X

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Jak zarabiać w sieci oraz poza nią - bezpłatne warsztaty

Środa, 21 maja 2014
  • Jak zarabiać w sieci oraz poza nią - bezpłatne warsztaty

Jak zapewne wiesz, możliwości zarabiania pieniędzy jest bardzo dużo. Możesz być zatrudnionym na etacie lub innej umowie, możesz zarabiać zakładając własną firmę i świadczyć usługi, czy też coś sprzedawać. Czy jednak wiesz, że można także zarabiać pieniądze przez Internet, nie ruszając się z fotela? Posiadając stronę internetową lub bloga stwarzasz dobrą podstawę do tego, aby parę groszy wpłynęło Ci do kieszeni. W sieci możesz też zarobić dzięki tzw. programom partnerskim takim jak Money2Money.

Czym jest program partnerski Money2Money i co może Ci dać?

Program partnerski Money2Money to narzędzie istniejące na polskim rynku już od 10 lat i jest jednym z najstarszych tego typu. Może on dać każdemu internaucie sposobność zarobkowania w sieci (program dla Wydawców serwisów WWW) i po za nią (program Agent dla osób zarabiających na poleceniach bezpośrednich) bez konieczności zakładania własnej działalności gospodarczej. Jeśli podpisze się umowę o współpracę w programie, M2M daje gotowe rozwiązania do polecania i promowania produktów, które są dostępne w szerokiej ofercie. Za wszystkie sprzedane produkty finansowe za pośrednictwem własnej strony i polecenia bezpośrednie otrzymasz prowizję według określonych stawek. Stawki te możesz negocjować, gdy działasz aktywnie. W M2M wszystko odbywa się online, co stwarza Tobie możliwości zarabiania bez wychodzenia z domu, w dowolnym czasie i miejscu. Program M2M zapewni Ci proste, przejrzyste zasady, wiedzę i doświadczenie, a także konkurencyjne stawki.
Jeżeli nawiążesz współpracę w ramach programu, Money2Money przygotowuje dla Ciebie platformę finansową. Będzie ona zawierać szczegółową ofertę produktów i usług finansowych oraz opisy produktów i wnioski do ich zamawiania. Na stronie partnera znajdziesz aż 328 ofert instytucji finansowych, tak abyś mógł odnaleźć produkt odpowiedni dla siebie. Wygenerowana platforma finansowa aktualizuje się samoczynnie - nie musisz przejmować się niuansami. Wystarczy, że skupisz się na sprzedawaniu. Dodatkowo otrzymasz od M2M szereg narzędzi, które pomogą Ci zapewnić unikalność Twojej strony WWW, będą to między innymi: kalkulatory, wyszukiwarki itp. Wszystkie wymienione opcje, a także całą ofertę banków będziesz mógł samodzielnie wykorzystywać i budować swój unikalny serwis.

Jak zarabiać w sieci?

Musisz najpierw poznać szczegóły, dowiedzieć się jak to zrobić, a następnie dołączyć do programu. W maju i czerwcu M2M organizuje w kilku dużych miastach Polski bezpłatne warsztaty o zarabianiu w sieci oraz poza nią. Pierwsze z nich odbędą się 29 maja w Katowicach, następne będą w Poznaniu dnia 5 czerwca, a kolejne - 11 czerwca w Warszawie. Na warsztaty może przyjść każdy, kto zainteresowany jest zarabianiem pieniędzy. W szczególności szkolenie adresowane jest do właścicieli stron WWW, for i blogów internetowych, którzy chcą na nich zarabiać więcej lub dopiero rozpocząć zarabianie, agentów ubezpieczeniowych, doradców finansowych, pośredników w sprzedaży nieruchomości, którzy chcą poszerzyć swoją ofertę o produkty komplementarne i na nich dodatkowo zarabiać, studentów i osoby, które chcą zarobić "przy okazji" albo zbudować solidne fundamenty biznesu opartego na produktach finansowych, osób posiadających struktury sprzedażowe oraz tych którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z generowaniem dochodu pasywnego. Zapisz się na bezpłatne warsztaty z zarabiania już dziś na www.money2money.com.pl/siecizarabiaj/.

Czy warto uczestniczyć w warsztatach?

Jeżeli wybierzesz się na bezpłatne warsztaty, możesz liczyć na wielką dawkę specjalistycznej wiedzy. Eksperci M2M opowiedzą o narzędziach, które umożliwią dodatkowy zarobek lub rozwinięcie Twojego dotychczasowego biznesu. Specjaliści od zarabiania w sieci, zarządzania i e-commerce nauczą Cię jak zarabiać w Programie Partnerskim Money2Money, przekażą swoją wiedzę z zakresu narzędzi pozwalających zwiększyć Twoje dochody. Na szkoleniu będzie również mowa o nowościach z oferty Money2Money.

W jaki sposób możesz zarobić z programem partnerskim M2M?

Money2Money daje możliwość zarabiania on-line (program dla Wydawców) oraz off-line (program Agent). W M2M zarabiasz na każdym wysłanym wniosku (CPL) oraz na prowizji od sprzedaży (CPS). W Agent M2M zarabiasz następująco: Pierwszym sposobem jest polecanie produktów finansowych z oferty M2M, innym osobom. Za to otrzymasz prowizję. Kolejną możliwością jest zbieranie zgody na przetwarzanie danych Twoich klientów przez MarketMoney.pl. Wówczas dostaniesz bonus w wysokości 20% od przychodu jaki każdorazowo M2M zrealizuje na danym kliencie. Następny krok zarabiania polega na polecaniu przystąpienia do programu partnerskiego Agent M2M innym osobom chcącym zarabiać. W ten sposób otrzymujesz premię w wysokości 20% od zarobków z prowizji Agentów M2M, którzy zarejestrują się dzięki Twojemu bezpośredniemu poleceniu - budujesz pasywny dochód. Ostatnią możliwością zarobku są dodatkowe bonusy pieniężne, które dostaniesz za zaangażowanie, liczbę poleceń itp. Jeżeli jesteś zainteresowany taką formą zarobkowania przyjdź na warsztaty i zapoznaj się z ofertą na stronie www.money2money.com.pl.
Artykuł sponsorowany

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Wasze Radio FM będzie można lepiej usłyszeć w Gnieźnie Wasze Radio FM już niebawem będzie można bez zakłóceń odbierać w Gnieźnie i na terenie powiatu gnieźnieńskiego... Wtorek, 22 grudnia 2020
Ranking abonamentów bez telefonu - sprawdź kto zwyciężył! Kilka sieci komórkowych przoduje w naszym kraju. Jest to między innymi T-Mobile, Orange, czy Plus. Który... Wtorek, 22 grudnia 2020
Dlaczego do pozycjonowania warto wybrać dobrą i sprawdzona firmę? Jeżeli chcemy, by nasza strona internetowa odniosła sukces, konieczne będzie zastosowanie pewnych taktyk... Poniedziałek, 30 listopada 2020
Poker - gra szczęścia czy umiejętności? Poker to najbardziej popularna hazardowa, gra karciana. Wielokrotnie zastanawiano się, czy kwestią wygranej... Czwartek, 15 października 2020