X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Kolejne utonięcie w Skorzęcinie

Niedziela, 5 sierpnia 2012
  • Kolejne utonięcie w Skorzęcinie

Dzisiaj ok. godz. 11.00 do Powiatowego Stanowska Kierowania w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że nad jeziorem Niedzięgiel w Skorzęcinie prawdopodobnie utonęły dwie osoby. Świadkowie zdarzenia wyciągnęli jedną osobę na brzeg i przeprowadzili reanimację, druga osoba jest cały czas poszukiwana przez nurków.

Do tragedii doszło dzisiaj ok. godz. 11.00. Dwaj mężczyźni utonęli niedaleko molo. Jednego z nich naoczni świadkowie wyciągnęli z wody i przeprowadzili resuscytację krążeniowo-oddechową, jednak nie udało się go uratować pomimo szybkiego przyjazdu pogotowia ratunkowego. Drugi mężczyzna jest cały czas poszukiwany przez nurków. Na miejscu obecna jest również policja i straż pożarna.
J.P.

Napisz komentarz

Komentarze(3)

  • 09.08.2012 12:47  Odpowiedz na komentarz

    tez widzialem cala sytuacje, sanitariusze lezli po plazy jakby mieli sie zaraz polozyc i opalac, DRAMAT !!! Chociaz dla pewnosci wzieliby defibrylator. Szkoda chłopa

  • 07.08.2012 23:22  Odpowiedz na komentarz

    To była kobieta

  • 05.08.2012 23:32  Odpowiedz na komentarz

    szybko ?? ! taa. pogotowie przyjechalo po bardzo dlugim uplywie czasu. a po dotarciu na miejce nie spieszylo sie tak bardzo.

PODOBNE TEMATY
11-stu nietrzeźwych kierowców, w tym aż 6-ciu w Skorzęcinie W miniony weekend funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie zatrzymali 11-stu nietrzeźwych... Poniedziałek, 28 lipca 2014