X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Kto zajmie miejsce instruktorki eSTeDe?

Piątek, 9 grudnia 2011
  • Kto zajmie miejsce instruktorki eSTeDe?

W zeszłym tygodniu Sabina Stachnik - instruktorka w Centrum Kultury "Scena To Dziwna" zrezygnowała z pracy. Na jej miejsce zostanie zatrudniona nowa osoba. Kto to będzie?

Sabina Stachnik, instruktorka Centrum Kultury „Scena To Dziwna”, osoba prowadząca zajęcia wspólnie m.in. z Martą Pacak i Elżbietą Binkowską, autorka dwóch murali w eSTeDe, rozstała się z placówką kulturalną Starostwa Powiatowego. Jednak już kilka tygodni wcześniej pojawiły się pogłoski o planowanych zmianach w eSTeDe. Kto zajmie stanowisko drugiej instruktorki? Nieoficjalnie mówi się, że ma to być mgr Agnieszka Jóźwiak-Lobba, wychowawca w Świetlicy Środowiskowej „Dzieci z chmur”, były współpracownik obecnego dyrektora CK eSTeDe - Grzegorza Reszko. Na razie są to jedynie domysły. Od zeszłej środy do Centrum Kultury wpłynęło co najmniej kilkanaście CV. Kto będzie miał najlepsze referencje? Czy jeżeli zostanie zatrudniony były współpracownik obecnego dyrektora, nie będzie to „prywata”?
(Buk)

Napisz komentarz

Komentarze(17)

  • Moi drodzy, czy nam się to podoba czy nie, to właśnie dyrektor ma obowiązek dobierania kadry a nie opinia publiczna (na szczęście!). Musiałby być nienormalny, żeby zwalniać dobrego konia z zaprzęgu. Skoro Sabina rozstała się za porozumieniem to albo tego chciała, albo z dwojga złego wybrała lepszą dla siebie opcję. Jeżeli została przymuszona - może pójść do Sądu pracy. Debatujecie bardziej na podstawie domysłów i emocji niż konkretów. Nie było nas przy tym. Co do nowo zatrudnionej - niech pokarze co robi, wtedy ją ocenimy. Skoro sprawdziła się w poprzednim miejscu pracy i Reszko miał o niej dobre zdanie jako szef, to tym bardziej zrozumiałe, że bierze ją do zespołu teraz. Zresztą, ktokolwiek w tym mieście coś zrobi lub czegoś nie zrobi to internauci ujeżdżają krytykanctwem a nie krytyką.
    Bo a to koncert za późno, muzyka za głośno, nie ten spektakl, za zielone zasłonki... Czyżby internauci załapali manię prześladowczą???

  • 14.12.2011 16:57  Odpowiedz na komentarz

    załosne....szkoda Sabiny, bo wszyscy wiemy ile trudu i sił włozyła by placówka zaczeła działać i funkcjonawać jak należy...czas pokaże jaki ruch wykona pan dyrektor...:P

  • 14.12.2011 12:48  Odpowiedz na komentarz

    sabina została wurzucona, oficjalna wersja jest ze odeszla, mixer tez zostal wyrzucony, dyrektor jest marionetka starosty pilaka wiec nie ma sie co dziwic ze nie dla mlodziezy koncerty

  • 14.12.2011 10:56  Odpowiedz na komentarz

    Instruktorka została zwolniona a nie że sama odeszła! Dyrektor mówi jak chce i tak jest cały czas. To on powinien odejść i wszyscy o tym wiedzą, atmosfera jaka panuje w tym centrum przez pana Reszko jest okropna, każdy się go boi i ma go serdecznie dość ale boją się odezwać bo boją się o właSna pracę!!! ZWOLNIĆ DYREKTORA!!!!!!!!!

  • S K A N D A L !!!!!!!!!!! pani Sabina sama by nie odeszla !! moze ktos by sie wkoncu zainteresowal panem dyrektorem ???? !!!!

  • 14.12.2011 01:05  Odpowiedz na komentarz

    nie jest ok bo chodzą nawet pogłoski, że dyrektor ma romans z tą panią Agnieszką. Jeśli to prawda (tylko jak to potwierdzić?) to chyba pan dyrektor sobie jaja robi i wszyscy mu przy tym przyklaskują.

