10 marca w hali widowiskowo-sportowej II Liceum Ogólnokształcącego odbędzie się Gala MMA M-J Sport i Memoriał Pawła Kamińskiego, zawodnika i członka zarządu Walki Gniezno, który w zeszłym roku zginął tragicznie w wypadku samochodowym pod Nowym Tomyślem.
Bilety do nabycia w Lokoszopie, Rynek 3, cena 39 zł / 49 zł
HARMONOGRAM GALI MMA M-J SPORT I MEMORIAŁU PAWŁA KAMIŃSKIEGO
16.00 – przyjazd i zakwaterowanie zawodników w Hotelu w Starej Kamienicy
18.00 – konferenja prasowa połączona z oficjalnym ważeniem zawodników, losowanie par turniejowych do 77 kg i 93 kg – Hotel w Starej Kamienicy
10 marzec
19.00 – rozpoczęcie, przywitanie gości gali MMA M-J SPORT I MEMORIAŁ PAWŁA KAMIŃSKIEGO
19.15 – pierwsza walka amatorska 84 kg.: Dawid Majewski (Walka Gniezno) vs. Piotr Zarzecki (Gold Team Polska)
19.30 – pierwszy półfinał turnieju do 77 kg
19.45 – drugi półfinał turnieju do 77 kg
20.00 – pierwszy półfinał turnieju do 93 kg
20.15 – drugi półfinał turnieju do 93 kg
20.30 – występ Collegium Elemente
20.45 – druga walka amatorska 84 kg. Piotr Kadłubowicz (Walka Gniezno) vs. Piotr Cieśla (Pretorian Gorzów Wielkopolski)
21.00 – pierwszy superfight 93 kg.: Patryk Waberski (Walka Gniezno) vs. Paweł Towściak (Katana Szczytno)
21.15 – walka w formule K1
21.30 – pokaz Capoeiry
21.40 – finał turnieju do 77 kg
21.55 – finał turnieju do 93 kg
22.10 – drugi superfight 84 kg.: Robert „Izzy” Izydorek (Walka Gniezno) vs. Lukas Tvrdy (JMFS Havirov Czechy) (zastąpił Daniela Mackiewicza z Katany Szczytno)
22.30 – zakończenie
Obsada Turniejowa:
Turniej MMA do 77 kg:
Piotr Wawrzyniak 2-1 (Gameness Team Poznan)
Albert Odzimkowski 2-0 (RKT Radom)
Tomasz Koźmińśki (Gold Team Polska) (zastąpił Tomasza Romanowskiego 0-3 z Berserkers Team Stargard Szczeciński)
Marek Cieślikowski 1-1 (Okniński Team)
Turniej MMA do 93 kg:
Sebastian Hercuń 1-3 (RKT Radom)
Bartosz Janik 2-1 (Mighty Bulls Gdynia)
Marcin Bandel 2-2 (DJJ Łódź)
Tomasz Kubiak „Jahu” 0-0 (Walka Gniezno/MMA Lubliniec)
Paweł Kamiński
Niebieski: styczeń 2006 roku z rąk Roya Harrisa
Purpura: luty 2007 roku z rąk Karola Matuszczaka
Brąz: luty 2009 roku z rąk Roberta Drysdale
Inne dyscypliny:
Boks Tajski
Sukcesy sportowe:
I miejsce w turnieju o Puchar Pomorza w BJJ (Koszalin, 2004 r.)
