X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Kolejne ranne osoby w Skorzęcinie

Czwartek, 5 lipca 2012
  • Kolejne ranne osoby w Skorzęcinie

W środę, 4 lipca o godzinie 20.40 w Skorzęcinie, niecały kilometr od ośrodka wypoczynkowego, 21-letnia gnieźnianka uderzyła pojazdem w drzewo. Dwie osoby przebywają w szpitalu.

Kierująca samochodem osobowym marki Volkswagen Polo, 21-letnia gnieźnianka jadąc od strony ośrodka wypoczynkowego w kierunku Witkowa na łuku drogi w prawo na skutek niedostosowania prędkości do warunków drogowych straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwny pas ruchu, następnie do przydrożnego rowu, gdzie po przejechaniu kilku metrów wjechała w las uderzając przodem pojazdu w drzewo. Pogotowie ratunkowe przewiozło kierującą i dwóch pasażerów w wieku 22-óch i 23-ech lat do szpitala. Po opatrzeniu 23-latek został zwolniony do domu, dwie osoby pozostały w szpitalu na obserwacji. Jak ustalili funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego 21-latka była trzeźwa.

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Wypadek drogowy w Skorzęcinie W sobotę, 30 czerwca o godz. 20.30 w Skorzęcinie na skrzyżowaniu dróg powiatowych małoletni rowerzysta... Wtorek, 3 lipca 2012