Logo

4 samobójstwa przez powieszenie

Artykuł dodany: Wtorek, 16 lipca 2013
4 samobójstwa przez powieszenie
REKLAMA

Od 4 do 6 lipca policjanci z terenu powiatu gnieźnieńskiego znaleźli zwłoki 4-ech osób, które popełniły samobójstwo przez powieszenie.

4 lipca policjanci z komisariatu policji w Witkowie poprosili OSP Niechanowo o pomoc w poszukiwaniu osoby zaginionej - 43-letniego mieszkańca Niechanowa. Poszukiwania rozpoczęto około godz. 10.00 zbiórką w remizie OSP i ustaleniem sposobu działań oraz wyznaczeniem terenu do przeszukania. Po akcji trwającej dwie godziny osoba została odszukana w pobliskim lasku. Według ustaleń Policji popełniła samobójstwo przez powieszenie. Mężczyzna był poszukiwany jako osoba zaginiona od 21 czerwca br. Ciało było w znacznym rozkładzie.
5 lipca o godz. 21.21 na terenie gminy Łubowo znaleziono 51-letniego mieszkańca, który popełnił samobójstwo przez powieszenie. Zwłoki ujawniono w garażu.
Również 5 lipca w Kędzierzynie (gmina Niechanowo) leśniczy natrafił na wisielca. Okazał się nim 42-letni mieszkaniec Gniezna. Policja poprosiła o pomoc w oświetleniu miejsca zdarzenia - ambony myśliwskiej. Około godz. 24.00 strażacy oświetlali miejsce zdarzenia i zdejmowali denata przy użyciu drabin i sprzętu wysokościowego. Według wstępnych ustaleń Policji osoba wisiała około dwóch tygodni. Ciało były w znacznym rozkładzie.
6 lipca o godz. 16.00 w gminie Kiszkowo znaleziono ciało 59-letniego mężczyzny, który powiesił się na drzewie, na terenie własnej posesji.
Policja apeluje do osób mających problemy (w szczególności finansowe, rodzinne, partnerskie), aby rozmawiały o nich ze swoimi bliskimi, znajomymi lub specjalistami. Często przy pomocy bliskich osób udaje się łatwo wybrnąć z pozornie ciężkiej sytuacji życiowej.
(Buk)

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (1)

Pokoj
17.07.2013 16:25

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
i ci co nie odchodzą nie zawsze powrócą [*]

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno