Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Tragiczny wypadek między Oborą a Kłeckiem. Nie żyje kobieta. Dziecko zabrano śmigłowcem

Piątek, 18 października 2013
  • Tragiczny wypadek między Oborą a Kłeckiem. Nie żyje kobieta. Dziecko zabrano śmigłowcem

Dzisiaj o godz. 9.21 do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym między Oborą a Kłeckiem. Na prostym odcinku drogi zderzyły się 2 samochody osobowe. Do 6-ciu poszkodowanych osób wysłano Policję, Straż Pożarną, 4 karetki Pogotowia Ratunkowego oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety był to wypadek tragiczny.

Dzisiaj o godz. 9.21 dyżurny KP PSP w Gnieźnie odebrał zgłoszenie, z którego wynikało, że między Oborą a Kłeckiem doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce natychmiast wysłano Straż Pożarną z PSP Gniezno oraz najbliższych OSP. Zadysponowano również Policję i 4 karetki Pogotowia Ratunkowego.
Po dotarciu na miejsce wypadku okazało się, że Volkswagen Golf jadąc od strony Gniezna, podczas wyprzedzania samochodu ciężarowego uderzył w jego bok. Autem zarzuciło. Volkswagen zderzył się z Peugeotem 308 jadącym od strony Kłecka. W autach było 6-ciu poszkodowanych. Do szpitala zostały przewiezione 3 kobiety z Peugeota i 3 osoby z VW Golfa - dziecko, mężczyzna i kobieta. Dziecko w stanie ciężkim zostało przetransportowane śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Poznaniu, mężczyzna i kobieta karetkami Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gnieźnie. Niestety kobieta zmarła w szpitalu. Mężczyznę przetransportowano do szpitala we Wrześni.
(Buk)

Napisz komentarz

Komentarze(14)

  • 22.10.2013 22:29  Odpowiedz na komentarz

    Co Judii, byłeś pewnie w sobotę z obrzękiem paznokcia i musiałem czekać kilka godzin i to ci nie pasuje? Jak się chodzi z pierdołami na SOR to wtedy można narzekać bo ten oddział jest od ratowania zdrowia i życia. Przecież ty i twój paznokieć nie jesteście ważniejsi od osoby, która jest reanimowana lub uległa poważnemu wypadkowi. Do prywatnej kliniki,a nie narzekać tu. Tylko nie pisz, że nie chodzi tobie o paznokieć, bo zaraz pewnie wypiszesz tu, że miałeś uraz czaszki, uda, zawał i udar, a tam cię wyrzucono.

  • 22.10.2013 10:17  Odpowiedz na komentarz

    tym ktorzy tak chwala opieke medyczna na sorze w gnieznie zycze zeby tam trafili wtedy zobacza jaki mily jest personel jak obchodza sie z pacjentem i jaki pozadeczek maja zwlaszcza w dokumentacji

  • 21.10.2013 16:19  Odpowiedz na komentarz

    Dokładnie tak. W gnieźnieńskim SOR walczy się o ludzkie życie, a swoje opinie na temat tego szpitala wypowiadają osoby, które nie miały z nim styczności. Faktem jest warunki szpitalne są nieciekawe, ale personel jest oddany i rzetelny. Większość z was potrafi tylko narzekać, ale kiedy potrzeba pomocy to sami się po nią zgłaszacie, a nie jedziecie do Poznania - siedzicie jak "truśki" na SOR z bólem nóżki lub brzuszka i wtedy jest wam dobrze.

  • 19.10.2013 21:32  Odpowiedz na komentarz

    byłam pacjętką w izbie przyjęć w negatedie gdy przywieziono mężczyzne z wypadku w stanie ciężkim siedziałam na wózku w sali obok i słyszałam wszystko.... walczyli o niego do ostatniego tchnienia nie wiecie jak walczą o ludzkie życie nie słyszycie nie widzicie to po co tak pieprzycie! robią co mogą naprawde słyszałam osobiście i widziałam więc nie osądzajmy gdy nie widzimy co się tam dzieje za zamkniętymi drzwiami.

  • 19.10.2013 20:39  Odpowiedz na komentarz

    Zgodnie z przepisami Ustawy o ratownictwie jeśli liczba poszkodowanych jest duża to wojewódzki koordynator podejmuje decyzję ile osób i w jakim stanie zostaje przekazanych do konkretnego szpitala. Jeśli zdarzy się wypadek w Słupcy i będzie 10 osób poszkodowanych to na pewno szpital w Gnieźnie takie osoby będzie musiał decyzją koordynatora przyjąć. Tak więc pajace jeśli się nie znacie to nie wypowiadajcie opinii bo sami jak główka boli to w piątki siedzicie na pewno w SOR i prosicie grzecznie o pomoc.

  • 19.10.2013 19:31  Odpowiedz na komentarz

    ludzie nie wiadomo z jakiego powodu tego mezczyzne przewieziono a wy tu gadacie glupoty. Gnieznienskie szpitale uratowaly 3 osoby z mojej rodziny w stanie krytycznym . Nie oceniajcie z gory bo nie wiadomo dlaczego. Bezmyslnosc ludzka nie ma granic.

  • 19.10.2013 18:59  Odpowiedz na komentarz

    Najczęściej wypowiadaja sie tutaj ludzie bez prawa jazdy albo niedzielni kierowcy.. Jak mlody spowoduje wypadek,to odrazu pijany albo po narkotykach... A gdy kobieta,to odrazu ze nie mysli albo nie ma wyobrazni.. Jadąc szybko czy wolno ostroznie czy nie..Kazdemu zdarzy sie popelnić bląd na drodze nawet tym najlepszym... Czasem nic,to nie kosztuje a czasami sumienie gryzie do końca zycia..

  • 19.10.2013 10:50  Odpowiedz na komentarz

    ...takie golfy to tylko w muzeum powinno sie oglądać.....

  • 19.10.2013 08:20  Odpowiedz na komentarz

    żenada i kompromitacja Gnieżnienskie szpitale hmmm brak słów,a co do wypadky to PROSTA DROGA A TAKA NIESZCZESLIWA

  • 18.10.2013 23:05  Odpowiedz na komentarz

    szpital w gnieznie odsyła i dobrze bo tam warunkow nie ma
    wracajac do wypadku to nie wiem jak nazwac słowami ta tragedie i to z winy glupoty kierowcy

  • Kto daje takim ludziom prawo jazdy!?

  • 18.10.2013 20:40  Odpowiedz na komentarz

    W Gnieźnie to już tylko można umierać

  • 18.10.2013 18:49  Odpowiedz na komentarz

    Nienormalni ludzie dostają prawo jazdy niedostosowuja predkosci do warunkow panujacych na drodze a za ich bledy placa bliscy smiercia! Gdzie jest sprawiedliwosc!?

  • 18.10.2013 15:35  Odpowiedz na komentarz

    Ciekawe , to już szpital w Gnieźnie nie potrafi leczyć dorosłych i wysyła do Wrześni.Kompromitacja.

PODOBNE TEMATY
Truchło na drzewie w Wymysłowie! Czy służyło do szkolenia psów? Jak informuje portal Trzemeszno24.info, w ubiegłym tygodniu jeden z Czytelników poinformował redakcję... Sobota, 19 października 2019
Tymczasowy areszt dla 42-letniego Ukraińca za kradzież rozbójniczą W jednym z gnieźnieńskich marketów doszło do kradzieży rozbójniczej. Sprawca nie chcąc zapłacić za polarową... Sobota, 19 października 2019
Odsłonięcie tablicy pamiątkowej kom. Józefa Wróblewskiego Przed Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie odsłonięto tablicę upamiętniającą komisarza Józefa Wróblewskiego.... Sobota, 19 października 2019
Zaginął Krzysztof Sekulski Zaginął Krzysztof Sekulski, lat 53, około 180 cm wzrostu. Może być ubrany w jeansy i ciemny polar. Może... Sobota, 19 października 2019