  • Dlaczego instytucja z założenia przyjazna młodzieży, robi koncerty i imprezy na które tej młodzieży nie stać? Piwnica pod Baranami, Gintrowski, i inne, czy to nie są nostalgiczne spełnienia marzeń podstarzałych hipisów na czele z dyrektorem? Może troszkę więcej dla młodzieży, czy też aż tak odcinamy się od nazwy MDK, że dla młodzieży nie robimy już nic? Może oprócz kilku małych imprez.

  • 13.12.2011 21:33  Odpowiedz na komentarz

    to dyrektora trzeba tam zmienić a nie pracowników

  • Myślałem, że tylko MOK ma takie PRL-owskie zwyczaje wprowadzania znajomych na kulturalne stołki. Okazuje się, że pozornie nowoczesna placówka działa tak samo. A powiat ma wszystko w głębokim poważaniu. Ważne, żeby mogli spić śmietankę. Miasto układów...

  • 10.12.2011 14:32  Odpowiedz na komentarz

    Coś ze Sceną to dziwną nie tak. Po 2 latach działalności "odeszli" Mixer i Lupa. Teraz Sabina. Cenne inicjatywy znikają z ludźmi, zostaje tylko gotowy program do kupienia, któremu starostwo przyklaskuje.

  • Co chcecie od Pani Agnieszki? Pracuje od wielu lat z dziećmi i młodzieżą. Jest kreatywna i profesjonalna. To, że zna ją wiele osób, oznacza że już nigdzie nie może pracować poza świetlicą? Co do Pana w kapeluszu to może zauważcie co robi, a nie tylko jego kapeluszu.

  • W estede to panuje jedna wielka prywata ...nie wierzę żeby
    pani Sabina sama odeszła ...dziwne obyczaje tam panują ...
    lepiej zatrudnić pana w kapeluszu ...

  • 08.12.2011 02:40  Odpowiedz na komentarz

    może trzeba by było zmienić dyrektora a nie dziewczyny, które wypluwały sobie flaki, żeby coś fajnego i konstruktywnego zrobić w naszym mieście?

  • 08.12.2011 02:38  Odpowiedz na komentarz

    nie wiem dlaczego ta sympatyczna dziewczyna została zwolniona. oby ta następna była równie pomocna jak pani sabina.

  • 08.12.2011 02:37  Odpowiedz na komentarz

    Nikt nie wie tak naprawde dlaczego takie zmiany nastąpiły.nikt oprócz samego dyrektora.zobaczymy co to przyniesie.

  • Słyszałem, że był nacisk na Sabine. A co do "prywaty" - to cała ta placówka, niestety tak została zbudowana :(

  • "Czy jeżeli zostanie zatrudniony były współpracownik obecnego dyrektora, nie będzie to ?prywata??"

    Może czas najwyższy żeby ktoś się zajął tym bałaganem!!
    MOJE PRYWATNE ZDANIE!! PANI SABINA SAMA NIE ODESZŁA...
    A PANI AGNIESZKA JAK SIĘ POJAWI W eS Te De TO BĘDZIE CZYSTY UKŁAD!! WSTYD!!

PODOBNE TEMATY
Mikołajki ze słodkiej bajki - spektakl dla dzieci w Mnichowie W sobotę 7 grudnia w świetlicy w Mnichowie, wystąpiła Filharmonia pomysłów ze spektaklem "Mikołajki... Poniedziałek, 9 grudnia 2019
Czy Powiat Gnieźnieński zostanie uratowany? Zarząd Powiatu Gnieźnieńskiego przy wsparciu Rady podjął decyzję o przyjęciu programu postępowania ostrożnościowego.... Poniedziałek, 9 grudnia 2019
Nowy rok i nowe oblicze Świetlicy "Dzieci z chmur" Prawdopodobnie już od 1 stycznia przyszłego roku Świetlica Środowiskowa "Dzieci z chmur" funkcjonować... Poniedziałek, 9 grudnia 2019
MotoMikołaje po raz kolejny odwiedziły Dom Dziecka w Trzemesznie W sobotę, 7 grudnia, MotoMikołaje Ekonomika i Przyjaciele odwiedzili z prezentami dzieci z Domu Dziecka... Niedziela, 8 grudnia 2019