X

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Pan Boguś przybił się do drzewa na Weneji! W ten sposób protestuje przeciwko wycince

Piątek, 2 kwietnia 2021
  • Pan Boguś przybił się do drzewa na Weneji! W ten sposób protestuje przeciwko wycince

Pan Boguś (Bogdan Bentyn), jak można było się spodziewać, stanął w obronie drzew na Wenecji. Tym razem aktywista, społecznik posunął się bardzo daleko. Przybił się bowiem gwoździem do jednego z drzew.

Nie zgadzam się na wycięcie 781 drzew na Weneji - mówi w filmie Pan Boguś. Jak Wy chcecie chronić starych ludzi, jak nie potraficie ochronić starych drzew? Nie wierzcie urzędnikom, którzy chcą wyciąć 781 drzew dla waszego dobra, dla naszego dobra. Amen.


tekst: Andrzej Bukowski
foto: Bogdan Bentyn

Napisz komentarz

Komentarze(57)

  • Z tego Bogusia to TYLKO ŚMIECH przez łzy . Żal chlopa..KTO się takiego boi ? No kto ?

    09.04.2021 23:41

    Politycy się boją .

  • Ten cały "Boguś" niech się chociaż na stare lata zabierze za uczciwą PRACĘ..To nie DZIEKI niemu wstrzymano PRAce. Ów " Boguś" to zabawka która wykorzystywana jest do dziwnych celów . Ten człowiek z gwoździem był zbędny . Dziesiątki pisemnych PROTESTÓW BYŁo przeciwko wycince drzew i słusznie .To one dotarły tam, gdzie miały dotrzeć .

    08.04.2021 22:40

    Tylko, że dzięki Bogusiowi sprawa nabrała rozgłosu na cały kraj i tego sie wlodarze wystraszyli te pisma to oni maja gdzieś, nie boja sie gniewu wyborcow tak jak głosu mediów. Internet gazety radio i TELewizja zrobiły bardzo dużo i chwała im za to...

  • 07.04.2021 21:56  Odpowiedz na komentarz

    On się sam nie przybił... czy tylko ja to widzę?

  • Bijecie ukłony facetowi, który broni wycinki drzew, ale jednocześnie KALECZY drzewo ( wbija gwóźdź ! )
    Bawi się również w ...Jezusa ! Jakie to prostackie i obrzydliwe.

    07.04.2021 22:46

    Koleżanko nie ośmieszaj się pisząc o skrzywdzonym drzewie, krzywdę przyrodzie nam i drzewom to robią politycy miejscy zarządzając idiotyczną wycinkę zdrowych drzew to jest krzywda.Naśldowanie Jezusa jest żałosne ale Boguś ani słowem nie zasugerował właśnie tegoż a inne próby protestu by nic ne dały,uszanujmy jego poświęcenie dla ratowania przyrody.

  • Zacznijcie sadzic drzewa ,a późnej myślcie o wycince,Bo póki co wiecej wycinacie niż sadzicie za 10 lat nie będzie czego wycinać,Powiedzmy szczerze o wycince nie macie pojęcia widząc wokół miasta bądź w sasIEDNIch gminyach obciete w polowie drzewa aż przykro patrzec Na arcydziela urzednikow. Twierdzenie że, korona odrosnie z pnia jesy smieszne jak ci co tak twierdzą....

    07.04.2021 23:14

    Wszystkim rzeeźnikom którzy obcinają koronę drzew i zostawiając pień powinno się obciąć ręce i nogi i pozwolić funkcjonować,takie drzewo uschnie na 100% za taką pielęgnację powina być kara jak za nielegalną wycinkę...

  • 06.04.2021 22:55  Odpowiedz na komentarz

    Już nigdy nie zagłosuję na BUdasza ani na PO,stracony głos. NIE DLA NISZCZENIA PRZYRODY!!!!!!!

  • 06.04.2021 20:17  Odpowiedz na komentarz

    Wycinka tymczasowo wstrzymana!!! Jednak coś podziałało

  • 06.04.2021 18:42  Odpowiedz na komentarz

    Panie Bogdanie 100%racji jeśli ktos nie szanuje Starych drzew nie uszanuje też starych ludzi ,osobiście chodzę na Wenecję słuchać spiewu ptaków i cieszyć się oazą przyrody. Ja już jestem starcem i troche czasu spedzilem na Wenecji ale co z mlodymi?

