Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Podsumowanie akcji "Pasy"

Piątek, 29 czerwca 2012
  • Podsumowanie akcji

Wczoraj funkcjonariusze gnieźnieńskiej drogówki prowadzili działania pod kryptonimem "Pasy". Celem akcji było przeciwdziałanie niewywiązywania się z obowiązku zapinania pasów bezpieczeństwa zarówno przez kierujących, jak i pasażerów.

W ciągu kilku godzin policjanci skontrolowali 81 pojazdów. Ujawniono 25 wykroczeń popełnionych przez kierowców, którzy nie korzystali z obowiązkowych pasów bezpieczeństwa.  Za popełnione wykroczenia otrzymali mandaty.
To nie ostatnia tego rodzaju akcja - w bieżącym roku gnieźnieńscy policjanci będą jeszcze ponawiać takie działania. Przypominamy o obowiązku korzystania z pasów bezpieczeństwa i jednocześnie przestrzegamy, że nie stosowanie się do tego przepisu będzie surowo represjonowane.

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Kradli w galerii handlowej Sprawcy kradzieży markowej odzieży wartości prawie 1 700 złotych zostali ujęci wczoraj przez ochronę... Czwartek, 14 czerwca 2012
Życzenia z okazji Dnia Kobiet Z okazji Dnia Kobiet insp. Artur Sobolewski, Komendant Powiatowy Policji w asyście kadry kierowniczej... Czwartek, 8 marca 2012