Logo

Śmiertelny wypadek w Łagiewnikach Kościelnych

Artykuł dodany: Poniedziałek, 13 sierpnia 2012
Śmiertelny wypadek w Łagiewnikach Kościelnych

Wczoraj ok. 16.30 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego wpłynęło zgłoszenia o potrąceniu przez samochód osobowy czterech osób w miejscowości Łagiewniki Kościelne. Jak się później okazało dwie osoby poniosły śmierć na miejscu, a pozostałe dwie z stanie ciężkim zostały przewiezione do szpitala. Kierowca miał 2,7 promila alkoholu i zbiegł z innego miejsca kolizji.

Samochód osobowy wypadł z drogi i wjechał na prywatną posesję potrącając znajdujące się na niej cztery osoby. Pojazd przejechał jeszcze około 20-stu metrów i uderzył w drzewo na posesji. Kierujący samochodem Opel Vectra uczestniczył w kolizji drogowej, z której to kolizji oddalił się i przejeżdżając przez Łagiewniki Kościelne na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni, wjechał w ogrodzenie posesji i potrącił osoby znajdujące się na terenie posesji, a następnie zatrzymał się na drzewie – mówi naczelnik wydziału prewencji Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie podinsp. Janusz Warda. W wyniku tego zdarzenie dwóch mężczyzn w wieku 23-ech i 28-miu lat poniosło śmierć na miejscu, dwie kobiety w wieku 23-ech i 24-ech lat z ciężkimi obrażeniami przewieziono do szpitala w Gnieźnie. Na miejscu zatrzymano kierującego pojazdem, którym okazałą się 49-letni mieszkaniec gminy Kłecko. Wykazane badanie stwierdziło, że znajduje się wstanie nietrzeźwości - 2,7 promila. Kierowca został zatrzymany. Dzisiaj odbędą się dalsze czynności procesowe. W działaniach udział brały zastępy JRG Gniezno, OSP Kiszkowo, OSP Kłecko, policja, pogotowie ratunkowe oraz prokurator.
tekst: J.P.
foto: www.gniezno.psp.wlkp.pl

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (4)

Natalia
15.08.2012 16:49

DOŹYWOCIE!!!!!!!!!!

Odpowiedz
Morek
14.08.2012 10:23

Mała masz racje ale życie jest inne dobry adwokat z znajomościami z sędzią załatwia w pierwszym procesie 8 lat a gdy już prasa się nie interesuje i sprawa się ucicha to się robi odwołanie i w drugim procesie 2 lata w zawieszeniu.

Odpowiedz
Jajaja
13.08.2012 21:34

alkus jak on mógł cos takiego zrobić przechodzi to ludzkie granice [*] na zawsze w pamięci

Odpowiedz
Mała
13.08.2012 18:47

to przykre nie powinno byc litosci dla takich pijaków

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno