Logo

Drużyna Szpiku dla hospicjum w Poznaniu

Artykuł dodany: Czwartek, 25 października 2012
Drużyna Szpiku dla hospicjum w Poznaniu

Fundacja "Serce dla Poznania" zapraszam na Koncert Charytatywny grupy Audiofeels, który odbędzie się 4 grudnia o godz. 18.30 w Auli UAM przy ul. Wieniawskiego 1. Tego dnia będzie można pomóc Hospicjum Palium. Każda cegiełka, której koszt wynosi 30 zł, to wydawałoby się tak niewiele, ale 800 cegiełek to już naprawdę bardzo dużo.

Hospicjum Palium jest największym Poznaniu ośrodkiem obejmującym kompleksową opieką paliatywną chorych i ich bliskich. Jest też miejscem edukacji i szkolenia kadry lekarzy, pielęgniarek, psychologów, rehabilitantów i innych w opiece paliatywnohospicyjnej.
Hospicjum jest jednak przede wszystkim Domem, w którym rzesza wspaniałych ludzi czeka na potrzebujących opieki. Dzięki rozbudowie liczba łóżek w jedynym w Poznaniu ośrodku stacjonarnej opieki paliatywnej wzrośnie o połowę. Obecny stan nie zaspokaja potrzeb mieszkańców. Hospicjum dysponuje jedynie 24-ema łóżkami. Tymczasem dziennie na pomoc oczekuje ponad 20 pacjentów, którzy powinni zostać przyjęci w ramach opieki całodobowej. Celem pracowników, wolontariuszy i przyjaciół Hospicjum, nie jest straszenie nieuchronnością przemijania, ale jak mówią wolą zarażać pozytywną energią, pokazując swoje zaangażowanie i oddając pole tym wszystkim, którzy zechcą włączyć się w pomoc na rzecz pozyskiwania środków finansowych, niezbędnych do rozbudowy i funkcjonowania ośrodka w obecnym stanie.
Drużyna Szpiku

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno