Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Czy Rafał Spachacz odchodzi z "miasta" do "powiatu"?

Czwartek, 18 września 2014
  • Czy Rafał Spachacz odchodzi z

Jutro o godz. 10.00 w biurze senatora Piotra Gruszczyńskiego odbędzie się konferencja prasowa, której tematem będzie kandydatura Rafała Spachacza - obecnego zastępcy Prezydenta Miasta Gniezna, w najbliższych wyborach samorządowych. Czy potwierdzą się plotki, które pojawiły się kilka tygodni temu?

Od kilku tygodni mówi się o tym, że Rafał Spachacz będzie kandydował do Rady Powiatu Gnieźnieńskiego z listy Platformy Obywatelskiej, nie będąc członkiem PO. Jutro odbędzie się konferencja w biurze senatora Piotra Gruszczyńskiego, podczas której ta informacja prawdopodobnie zostanie potwierdzona. Sam zastępca prezydenta nie potwierdza, ani nie dementuje krążących pogłosek.
(Buk)

Napisz komentarz

Komentarze(10)

  • 19.09.2014 13:17  Odpowiedz na komentarz

    Spachacz niech idzie do powiatu. To dobre

  • 19.09.2014 09:34  Odpowiedz na komentarz

    czy zabierze ze sobą swojego chłoptasia?

  • 18.09.2014 19:18  Odpowiedz na komentarz

    To tylko taka Spachaczowa zagrywa jakich wiele w jego wykonaniu.

  • 18.09.2014 19:13  Odpowiedz na komentarz

    \Czy to kolejny karierowicz, który dla poparcia PO i chęci objęcia stanowiska dyrektora dziekanki wchodzi w łaski senatiora?

    19.09.2014 17:05

    zgadza się, to bardzo prawdopodobne, że szykuje się on na dyrektora dziekanki. W końcu już raz chciał startować do szpitala!!!! podyplomówke z zarządzania placowkami słuzby zdrowia już sobie za nasze pieniądze zrobił!

  • 18.09.2014 18:52  Odpowiedz na komentarz

    Szkoda w sumie że odchodzi z urzędu

    19.09.2014 17:04

    a co on niby takiego w tym urzędzie dokonal???? NIC!! ZERO!!! DNO!!! tak jak i Kruczek i prezydent Kowalski!!!! czas tych ludzi już się kończy!!!

  • 18.09.2014 18:49  Odpowiedz na komentarz

    Ja mu dobrze życzę. Może odmieni tych powiatowych.

  • 18.09.2014 18:47  Odpowiedz na komentarz

    nie może z Tuskiem do Brukseli pojechać ? I niech Kowalskiego, Gruszczyńskiego i Landowską weźmie