  • 05.04.2021 23:14  Odpowiedz na komentarz

    zADYMA W WYDANIU bOGUSIA JAK WSZYSTKIE dOTYCHCZASOWE, nIESTETY CIĄGLE NA pOZIOMIE USZKA OD nOCNIKA

  • 05.04.2021 20:31  Odpowiedz na komentarz

    Najbardziej inwazyjnym gatunkiem jest człowiek -zabija niszczy i wycina bez powodu dla przyjemności.żadne zwierze nie zrobi drugiemu tyle krzywdy co człowiek.

  • Wiadomość poszla w świat jak już było na wirtualnej to władze zrobily sobie darmową reklame

  • 05.04.2021 02:32  Odpowiedz na komentarz

    A no widzisz BOgdan tak jedziesz na pis a peo robi ci taki numer. Pamietam jak walczyles o rewitalizacje ale nie o taka, Weneja to było twoje oczko w glowie,Tak jak mówisz NIE UFAJCIE URZEDNIKOM I POLITYKOM oni dla kasy sprzedadzą matkę.....

  • 05.04.2021 00:33  Odpowiedz na komentarz

    Pan Boguś jakiś taki przybity :)

  • 04.04.2021 23:56  Odpowiedz na komentarz

    Czy jest jakaś odpowiedź miasta na te sytuację?

  • 04.04.2021 22:34  Odpowiedz na komentarz

    Kto normalny pozwala wyciąć tyle drzew????? Większy huragan i drzewa beda sie obalać, po co to robocie????

  • 04.04.2021 20:12  Odpowiedz na komentarz

    No no mamy tatusia w urzedzie.a co ty w zyciu zrobiles zeby sie pochwalic?

  • 04.04.2021 19:22  Odpowiedz na komentarz

    Lepszy skutek PRZYNIOSŁOBY wydanie tych PIENIĘDZY na geotermie tak blokowana przez wlodarzy gniezna bo nie tylko przyczynilobY sue do trwalej ochrony PRZYRODY calego gniezna a rowniez ulzyloby Trwale w oplatach dla ponad polowy gnieznian

    05.04.2021 11:22

    Na geotermię Platforma się nie zgodzi. Powód jest bardzo prozaiczny, geotermia kojarzy się Platformie z ojcem Rydzykiem. Tylko dlatego są przeciwni. Żadnych innych merytorycznych argumentów nie mają.

  • 04.04.2021 11:38  Odpowiedz na komentarz

    Boguś w tej sprawie ciebie popieram bezgranicznie ,jak wszyscy będziemy protestować to coś to da ( świetlica uratowana i odzdiały pozostały) Weneje też uratujemy,dużo zdrowia i zapału do walki po stronie słabszych.

  • 03.04.2021 23:22  Odpowiedz na komentarz

    Baran dziś chodził w bandażu po ulicach aby zwrócić na siebie uwagę. Totalny idiotą chyba za dużo używek w przeszłości to na starość trąci.

  • Jak Weneja była zarośnięta że strach było przejść było źle jak teraz z Wenecji chcą zrobić las Palmas to też źle. Szacun dla pana Bogusia ale aż boję się co wymyśli przy następnej akcji. Żeby się tylko nie wysadził w powietrze bo widzę że chłop jakiś taki zestresowany. Oby nie wpadł na pomysł że trzeba się rozerwać.

    04.04.2021 08:25

    Las Palmas ale dowaliłeś chyba trzyma cie od wczoraj. Po drugie dzialania miasta widac przy teatrze i przy drogach tysiace wycietych zdrowych drzew a .nasadzen kilkadziesiąt to samo bedzie z Wenecja

  • 03.04.2021 18:38  Odpowiedz na komentarz

    ukarać za okaleczanie drzewa

    03.04.2021 21:23

    Oooo widzę magistrat sie odezwal???Ludzie czy wy jesteście tak ograniczeni ,nie widzicie ,że ludzie nie chcą tej wycinki drzew? Czy tak trudno to zrozumiec?

  • 03.04.2021 17:15  Odpowiedz na komentarz

    Każdy ma swój pomysł na protest. Mam nadzieję że wycofają się z pomysłu wycinki aż takiej ilości drzew. Młode drzewa znowu będą łamane przez wariatów i nigdy nie dorównają tym dorosłym okazą którym grozi piła.

