moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Liwma Art ponownie zaskakuje najnowszą ofertą!

Środa, 2 lipca 2014
  • Liwma Art ponownie zaskakuje najnowszą ofertą!

Festiwal Muzyki Ślubnej i Weselnej organizowany po raz czwarty w Dworku Róża Poraja przez jego właścicielkę Panią Bernadettę Serwatka to prestiżowa impreza, na której mogliśmy zapoznać się z wyrobami rękodzielników i twórców ludowych, poszukać zespół muzyczny na swoje wesele, czy też dekoracje ślubne i inne atrakcje weselne. Także Dworek zaprezentował swą ofertę. Nowością festiwalu stała się prezentacja Ślubu Cywilnego w plenerze, gdzie nowożeńcy złożyli uroczyste słowa przysięgi małżeńskiej. Prezentacja ta przypadła wszystkim zwiedzającym do gustu, a przepięknie wyglądającą Pannę Młodą ubrał w jedną ze swych przecudnych sukien ślubnych Salon KAMILA Pani Kamili Wojtkowiak z Mieściska, który również zaprezentował ofertę swych sukien ślubnych.

Na Festiwalu swe produkty zaprezentowała również firma LIWMA ART, mająca swą siedzibę w Mieleszynie koło Gniezna. I tu ponownie zaskakuje różnorodnością swej oferty. Firma dotychczas kojarzona z kolekcją BLACK & WHITE KLASYCZNA ELEGANCJA, kolekcją czarno-białych zaproszeń oraz innych akcesoriów ślubnych z tejże tonacji kolorystycznej, na IV Festiwalu Muzyki Ślubnej i Weselnej oraz Świecie Róży w Dworku Róża Poraja w Budziejewie k. Mieściska, zaprezentowała najnowszą ofertę swych produktów, tym razem w bogatej tonacji kolorystycznej.
LIWMA ART, idąc za najnowszymi trendy w modzie, przedstawiła między innymi szeroką ofertę zaproszeń ślubnych, nasyconych bogatymi i żywymi kolorami. Większość zaproszeń została stworzona z okazji Święta Róży i każde z nich zawiera motyw róż, ale pojawiły się także wzory w tak modnym stylu vintage oraz przepiękny wzór zaproszenia ze zdjęciem.
Oferta LIWMA ART poszerzona została również o nowe wzory przecudnych Ksiąg Gości oraz albumów ręcznie zdobionych, będących doskonałym przykładem zarówno prezentu, jak i dodatku do prezentu czy to na uroczystość ślubu, komunii, chrztu lub innej okazji. Nadmienić należy, iż cała oferta przedstawiona została w bardzo atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach.
LIWMA ART przedstawiła również niespotykane wzory pamiątek: tub okazjonalnych, pamiątek w butelce, kartek i szkieł dekoracyjnych, które spotkały się z ogromnym zainteresowaniem oraz zostały przyjęte z ogromnym entuzjazmem.
Tłumy zwiedzających utwierdziły właścicielkę firmy, panią Emilię Rychwalską, iż warto jest tworzyć tego typu rzeczy, by stworzyć innym okazję dostępu do rzeczy zarówno niebanalnych i niespotykanych, które zachwycają swym pięknem nawet najbardziej wymagające osoby oraz dają radość z ich posiadania czy nawet obdarowania bliskiej nam osoby czymś jedynym, wyjątkowym i niepowtarzalnym.
Planujecie ślub, komunię, chrzest? Szukacie zaproszeń i innych akcesoriów na przygotowanie tych uroczystości? Zapraszamy serdecznie do Mieleszyna, gdzie firma LIWMA ART przygotuje dla Was te wszystkie rzeczy, dzięki czemu oprawa Waszej uroczystości nabierze piękna i blasku oraz zachwyci Was i Waszych gości.
Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo firma szczyci się nie tylko doskonałą renomą, ale także gwarantuje Wam najwyższą jakość w atrakcyjnych cenach!

Zapraszamy!

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Gniezno jak za dawnych czasów - Fotorelacja w Galerii! W minioną sobotę ul. Chrobrego przez chwilę przeniosła się w czasie. Wszystko za sprawą trzech karet,... Wtorek, 15 lutego 2011
Sylwester w Dworku Róża Poraja Przepiękny dworek, urokliwy park, stawek, strumyk i kaskada wodna, to tylko niektóre z atrakcji czekające... Sobota, 4 grudnia 2010
Święto Róży W ostatnią niedzielę wakacji Zielona Fabryka uczestniczyła w imprezie zorganizowanej przez Dworek ,,Róża... Środa, 1 września 2010