Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

5-ciu nietrzeźwych kierowców. Rekordzista miał 3,2 promila i spowodował kolizję

Poniedziałek, 27 stycznia 2014
  • 5-ciu nietrzeźwych kierowców. Rekordzista miał 3,2 promila i spowodował kolizję

Gnieźnieńscy policjanci podczas minionego weekendu zatrzymali 5-ciu nietrzeźwych kierowców. Rekordzista miał 3,2 promila alkoholu. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi do 2-óch lat pozbawienia wolności.

W miniony weekend Policja zatrzymała 5-ciu nietrzeźwych kierowców.
24 stycznia w Owieczkach funkcjonariusze Policji pojechali na wypadek, w którym uczestniczyły dwa auta. Na miejscu okazało się, że sprawca wypadku miał 3,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
25 stycznia 20 min po północy w miejscowości Zdziechowa policjanci zatrzymali 20-letniego mieszkańca gminy Gniezno, który kierował samochodem marki Volkswagen Golf mając 0,6 promila alkoholu.
Tego samego dnia, ponad godzinę później, na ul. Pustachowskiej w Gnieźnie, 21-letni mieszkaniec Gniezna kierował samochodem marki BMW mając 0,88 promila.
Również w sobotę o godz. 9.54 funkcjonariusze Policji zatrzymali 33-latka z Czerniejewa, który kierował autem mając 0,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
Podobny rezultat osiągnął 46-letni kierowca z Witkowa, który został zatrzymany przez policjantów na ul. Strzałkowskiej w Witkowie.
J.P.

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Mieszkańcy ignorują zakaz wstępu na cmentarze Wielu mieszkańców zupełnie ignoruje zakaz wstępu na cmentarze wprowadzony z powodu koronawirusa. Chociaż... Sobota, 4 kwietnia 2020
Pacjent z raną brzucha zgłosił się do przychodni w Trzemesznie! Miał objawy sugerujące zakażenie koronawirusem! Dzisiaj ok. godz. 12.00 do przychodni Luxmed w Trzemesznie zgłosił się 45-letni mężczyzna, mieszkaniec... Czwartek, 2 kwietnia 2020
Pierwsze mandaty za łamanie nowych przepisów Policjanci wystawili pierwsze mandaty osobom, który nie stosowały się do nowych przepisów dotyczących... Środa, 1 kwietnia 2020
Uwaga! Utrudnienia w ruchu na ul. Żwirki i Wigury w Gnieźnie Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie informuje o utrudnieniach w ruchu drogowym dla kierowców, które... Środa, 1 kwietnia 2020