  • 03.04.2021 17:02  Odpowiedz na komentarz

    A moze trzeba sprawdzic kto stoi za ta decyzja i wyciac tego urzednika!!!

  • 03.04.2021 17:00  Odpowiedz na komentarz

    Wspaniale !!!!! Dziekujemy za odwage i ze stoisz w obronie naszego zdrowia.

  • 03.04.2021 14:55  Odpowiedz na komentarz

    To jak zrobił świadczy o nim że ma Jaja i potrafi walczyć o swoje! A wy mięczaki co go oczerniają że jest nie normalny TO wstydźcie SIĘ. Ostry sposób znalazł ale skuteczny. Nie dal oczu sobie mydlic jak wy!

    03.04.2021 21:56

    Podziwiam p. Bogusia za to co zrobił, chyba bardziej nie mógł wyrazić swojego niezadowolenia. Te drzewa będą tak samo krwawić jak jego dłoń. A ten kto nakarze je wycinać żeby nie mógł spać spokojnie, a każda roślina którą sam posadzi żeby mu uschła i zwiedła.

  • 03.04.2021 12:54  Odpowiedz na komentarz

    Bogdan szacun , ze walczysz o Weneje.

  • 03.04.2021 12:35  Odpowiedz na komentarz

    Oby nie bylo że ktos coś przytulił bo wtedy protesty noc nie dadza,... A tak ogólnie nikt nie wspomniał jaki jest koszt tegoz HANIEBNEgo wobec przyrody czynu???

  • Sens wycieńciu jest taki że ktoś opał będzie mieć za darmo to są przekręty.

    03.04.2021 17:13

    Przekrety pewnie tak tylko,ze tam jest do wycinki dziesiątki starodrzewu ponad 100 letniego z którego mozna uzyskać swietny budulec,Zdjecia tych drzew sa na konkurencyjnym portalu.9

  • 03.04.2021 09:20  Odpowiedz na komentarz

    Oddzial zamkniety.. na dziekane z dziadem!

  • 03.04.2021 04:59  Odpowiedz na komentarz

    Wyciąć w pień i nasadzic nowe tego jako mieszkańcy wymagamy od polityków

  • 03.04.2021 00:19  Odpowiedz na komentarz

    Boguś szacun a gdzie są radni miejscy jakie mają zdanie o wycince od lewa do prawa milczą?????

  • I Po co wam ta wycinka tyle szumu narobiliście i ludzi do siebie tylko znienawidziliście to samo będzie z Dziekanką trzeba myśleć o wyborcach bo to dzieki nim macie dobre stanowiska i potężne pieniądze.

  • 02.04.2021 23:24  Odpowiedz na komentarz

    Performer i działacz z duszą. Oby takie starania i akt sprzeciwu wywarły wpływ na zmiany, bo nie ma to jak piękny czysty beton i 38 stopni upału

  • 02.04.2021 23:22  Odpowiedz na komentarz

    bOGUŚ JAK cIEBIE SPOTKAM TO Z PRZYJEMNOŚCIĄ UŚCISNĘ CI DŁOŃ I POSTAWIE FLASZKĘ -jesteś gość. Normalni ludzie nie godzą się na wycinkę drzew Weneja to twoje oczko w głowie i popieram Ciebie,szkoda ,żę nie jesteś radnym jako jedyny mówiłbyś to czego inni radni boją się powiedzieć.

    03.04.2021 17:58

    Ma rację politycy oszukują i tylko myślą o swoich kolegach rodzinie farsa a drzewa tną w całej Polsce ten rząd nie jest polski to jakaś kpina z nas to farbowani po polacy pachołki swoich interesów ...

  • Najlepiej niech sie ukrzyzuje co tam jedna reka

  • 02.04.2021 22:48  Odpowiedz na komentarz

    Nic z tego nie rozumiem, najpierw się czieszą, radni promują REWITALIZACJĘ, w mediach społecznościowych rozgłaszają, teraz PROTESTUJĄ, szum się zrobił, o co CHODZI? nie można przemyśleć w fazie projektowania tematu, żeby wilk był syty i owca cała

  • 02.04.2021 21:47  Odpowiedz na komentarz

    Posłowie Dolata Kloska p.Boguś sprawę trzeba skierować do wojewódzkiego urzędu ochrony środowiska który natychmiast powinien zakazać wycinki drzew której legalność jest wątpliwa. Jako mieszkańcy tego wymagamy od polityków.

