Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Kaskaderzy pokazali na co ich stać

Czwartek, 7 czerwca 2012
  • Kaskaderzy pokazali na co ich stać

Wczoraj na stadionie żużlowym odbył się niezwykły pokaz. Kaskaderzy z grupy Tonda Paroubek & Friends zaprezentowali program Streets Owners, sceny znane m.in. z filmów akcji. Koordynatorem projektu jest Tonda Paroubek.

Kaskaderzy - tak najczęściej mówi się o ludziach, którzy ryzykują zdrowie, a nawet życie podczas ekstremalnych pokazów dla publiczności. Tonda Paroubek - koordynator projektu Streets Owners woli jednak, kiedy mówi się o nim specjalista od efektów i scen specjalnych.
Streets Owners to projekt skupiający wyjątkowych kaskaderów w jednym miejscu. Miejskie wyścigi, porachunki gangów, szaleńczy drift, jazda samochodem na dwóch kołach, quady, skoki motocyklem, przejazd samochodem przez ścianę ognia z człowiekiem na masce, skoki przez płonące obręcze, ciągnięcie człowieka na linie za samochodem, skoki nad jadącym samochodem, gniecenie aut monster truckiem, dachowanie i wiele innych wyczynów kaskaderskich mogli wczoraj zobaczyć gnieźnianie na stadionie przy ul. Wrzesińskiej. Streets Owners ma pokazać najbardziej znane uliczne wyczyny z całego świata. To najbardziej ekstremalna rewia samochodowo-motocyklowa w Europie. Patrząc na półtoragodzinny spektakl nie chce się wierzyć, że wszystko się udaje, że kaskaderzy nie popełniają błędów. Jest to efektem wielu godzin nieustannych ćwiczeń, doskonalenia się w swoim fachu, opanowania stresu i poziomu adrenaliny.
Na pokaz Streets Owners przyszło ponad 1000 osób. Można powiedzieć, że to z jednej strony dużo, ale z drugiej niewiele, bo takie widowisko nie zdarza się często. Cieszy fakt, że gnieźnieński stadion żużlowy coraz częściej wykorzystywany jest jako miejsce innych imprez niż „czarny sport”.
(Buk)

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Streets Owners zignorowali gnieźnian W miniony wtorek na gnieźnieńskim stadionie żużlowym mieli wystąpić kaskaderzy z grupy Streets Owners.... Niedziela, 29 września 2013
Samochody, motocykle, quady, ogień, gniecenie blachy - już 6 czerwca 6 czerwca na gnieźnieńskim stadionie żużlowym gościmy elitarną formację kaskaderów filmowych STREETS... Wtorek, 5 czerwca 2012