X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Samochody, motocykle, quady, ogień, gniecenie blachy - już 6 czerwca

Wtorek, 5 czerwca 2012
  • Samochody, motocykle, quady, ogień, gniecenie blachy - już 6 czerwca

6 czerwca na gnieźnieńskim stadionie żużlowym gościmy elitarną formację kaskaderów filmowych STREETS OWNERS. Zapraszamy na niecodzienne, ekstremalne show: gniecenie blachy, płonący ludzie, próby pobicia rekordu Guinessa, jazdy samochodami na dwóch kołach, pojedynek z nieokiełznaną furią Monster Truck... zaczynamy o godzinie 19.00 Kasa czynna na stadionie od godziny 18.00.

Streets Owners - a story about gangsta who loves life...

Lata pracy na planach filmowych, a także przy organizacji indywidualnych projektów kaskaderskich zaowocowały odważnym i niecodziennym przedsięwzięciem. Pod wspólnym szyldem - Tonda Paroubek & Friends - udało się zgromadzić największych indywidualistów elitarnej profesji City Stunts.
Bogaty dorobek kinematograficzny, wybitne osiągnięcia sportowe, rekordy odnotowane w Księdze Guinessa - to fundament, na którym powstał projekt Streets Owners.

Wszystkie oblicza pasji w jednym miejscu i w tym samym czasie... Samochody, motocykle, quady - akrobatyka, parkour, ogień i pirotechnika.

Show nawiązuje do tradycji kultowego pierwowzoru - amerykańskiego autorodeo. W oprawie klimatycznej muzyki, efektów świetlnych i ogniowych można odkryć na żywo najbardziej skrywane tajemnice współczesnego kina akcji. Program stanowi dynamiczną, zwartą logicznie i choreograficznie całość. Dziewięćdziesiąt minut akcji to przemyślane konwencje kaskaderskie przeplecione scenami z najbardziej znanych, światowych produkcji sensacyjnych.
Bez udawania, bez kompromisów, bez litości dla sprzętu...

Najbardziej ekstremalna rewia samochodowo motocyklowa w Europie.


„Świat kina i jego efektów to drink z iluzji doprawionej swobodą wyobraźni...
To wyjątkowa dziedzina sztuki. Sztuki spajającej rzeczywistość z magią.
Jakkolwiek duże emocje potrafi w nas obudzić, zawsze pozostanie iluzją rzeczywistości...
My żyjemy i jeździmy naprawdę! ”
Tonda Paroubek

Bilety w cenie: normalny 20zł, ulgowy (do lat 12) 10zł, dzieci do lat 3 wstęp wolny.

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Streets Owners zignorowali gnieźnian W miniony wtorek na gnieźnieńskim stadionie żużlowym mieli wystąpić kaskaderzy z grupy Streets Owners.... Niedziela, 29 września 2013
Kaskaderzy pokazali na co ich stać Wczoraj na stadionie żużlowym odbył się niezwykły pokaz. Kaskaderzy z grupy Tonda Paroubek & Friends... Czwartek, 7 czerwca 2012