Logo

Drzwi otwarte w Gimnazjum nr 3

Artykuł dodany: Niedziela, 16 marca 2014
Drzwi otwarte w Gimnazjum nr 3
REKLAMA

W środę Gimnazjum nr 3 w Gnieźnie otworzyło swoje drzwi dla kandydatów. Mury szkoły odwiedziło ponad 300 uczniów szkół podstawowych wraz z rodzicami, przed którymi trudny wybór dobrego gimnazjum.

Gimnazjum nr 3 przygotowało wiele atrakcji dla kandydatów. W środę zaprosiliśmy kandydatów do naszego gimnazjum i ich rodziców, aby pokazać szkołę od wewnątrz - mówi Elżbieta Fischer, dyrektor Gimnazjum nr 3. Przygotowaliśmy prezentację umiejętności naszych uczniów, występy teatralne i muzyczne, scenki językowe, taniec szkocki. Muszę przyznać, że spotkało się to z dużym zainteresowaniem i aplauzem osób, które nas odwiedziły. Poza tym można było wejść do różnych pracowni, zobaczyć w jaki sposób uczniowie na co dzień korzystają z różnych pomocy dydaktycznych, co potrafią zrobić, jakie prezentacje potrafią wykonać. Pokazaliśmy więc pewną część życia naszej szkoły. Zainteresowanie było ogromne. Nasza sala gimnastyczna nie byłą w stanie pomieścić wszystkich chętnych, więc liczymy, że było ok. 300 osób.
J.P.

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (3)

Anna
23.03.2014 18:44

w końcu ręka rękę myje... Żona pana Fischera ma pewnie "ulgi";-))) nikt się nie czepia, wszystko zawsze cacy.... a jak były w szkole narkotyki, to pod dywan zamiecione

Odpowiedz
ABCXYZ
23.03.2014 15:08

Szkoła jak każda inna. Rodzice powinni zadać sobie pytanie czy chcą aby ich dzieci uczyły się w molochu, gdzie jest pełna anonimowość a na przerwach nie ma gdzie stanąć na korytarzu bo taki ścisk.

Odpowiedz
Pati
16.03.2014 14:09

to pani Fischer, ta od pana Fischera z Urzędu Miasta? Jeżeli tak , to wiadomo dlaczego tylko to gimnazjum się liczy i może na wiele liczyć.

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno