X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Rekrutacja do zespołu wokalno - tanecznego

Piątek, 8 października 2010
  • Rekrutacja do zespołu wokalno - tanecznego

Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie ogłasza nabór do zespołu wokalno - tanecznego. Zapraszamy na pierwszą próbę 8 października o godz. 17.30

Zajęcia poprowadzą:

Agnieszka Żółtowska magister sztuki, absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu, nauczyciel dyplomowany.
Wychowawca i wykładowca przedmiotów muzycznych w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej i szkolnictwie wyższym w Gnieźnie.
Wieloletni instruktor zespołów wokalnych i solistów odnoszących sukcesy na szczeblach powiatowych, wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych (Lascarpa Italiana- piosenka włoska, Mały Dominik- Gdańsk, Majowa Nutka- Częstochowa, Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca- Konin).
Pod kierunkiem pani Agnieszki działał zespół WIOLINKI Z MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY, który 12.09.1998 r. promował Gniezno w tvp2 biorąc udział w programie "Piknik Dwójki".
Do dnia dzisiejszego śpiewające od lat zespoły to: GAMA i FANTAZJA, a od ubiegłego roku DEBIUT, do którego mogą dołączyć młodzi adepci sztuki wokalnej z kl. VI, gimnazjum i liceum.  Od dnia 1. 10. 2010 rozpoczyna próby chór dziecięcy PIKOLINO. Utalentowane, rozśpiewane dzieci z klas I-III zapraszamy na pierwszą próbę 8 października o godz. 17.30 do Miejskiego Ośrodka Kultury. Mamy jeszcze tylko kilka wolnych miejsc!
MOK

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY