do powiatu i odchodzi z miadta zaczyna sie opluwanie. Kto i czego się boi? Skro odchodzi to dwa dni temu bylo inaczej? Mnie nie obchodza koldry, mezatki i inne spekulacje. Moze ktos się nieszczesliwie zakochal? Oj stare to metody a wydawaloby się ze czasy się zmienily po 1989.

  • 20.09.2014 19:56  Odpowiedz na komentarz

    Wyjątkowo niebezpieczny człowiek. Uwierzył, że matką nauk jest socjotechnika. Najpierw zdominował Kowalskiego, później niektórych radnych, następnie lokalne media. Zbudował z Landoską imperium. Doprowadził do inwestycji Targowiska. Kompletnie bez sensu. Popatrzcie- pusty parking i połowa straganów. Nikt nas nie słuchał, gdy krzyczeliśmy, że to nie ma sensu. Podobnie jak podnosili czynsze w lokalach w mieście o 100%. Gdy szliśmy do ZGL z prośbą o pomoc to krzyczeli, że nie umiemy handlować w warunkach kapitalizmu. I co? Daje nogę z urzędu. Skutki jego działania będziemy odczuwać przez kilka lat.

  • 20.09.2014 17:10  Odpowiedz na komentarz

    tyle nienawiści w tych komentarzach, tyle krzyku, widać Wasz strach

  • 20.09.2014 14:42  Odpowiedz na komentarz

    Spachacz to rasowy gracz.Pokazuje wam tyle co chce pokazać. Ma plan rozpisany w najmniejszych detalach na 10 lat, nikt go nie powstrzyma.Wie co robi, kiedy i z kim. A broda i wąs? To zrobił dla laski, bo jej się tak podoba. Trzeba było widzieć, jak się obściskiwali nad wodą.

  • 20.09.2014 14:39  Odpowiedz na komentarz

    a dto tego kręcił z mężatką aż mu pokazali miejsce

    20.09.2014 21:19

    Co takiego? On taki bliski kościoła, taki pobożny, taki dekalogowy,a takie rzeczy ? Nie możet byt.

  • 20.09.2014 12:37  Odpowiedz na komentarz

    Tak naprawdę to w Polsce nie ma tolerancji dla gejów co za tym idzie jak ktoś ma na takiego kompromitujące materiały np :romans z księdzem to może nim sterować w podejmowaniu dla siebie słusznych decyzji. Wiadomo że pewien prezes ma fajne materiały na temat takich odmieńców i będzie z tego korzystał. Wasze płacze i żale nic tu nie pomogą. Sterowalny człowiek nie może zostać w urzędzie.Tera ruszcie pustymi głowami i pomyślcie czy jest w tym racja

  • 20.09.2014 10:07  Odpowiedz na komentarz

    Nowy wygląd, nowy styl nie przykryje tego, co było. Kościół uczy, że najpierw pokuta, postanowienie poprawy i zadośćuczynienie a dopiero potem nowe życie. Jak ktos tego nie rozumie, buduje na piasku.

  • 20.09.2014 10:00  Odpowiedz na komentarz

    Z targiem zrobił co chciał i wielu mu za to nie moze wybaczyć. Czynsze wysokie, ludzie rady nie dają, uciekają. I jak to wygląda? Tak miało być? A on hospicjum chce stawiać . Niech wpierw ponaprawia co popsuł.

  • 20.09.2014 09:54  Odpowiedz na komentarz

    Czytam te komentarze razem ze stryjecznym dziadkiem, człowiekiem, ktory wiele pamięta. Trudno mu ogarnąć, że tyle w ludziach złej woli. Żal nam tego młodego człowieka, ktory ma juz tyle wrogów:((( Czy to da radę unieść ? Jak juz teraz tyle jadu, to strach pomyśleć, co dalej. Dla samego siebie powiniem odpuścić.

  • 20.09.2014 09:30  Odpowiedz na komentarz

    Anka Grodzka też się nacierpiała, też musiała znosić niewybrednie ataki, ale się nie załamała. Ale czy każdy ma tyle sił...?

