Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Kamil Bednarek, Maryla Rodowicz, De Mono i Dżem w Gnieźnie w tym roku!

Wtorek, 4 lutego 2014
  • Kamil Bednarek, Maryla Rodowicz, De Mono i Dżem w Gnieźnie w tym roku!

Jakie gwiazdy w roku wyborczym wystąpią w Gnieźnie? Oczywiście z najwyższej półki. Gnieźnianie cieszą się każdorazowo, kiedy w Pierwszej Stolicy są wybory na włodarza miasta. Wyborcza kiełbasa jest bowiem "całkiem smaczna".

16, 17 i 18 maja odbędą się Dni Gniezna. Będą one połączone z Biegiem Europejskim. Co jeszcze przygotowano dla mieszkańców Grodu Lecha? Z nieoficjalnych informacji udało nam się dowiedzieć, że 16 maja wystąpi zespół Video. 17 maja na scenie pojawią się uczestnicy programu The Voice of Poland. Na deser, 18 maja, zaśpiewa Kamil Bednarek.
Powołując się dalej na nieoficjalne informacje możemy poinformować, że również w tym roku do Pierwszej Stolicy ponownie zawita Lato z Radiem. Na scenie mają się pojawić takie gwiazdy jak Maryla Rodowicz, De Mono i Dżem. Na oficjalnej stronie internetowej Lata z Radiem nie podano jeszcze trasy koncertowej 2014.
(Buk)

Napisz komentarz

Komentarze(35)

  • 17.07.2014 07:30  Odpowiedz na komentarz

    fu_k you gamoniu

  • 15.05.2014 22:39  Odpowiedz na komentarz

    O ktorej zaspiewa kamil bednarek

  • 13.05.2014 15:31  Odpowiedz na komentarz

    Niestety, to nie władze Gniezna sa winne jego upadkowi. To wina prymitywnych gnieźnian - tych co tak głupio wybierają i tych, co do wyborów nie idą. Przykre, ale sami gnieźnianie sa sobie winni. Polacy do naprawdę coraz częściej dziwni ludzie.

    16.05.2014 21:12

    Tylko i wyłącznie droga pani, władze i tylko władze. ludzie wybierając nie wiedzą tak naprawdę kim są ci na których głosują i co pokażą później!!!

  • W Gnieźnie na Lecie z Radiem wystąpią Maryla Rodowicz, De Mono i Kombi Łosowski. Dżem nie uczestniczy w Lecie z Radiem.

  • Gnieźnianie nie przyjdą , DOŚĆ KIEŁBASY

  • http://radni.pl/wybory2014 napisz co nasi radni zlikwidowali w Gnieźnie , rozlicz tę władzę, doceń to co powstało np. nowe miejsca pracy , pięknie odnowione ulice i domy , zachęcające wjazdy do miasta - ahahhahahahhahha. Piszcie im o tym co popsuli , czego nie dali , co zlikwidowali , co sobie wypłacili .

  • 12.05.2014 05:48  Odpowiedz na komentarz

    Chcemy chleba a nie igrzysk nieudaczniku z Lecha

  • 10.05.2014 22:16  Odpowiedz na komentarz

    Świeta prawda
    Pieniażków stale malo
    Same banki koscioly a miejsc pracy brak, zero perspektyw,a mlody człowiek jest traktowany z góry
    Miasto umiera i sie starzeje bo młodzi uciekaja

    13.05.2014 15:33

    A co maja do tego banki i kościoły? Co do banków - to działalność gospodarcza, jak każda inna. Utrzymuja się, więc widocznie sa potrzebne. a gdyby nie kościoły, nie tylko w Gnieźnie, ale i w całej Europie, to nie byłoby w ogóle czego zwiedzać. Czepiaj się więc prawdziwych faktów.

  • 06.05.2014 21:44  Odpowiedz na komentarz

    Ha ha ha jak co roku w gnieznie lipaa ale coz to tylko gniezno i co tu wymagac skoro tacy ludzie nim rzadza:D lepsze imprezy juz odbywaja sie w okolicznych miejscowosciach niz w tym zapizdzialym gnieznie same upadłe gwiazdy:D pozdro

  • 06.05.2014 19:35  Odpowiedz na komentarz

    Miasto sukcesywnie obumiera i zadne "gwiazdy" utrzymujace sie z tego typu sponsorowanych koncertów tutaj nie pomogą. Moze tak w zamian sciagnac jakichs inwestorów? Im wiecej intratnych miejsc pracy tym wiecej sposobów rozrywki Gnieźnianie sami sobie znajdą. Jezeli prezydentowi miasta tak zalezy na marnowaniu resztek pieniędzy to czemu raz nie zaprosic Katy Perry albo Rihanny?! To by dopiero byla uczta ;)

  • 06.05.2014 19:14  Odpowiedz na komentarz

    Podobno Dżem wogóle nie bedzie brał udziału w trasie koncertowej lata z radiem

    30.05.2014 13:02

    Bednarek swietnie zapowiadal sie na samym poczatku swej kariery !!!! NIESTETY przykro przyznac, to zwykly badziewski artysta !!!!! Swietnie by wypadl na wystepach dysko-polo, pewnie ?????

  • 06.05.2014 13:00  Odpowiedz na komentarz

    Prawda jest taka: Jedni idą się zabawić, inni są fanami, jeszcze inni idą bo się nudzą w domu a kolejni szukają opcji by się upić i robić zadymy. Ja zawsze lubiłem koncerty i z przyjemnością pójdę choćby dla samego Dżemu i De Mono.Ale też nie ukrywam że nasze koncerty w Gnieźnie to trochę porażka. Byłem gówniarzem to było ich znacznie więcej. Teraz Gniezno zgarnia te ochłapy: Bednarka.