III miejsce w zawodach o Puchar Gdyni w SW (Gdynia, 2004 r.) w kategorii -95 kg
II miejsce w zawodach o Puchar Gdyni w BJJ (Gdynia, 2004 r.) w kategorii -91 kg – zaawansowani
II miejsce w IV Międzynarodowych Mistrzostwach Niemiec w BJJ (Neuried-Ichenheim, 2004 r.) w kategorii +91 kg (białe pasy)
III miejsce w IV turnieju Open Challenge w SW (Neuried-Ichenheim, 2004 r.) w kategorii -97 kg
III miejsce w IV turnieju Open Challenge w SW (Neuried-Ichenheim, 2004 r.) w kategorii open
III miejsce w Submissăo Newcomer Grappling Challenge (Karlsruhe, 2005 r.) – BJJ, kat. +97 kg (zaawansowani)
I miejsce w VII Otwartych Grand Prix Polski w Walce Wręcz i Grapplingu (Kobyłka k/Warszawy, 2005 r.) w kategorii grappling powyżej 90 kg
III miejsce na Mistrzostwach Polski w Submission Wrestling (Gdynia, 2005 r.) w kategorii do 98 kg
II miejsce w turnieju o Puchar Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu (Konin, 2005 r.) w kategorii do 91 kg
I miejsce w V Międzynarodowych Mistrzostwach Niemiec w BJJ (Neuried, 2005 r.) kategoria Białych Pasów do 91 kg
III miejsce w V Międzynarodowych Mistrzostwach Niemiec w BJJ (Neuried, 2005 r.) kategoria Elite Open
I miejsce w V Open Challenge w SW (Neuried, 2005 r.) kategoria do 97 kg
III miejsce w Mistrzostwach Węgier w SW (Budapeszt, 2006 r.) w kategorii open
I miejsce w Otwartym Turnieju BJJ Copa de Polonia (Warszawa, 2006 r.) w kategorii do 94 kg – kolorowe pasy
III miejsce w II Pucharze Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu (Konin, 2006 r.) w kategorii do 91 kg – zaawansowani
II miejsce w Lock and Choke IV (Kolonia, 2006 r.) kategoria do 99 kilogramów
I miejsce w turnieju BJJ "NO PROBLEM" CUP (Gniezno, 2006 r.) w kategorii poniżej 91 kg
I miejsce w IV Mistrzostwach Europy w BJJ (Lizbona, 2007 r.) kategoria -94 kg (niebieskie pasy)
II miejsce w Copa Posnania IV w BJJ (Czerwonak k/Poznania, 2007 r.) w kategorii -94,5 kg (elita)
II miejsce w Holland Gi Challenge 2007 (Amsterdam, 2007 r.) w kategorii +91 kg (kolorowe pasy)
I miejsce w turnieju BJJ "NO PROBLEM" CUP II (Gniezno, 2007 r.) w kategorii -100 kg – elita
III miejsce w turnieju BJJ "NO PROBLEM" CUP II (Gniezno, 2007 r.) w kategorii absoluto
I miejsce w III Mistrzostwach Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu (Łódź, 2007 r.) w kategorii -100,5 kg – kolorowe pasy
I miejsce w II Otwartym Pucharze Polski ADCC 2007 (Skała k/Krakowa, 2007 r.) w kategorii open
I miejsce w I turnieju BJJ Perfect Harmony Cup (Koźmin Wielkopolski, 2008 r.) w kategorii -94,3 kg – kolorowe pasy
II miejsce w Mistrzostwach Europy 2008 (Lizbona, 2008 r.) w kategorii Purple Belt adult male – Heavy (-94,3 kg)
II miejsce w Mistrzostwach Europy 2008 (Lizbona, 2008 r.) w kategorii +76 kg z Reprezentacją Polski
II miejsce w IV Mistrzostwach Polski ADCC Submission Fighting (Szczecin, 2008 r.) w kategorii -98,9 kg
III miejsce w Mistrzostwach Świata No Gi 2008 (Los Angeles, 2008 r.) w kategorii Adult Purple Belt Pesado
III miejsce w I Mistrzostwach Europy ADCC Polska 2008 (Skała k/Krakowa, 2008 r.) w kategorii -98.9 kg
III miejsce w IV Mistrzostwach Polski BJJ (Zgierz, 2008 r.)
III miejsce w IV Mistrzostwach Polski BJJ (Zgierz, 2008 r.)
III miejsce w ADCC European Trials 2009 (Sztokholm, 2009 r.) w kategorii -98.9 kg
II miejsce w VII Otwartym Pucharze Polski BJJ (Konin, 2009r.) w kategorii -90kg – Elita
II miejsce w V Mistrzostwach Polski BJJ (Koźmin Wielkopolski, 2009r.) w kategorii +88.3kg – Elita (czarne + brązowe pasy)