  • 20.09.2014 08:04  Odpowiedz na komentarz

    W tym wariactwie jest metoda, taka typowa dla Spachacza metoda ...

    20.09.2014 09:26

    Ludzie, opamiętajcie się!!! Tyle się mówi o miłości bliźniego, tolerancji, wyrozumiałości a to niestety wciąż tylko puste słowa...

  • Za Pana Rafała trzeba się modlić. To pogubiony , nieszczęśliwy człowiek! Wydaje się , że jest silny i odważny, przebojowy... To wszystko pozory. Pod tą maską skrywa się ktoś niezwykle zalękniony i niepewny swej przyszłości. Strasznie się w życiu pogubił i zaplątał w sieci różych intryg. Był zdecydowanie za młody na stanowisko wiceprezydenta. To go przerosło. Powinien zdecydowanie zrezygnować z udziału w polityce, gdyż to go zniszczyło. Najlepiej , gdyby wrócił do pracy naukowej, zaczął budować od początku .. Jemu potrzebna jest wewnętrzna przemiana!!!

  • 20.09.2014 00:48  Odpowiedz na komentarz

    Widać, że decyzja Pana Spachacza rozpętała prawdziwą burzę. To wszystko jest ohydne. Co jeszcze Pan Spachacz będzie musiał znosić w czasie tej kampanii.. Strach pomyśleć, jeżeli już na samym wstępie wylewa się na niego kubły pomyj. Co komu do tego, jakie są preferencje człowieka? Wyciąganie takich intymnych spraw, to wstrętne. Złośliwości kierowane w stronę wyglądu, to chamstwo!

  • 19.09.2014 23:57  Odpowiedz na komentarz

    Jak można robić komuś zarzut z powodu jego orientacji seksualnej, to cios poniżej pasa. Upodobania tej natury, to prywatna sprawa człowieka! Żyjemy w XXI wieku! Najważniejsze są osiągnięcia człowieka. Pan Prezydent Spachacz ma świetną markę w Gnieźnie, to bardzo uzdolniony człowiek i zapowiadający się wytrawny polityk. Wszelkie próby dyskredytacji Pana Spachacza, to wyraz zawiści. Poza tym wytykanie komuś publicznie orientacji seksualnej, to świństwo!

  • 19.09.2014 23:50  Odpowiedz na komentarz

    wilson ludzie czytają i widzą że jesteś zazdrosny o rafcia.Nie tylko Tobie on się podoba i każdy mu życzy wygranej.Marysiu jak widać nie masz żadnych szans u tego przystojnego Pana musisz szukać tam gdzie jest Tobą zainteresowanie. W urzędzie miejskim plotkują że jeszcze się taka nie narodziła -chyba że ta z eurowizji .Panie Amadeusz jasne że nikogo nie interesuje orientacja seksualna bo Gniezno jest światowe i ci którzy kochają inaczej będą wybrani przez spory katolicki elektorat starszych ludzi. Teraz to się zacznie jazda 1 stolica to nie warszawka i nie sądze aby popieranie (z punktu widzenia kościoła osób chorych) przyniosło sukces. Swiat stanął na głowie

    20.09.2014 13:14

    Drogi Mirandonie od XI wieku minęło już dziesięć stuleci. Pozdrawiam :)

  • 19.09.2014 22:08  Odpowiedz na komentarz

    Tylko ludzie prymitywni stosują takie metody oczerniania.Panie Rafale głowa do góry.Jestem pełen podziwu dla Pana kompetencji jako urzędnika.Dodatkowo jest Pan człowiekiem wielkiej kultury i tak niech zostanie.

  • 19.09.2014 21:46  Odpowiedz na komentarz

    Mnie nie interesuje orientacja seksualna tego Pana tylko poglądy polityczne. Wiceprezydent przez 8 lat wybrany przez Prezydenta z SLD startuje na radnego z jakże znienawidzonej przez mieszkańców platformy obywatelskiej. To znaczy chce mieć ciastko i zjeść ciastko. Niestety jest takie przysłowie, że nie da się być jedną du. ą na dwóch weselach. No chyba że PO i SLD to już jedno i to samo to wtedy najlepiej nie głosować wcale na tych ludzi dla których tylko liczą się stołki a nie my mieszkańcy i nasze problemy.