  • 01.05.2014 13:27  Odpowiedz na komentarz

    LUDZIE CZY WY WIECIE CO PISZECIE TYLKO KOWALSKI MOZE PONOWNIE ZOSTAC PREZYDENTEM ZA TREPINSKIEGO I DZIELA KOMPLETNIE NIC NIE BYLO W GNIEZNIE TERAZ SA KONCERTY MAJOWKI ITD

  • 28.04.2014 12:01  Odpowiedz na komentarz

    KIEŁBASA KIEŁBASĄ NA KONCERT SIE OCZYWIŚCIE WYBIORE (JEŚLI BĘDZIE DŻEM)A GŁOSOWAŁ NIE BĘDE WSZYSTKO MI JEDNO KTO MNIE OKRADA

  • 22.04.2014 16:45  Odpowiedz na komentarz

    Kamil ! <333
    czekam czekam czekaaam!!! <3 <3 ;****

  • 20.04.2014 19:34  Odpowiedz na komentarz

    Muszę tam być!!!!!! Kamil Bednarek to moje życie!!!

  • 12.02.2014 20:23  Odpowiedz na komentarz

    Oi!Skar po co tak pieprzysz i tak przyjdziesz na koncert bo nie będziesz miał co robić

  • 07.02.2014 13:01  Odpowiedz na komentarz

    Gniezno to miasto ludzi bez gustu i poczucia estetyki, stąd tacy goście miernej wartości,Spachacz i Kowalski o tym wiedzą

  • 06.02.2014 20:58  Odpowiedz na komentarz

    Czemu do naszego "pięknego" miasta mają przyjechać jakieś hipy w dredach (mam na myśli Bednarka)a nie kultowe zespoły Oi! punkwe np The Analogs, The Junkers albo Bachor, nasz prezydent robi wszystko pod wyborców i nie myśli o tym że niektórym się takie koncerty nie podobają.

    04.05.2014 18:35

    hhaha o czym wy tu piszecie panki i rokowce to frajery co to jest wgl za muza ludzie żyjemy w 21 wieku a nie 20 !!!

    22.04.2014 19:11

    Heh analogsów za kadencji Kowalskiego to sie nie dovzekamy ;)

    21.04.2014 13:04

    nie wiesz co mówisz!!!!

  • 06.02.2014 09:15  Odpowiedz na komentarz

    KAMIL BEDNAREK!!!!!!!!!!!!!!

  • 05.02.2014 23:05  Odpowiedz na komentarz

    BEEDNAREK ! <3

  • 05.02.2014 22:07  Odpowiedz na komentarz

    NIC DLA HIPISÓW Oi! Oi! Oi! Oi! Oi! Oi!

  • 05.02.2014 13:54  Odpowiedz na komentarz

    Może bardziej kompetentnie coś o muzyce, a osobny artykuł o wyborach. wchodzę na info o koncertach, a czytam o kiełbasie.

    23.04.2014 08:05

    Spoko rozumiem, ale komune w Gnieźnie trzeba obalić :)

  • 05.02.2014 13:51  Odpowiedz na komentarz

    co ma piernik do wiatraka? Czy w innych latach w Gnieźnie nikt nie koncertuje? Chyba macie tam co roku koncerty i to od wielu lat. Idiotyczne.

  • 05.02.2014 08:47  Odpowiedz na komentarz

    Faktycznie, same postaci z tzw. najwyższej półki... Duża doza przesadyzmu, Szanowny Buku

  • skąd to info? Dżem na Lecie z Radiem? Wątpie.

  • 05.02.2014 06:31  Odpowiedz na komentarz

    Straszne to będzie ogladać tego otyłego , zasapanego gostka jak obleczony w wymięty chałat rozmatu XXXXL będzie wciskał sie przed mikrofon i rzęził jakim to on nie jest cudotwócą i darczyńcą dla gnieźnian. Ma rację Redakcja- jest to najbardziej prymitywna kiełbasa wyborcza mająca na celu wyniesienie na następną kadencję tego nieudacznika, nie potrafiacego dosłownie nic oprócz dbania o swoje własne interesiki i wyręczajacego sie chmarą urzędników. jeżeli chcecie żeby Gniezno nie zamieniło się w zrujnowany slums to nie głosujcie na konferansjera tych koncertów Jacka Kowalskiego

    16.05.2014 21:14

    tak jest precz z komuną !!!!

PODOBNE TEMATY
Miasteczko Lata z Radiem - fotorelacja W niedzielę Gniezno odwiedziło Lato z Radiem. Tym samym zakończyła się tegoroczna trasa imprezy. Zobaczcie... Środa, 3 września 2014
EuroLato w Gnieźnie W niedzielę, 31 sierpnia, namioty Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce gościły w Gnieźnie.... Wtorek, 2 września 2014
Maryla Rodowicz na finał Lata z Radiem - fotorelacja Maryla Rodowicz zakończyła tegoroczną trasę Lata z Radiem. Chyba nikt nie spodziewał się takiego show... Poniedziałek, 1 września 2014
"Statki na niebie", czyli De Mono w Gnieźnie - fotorelacja "Statki na niebie", "Kamień i aksamit", czy "Ostatni pocałunek" - między innymi te hity można było usłyszeć... Poniedziałek, 1 września 2014