moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

LiwmaArt ponownie zaskakuje najnowszą ofertą!

Czwartek, 10 lipca 2014
  • LiwmaArt ponownie zaskakuje najnowszą ofertą!

Festiwal Muzyki Ślubnej i Weselnej organizowany po raz czwarty w Dworku ?Róża Poraja? przez jej właścicielkę - Bernadettę Serwatka to prestiżowa impreza, na której można było zapoznać się z wyrobami rękodzielników i twórców ludowych, poszukać zespół muzyczny na swoje wesele czy też dekoracje ślubne i inne atrakcje weselne. Na Festiwalu swe produkty zaprezentowała również firma LIWMA ART, mająca swą siedzibę w Mieleszynie koło Gniezna. I tu ponownie zaskakuje różnorodnością swej oferty.

Także Dworek zaprezentował swą ofertę. Nowością festiwalu stała się prezentacja Ślubu Cywilnego w plenerze, gdzie nowożeńcy złożyli uroczyste słowa przysięgi małżeńskiej. Prezentacja ta przypadła wszystkim zwiedzającym do gustu, a przepięknie wyglądającą Pannę Młodą ubrał w jedną ze swych przecudnych sukien ślubnych Salon KAMILA Kamilli Wojtkowiak z Mieściska, który również zaprezentował ofertę swych sukien ślubnych.
Firma dotychczas kojarzona z kolekcją BLACK & WHITE KLASYCZNA ELEGANCJA,  kolekcją czarno- białych zaproszeń oraz innych akcesoriów ślubnych z tejże tonacji kolorystycznej, na IV Festiwalu Muzyki Ślubnej i Weselnej oraz Świecie Róży w Dworku Róża Poraja w Budziejewie k. Mieściska,  zaprezentowała  najnowszą ofertę swych produktów, tym razem w bogatej tonacji kolorystycznej.
LIWMA ART idąc za najnowszymi trendami w modzie, przedstawiła między innymi szeroką ofertę  zaproszeń ślubnych, nasyconych bogatymi i żywymi kolorami. 
Większość zaproszeń została stworzona z okazji Święta Róży i każde z nich zawiera motyw róż, ale pojawiły się także wzory w tak modnym stylu vintage oraz przepiękny wzór zaproszenia ze zdjęciem.
Oferta LIWMA ART poszerzona została również o nowe wzory przecudnych Ksiąg Gości oraz albumów ręcznie zdobionych będących doskonałym przykładem zarówno prezentu, jak i dodatku do prezentu czy to na uroczystość ślubu, komunii, chrztu lub innej okazji. Nadmienić należy, iż cała oferta przedstawiona została w bardzo atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach.
LIWMA ART przedstawiła również niespotykane wzory pamiątek: tub okazjonalnych, pamiątek w butelce,  kartek i  szkieł dekoracyjnych, które spotkały się z ogromnym zainteresowaniem oraz zostały przyjęte z dużym entuzjazmem.
Tłumy zwiedzających utwierdziły właścicielkę firmy - panią Emilię Rychwalską, iż warto jest tworzyć tego typu rzeczy, by stworzyć innym okazję dostępu do rzeczy zarówno niebanalnych i niespotykanych, które zachwycają swym pięknem nawet najbardziej wymagające osoby oraz dają radość z ich posiadania czy nawet obdarowania bliskiej nam osoby czymś jedynym, wyjątkowym i niepowtarzalnym.
Planujecie ślub, komunię, chrzest? Szukacie zaproszeń i innych akcesoriów na przygotowanie tych uroczystości? Zapraszamy serdecznie do Mieleszyna, gdzie firma LIWMA ART  przygotuje dla Was te wszystkie rzeczy, dzięki czemu oprawa Waszej uroczystości nabierze piękna i blasku oraz zachwyci Was i Waszych gości.
Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo firma szczyci się nie tylko doskonałą renomą, ale także gwarantuje Wam najwyższą jakość w atrakcyjnych cenach!
Zapraszamy!

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Wygraj bony na usługi firmy LIWMA ART Wielkimi krokami zbliżamy się do nowego sezonu ślubnego. Pary narzeczeńskie już teraz przygotowują się... Środa, 3 grudnia 2014
Magiczny świat zaproszeń i upominków Przenieście się do magicznego świata pamiątek, upominków i zaproszeń. Świata, który zachwycił wszystkich... Wtorek, 8 lipca 2014