  • 19.09.2014 21:06  Odpowiedz na komentarz

    Mam pytanie: jakiego stanu jest ten przystojny, nienajmłodszy pan z zarostem? czy kawaler? czy żonaty? czy rozwiedziony? Po słowach pana Prezydenta oraz wspomnianej 8-letniej współpracy doktor nauk nauk medycznych z wspaniałą przyszłością "zagubił" się w Gnieźnie. Chyba pozostaje jeszcze jedno pytanie: jakiej orientacji jest pan kandydat na radnego, wiceprezydenta następnej kadencji? Proszę o pomoc i udzielenie informacji bo moje serce jest rozdarte

  • 19.09.2014 17:12  Odpowiedz na komentarz

    dla mnie ten człowiek to jedna wielka ściema! mącił wciskał na stołki "swoich" kumpli a teraz jak grunt pod nogami się pali to ucieka... tchórz! Co do reszty ekipy UM Gniezna to liczę, że drugi pan wice tj. Kruczek odfrunie w końcu z powrotem tam gdzie jego miejsce. Temu panu też już dziękujemy! Nie zrobił nic!!! tylko swąd po sobie zostawił! Ci ludzie to była porażka

    19.09.2014 18:28

    Obudźcie się wybory, to jest tylko próba zmiany stanowisk. Pan Spachacz nadal będzie w komitywie z prezydentem kowalskim. Nie widzicie, że to jest tylko roszada stanowisk. Platforma Obywatelska przyjmuje tego człowieka? za jaką cenę. Zapytajcie się co Pan Spachacz zrobił w Niemczech będąc w delegacji Gniezna. W Spayer niemal doprowadził do zerwania kontaktów z Gnieznem. Wypili co mieli ze sobą i obrażeni wcześniej wyjechali. Chcecie głosować na tego człowieka, zastanówcie się.

  • 19.09.2014 17:01  Odpowiedz na komentarz

    nowy image na Trzech Muszkieterów i jak flaga - gdzie zawieje tam powiewa. Od takich ludzi jak najdalej!!!!!!!!!! Fałsz fałsz i jeszcze raz fałsz! takich ludzi powinno się eliminować z polityki!

  • 19.09.2014 16:12  Odpowiedz na komentarz

    Myślę, że odejście Spachacza z urzędu to wreszcie dobra decyzja. W radzie powiatu to będzie nabytek. Teraz zobaczymy Kowalskiego

  • To oczywiste ze Spachacz odejdzie. Nic nowego

    21.09.2014 19:08

    A dlaczego p.Rafał nie startuje do sejmiku> Czyżby p.Gruszczynski też zmienił orientację i miał taką silną motywację że namówił młodego człowieka?

PODOBNE TEMATY
Autobusem MPK na plaże w Skorzęcinie, Powidzu i Przybrodzinie! Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Gnieźnie ponownie uruchamia autobusy na plaże. W tym roku mieszkańcy... Środa, 30 maja 2018
Czy w Gnieźnie systematycznie wprowadzany jest totalitaryzm? Kolejny zakaz dla przedsiębiorców Podczas Sesji Rady Miasta Gniezna radni przegłosowali zakaz sprzedaży alkoholu w sklepach w dzielnicy... Środa, 30 maja 2018
Gnieźnieński kataryniarz odwiedzi dzieci w szpitalu! Potrzebni sponsorzy słodyczy 1 czerwca, z okazji dnia Dziecka, gnieźnieński kataryniarz odwiedzi Oddział Dziecięcy szpitala przy... Wtorek, 29 maja 2018
15 królików w komplecie! Trakt Królewski w Gnieźnie wzbogacił się o kolejne 4 króliki. Oznacza to, że 15 królików mamy już w... Wtorek, 29 maja 2018