Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Akcja Poszukiwany

Wtorek, 10 sierpnia 2010
  • Akcja Poszukiwany

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie podczas piątkowej akcji POSZUKIWANY zatrzymali 4 osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Akcją objęto teren naszego miasta jak również gnieźnieńskiego powiatu. Udział w niej wzięli policjanci Wydziału Kryminalnego oraz Wydziału Prewencji, jak również funkcjonariusze z Komisariatów Policji znajdujących się w powiecie.

Efektem akcji było zatrzymanie 4 osób poszukiwanych ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Trzy osoby poszukiwane były przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie i zgodnie z wydanymi nakazami Sądowymi zostały przewiezione do najbliższego Zakładu Karnego, jedna w celu ustalenia miejsca pobytu na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy Nowe Miasto w Poznaniu.
Pierwszego z nich zatrzymali policjanci Wydziału Kryminalnego gnieźnieńskiej komendy zatrzymali w Gnieźnie. Okazał się nim 26-letni mieszkaniec tej miejscowości poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do najbliższego Zakładu Karnego wydanego przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie.
Kolejnym był 18-latek z gminy Mieleszyn. Zatrzymany został przez dzielnicowych z Gniezna. Poszukiwany przez ten sam Sąd w celu doprowadzenia do najbliższego Zakładu Karnego.
Trzecim z kolei poszukiwanym przez Sąd Rejonowy Nowe Miasto w Poznaniu okazał się 25-letni mieszkaniec Gniezna. Wcześnie rano został zatrzymany przez funkcjonariuszy Wydziału Przestępstw Gospodarczych. Mężczyzna poszukiwany był w celu ustalenia miejsca pobytu.
Następnym, którego zatrzymali dzielnicowi okazał się 50-letni gnieźnianin. On również poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości celem doprowadzenia do najbliższego Zakładu Karnego.

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Stowarzyszenie pomagające dzieciom nie radzi sobie z okolicznymi "menelami" Odchody, wymiociny, puste butelki po alkoholu - tak po weekendzie wygląda teren przed wejściem do siedziby... Wtorek, 28 stycznia 2020
Zniszczyli pomnik upamiętniający poległych żołnierzy Armii Czerwonej W nocy z niedzieli na poniedziałek, na cmentarzu przy ul. Witkowskiej w Gnieźnie zdewastowano pomnik... Wtorek, 28 stycznia 2020
Znaleziono klucze na myjni przy stacji paliw Shell Dzisiaj ok. godz. 15.00 na myjni przy stacji paliw Shell na ul. Sobieskiego w Gnieźnie znaleziono klucze... Poniedziałek, 27 stycznia 2020
66-latek popełnił samobójstwo w hostelu w centrum Gniezna W sobotę rano służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o zwłokach mężczyzny ujawnionych w jednym z hosteli... Poniedziałek, 27 stycznia 2020