    03.04.2021 06:37

    Na nic twoje błagania kloska jest tej samej parti co prezydent miasta, Dolata za bardzo zajęty a to miasto jak spało tak śpi. Zrobili wałek z tbs i nikt tego nie ruszyl a wy myślicie, że dla kilkunastu drzew rusza sprawę?

  • 02.04.2021 21:36  Odpowiedz na komentarz

    Biedny człowiek. Tak system doprowadza ludzi do obłędu... Tak samo jak z tą srajdemia...
    Ciekawe co na ten film prezydent Gniezna. Powinien go zobaczyć.

    03.04.2021 14:50

    W takim razie to trzeba wszystkich zamknąć co rządzą krajem bo tez nie postępują zgodnie prawem!
    Tak kraj ludzi doprowadza do obłędu!
    Szkoda że ludzie tak nie walczą o swoje SPRAWA jak z tym wirusem...

    03.04.2021 06:39

    Ten czlowiek nie kest biedny tylko chory. I nie brońcie czlowieka, ktory notorycznie odpieprza numery nie zgodne z prawem ( wiem politycy to samo robia ale jakoś sie bronia) preYdent nic nie zrobi

  • 02.04.2021 21:34  Odpowiedz na komentarz

    zOBACZCIe popaprańcy do czego doprowadziliście ludzie na was nie mogą patrzeć ,przybijają się do drzew i protestują dlatego ,że waszych chorych główkach pojawił się pomysł jak upodlić ludzi zabierając im resztki zieleni z Weneji,zniszczyliście zieleń pzy teatrze wiele drzew w mieście które nikomu nie zawadzały teraz czas na Weneje. Czy to jest potrzebne????

  • 02.04.2021 21:27  Odpowiedz na komentarz

    Ten pan nietolerancyjnej racjonalnie niszczyć pomnik przyrody? I ta liczba drzwi kto mu taka podal? Za robotę chlop niech się wezmie. Jestem tylko ciekaw czy ktoś zajmie się jego stanem?

    02.04.2021 23:17

    Czy ty jesteś trzeźwy??? Co wynika z twojego komentarza????

  • 02.04.2021 21:20  Odpowiedz na komentarz

    Co za de...l, to już jest dno to co robisz, doucz się najpierw de...u co to są drzewa inwazyjne i dlaczego się je wycina, mam nadzieję że po tym nagraniu trafisz na oddział psychiatryczny bo tworzysz tylko zagrożenie, a i jeszcze jedno, przypomnij sobie co robili poprzedni prezydenci ??? Yyy nic tylko zajadali się pierogami nara

  • 02.04.2021 20:51  Odpowiedz na komentarz

    Glupota tego człowieka jest nieobliczalna. ??

    03.04.2021 07:09

    Pan Bogusław powinien się PRZEBADAĆ POD KĄTEM SWOJEGO STANU ZDROWIA PSYCHICZNEGO TAKI KTOŚ NIE JEST ZRUWNOWAŻONY dzisiaj przybija swoją dłoń jutro???może kogoś innego przybije do drzewa albo zrobi coś jeszcze głupszego bo uzna że w taki sposób można coś ZAŁATWIĆ.dużo zdrowia życzę Panu Bogusiowi.

PODOBNE TEMATY
Motocyklista pędził 205 km/h! Zatrzymali go policjanci z grupy Speed Ruszył sezon na jednoślady - postarajmy się, aby na drogach działo się tylko bezpiecznie. Sytuacja z... Wtorek, 13 kwietnia 2021
Wysadzali bankomaty - trafili do aresztu! Czterech recydywistów wysadzających bankomaty zatrzymali policjanci z Poznania. Mają na koncie co najmniej... Poniedziałek, 12 kwietnia 2021
Nie będzie bloków przy Jeziorze Winiary! Ulice Cicha i Spokojna pozostaną bez zmian! Prezydent Tomasz Budasz poinformował, że ulice Cicha i Spokojna pozostaną bez zmian. Nie powstaną zatem... Poniedziałek, 12 kwietnia 2021
Zderzenie motocyklisty z samochodem osobowym w Żydowie! 4 osoby przewiezione do szpitala! W niedzielę po godz. 15.00 służby ratunkowe zostały poinformowane o wypadku z udziałem motocyklisty... Poniedziałek, 12 kwietnia 2021