Logo

REKLAMA
Plik banneru

Mieszkańcy bloku przy ul. Sobieralskiego od tygodnia bez gazu

Artykuł dodany: Czwartek, 27 czerwca 2013
Mieszkańcy bloku przy ul. Sobieralskiego od tygodnia bez gazu
REKLAMA

Mieszkańcy bloku przy ul. Sobieralskiego 9 od tygodnia nie mają ciepłej wody i gazu. Powodem odłączenia gazu była nieszczelna instalacja w jednym z mieszkań. Dzisiaj gaz ma zostać warunkowo podłączony tylko do kuchenek.

Dzisiaj mija dokładnie tydzień odkąd mieszkańcy bloku zostali odcięci od gazu, a co za tym idzie i od ciepłej wody. Z 11-stu pionów, 6 zostało odciętych z powodu nieszczelnej instalacji w jednym z mieszkań. Jak poinformował Adam Jóźwiak - inspektor nadzoru robót instalacyjnych z Gnieźnieńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, dzisiaj gaz ma popłynąć w kuchenkach. Kominiarze skończyli sprawdzać przewody kominowe i dzięki temu stwierdzono, że gaz może zostać podłączony warunkowo. Brak ciepłej wody i gazu jest bardzo uciążliwy, szczególnie w przypadku rodzin z małymi dziećmi lub starszymi osobami. 1 lipca w GSM ma odbyć się spotkanie mieszkańców z przedstawicielami spółdzielni w tej sprawie. Miejmy nadzieję, że sprawa w końcu się rozwiąże i mieszkańcy będą znowu mieli ciepłą wodę.
J.P.
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (2)

Arek
27.06.2013 21:07

Nie z powodu nieszczelnej instalacji tylko ze względu na słabe odprowadzanie spalin z junkersów. Główny powód to zbyt mało powietrza wdmuchiwanego do mieszkań.

Odpowiedz
Karolina
27.06.2013 15:59

przynajmniej zaoszczędzą na opłatach.....

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno