X

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

20-lecie firmy KAPI - wiodącego producenta mebli w naszym regionie

Wtorek, 6 kwietnia 2021
  • 20-lecie firmy KAPI - wiodącego producenta mebli w naszym regionie

1 kwietnia, mija 20-lecie firmy KAPI - producenta mebli kuchennych, biurowych, sklepowych, hotelowych czy innych mebli tzw. twardych.

KAPI to również producent frontów meblowych, przede wszystkim frontów lakierowanych w macie i połysku. Posiadając nowoczesny park maszynowy już od kilkunastu lat możemy każdy element meblowy czy front wykonać w dowolnym wymiarze co 1mm. Nie ma u nas standardów wymiarowych bo w większości produkujemy meble na wymiar pod zamówienie.

Czas szybko mija, ale też zmienia się wizerunek firmy, gdzie 20 lat temu firma zaczynała swą działalność w przysłowiowym "garażu", który wynajęła.

Po 2 latach zakupiliśmy na własność około 200 m2,ale już po roku kolejne 200 m2 musieliśmy wynająć, aby móc się dalej rozwijać i zakupić kolejne maszyny. Jednak w kolejnych latach znów brakowało miejsca na produkcję i magazynowanie.

W styczniu 2008 roku zakupiliśmy nową nieruchomość i z biegiem lat zaczęliśmy rozbudowę nowych hal. Dziś pracujemy i produkujemy meble już na terenie kilku tysięcy m2 wliczając w to nasz nowy obiekt, który będzie wizytówką firmy.

Mając na myśli dalszy rozwój, rok temu we wrześniu rozpoczęliśmy budowę showroomu meblowego, w którym na piętrze będą mieścić się biura i ekspozycja 20! ekskluzywnych kuchni. Na parterze wyeksponujemy meble biurowe, sklepowe, hotelowe, łazienkowe, garderoby, szafy itp. Planowane otwarcie to październik 2021 roku.

Nasze meble dostarczaliśmy i montowaliśmy w krajach skandynawskich od Sztokholmu przez Oslo, Grenlandię, Danię, Wielką Brytanię, Paryż, Luxemburg, Holandię, Belgię, Czechy czy Niemcy. W Polsce nasze meble znajdują się w każdym województwie.

Tak w skrócie opisaliśmy te 20 lat, które "minęły jak jeden dzień". Niestety istniejąca pandemia nie pozwala zorganizować bankietu i zabawy obchodów 20 lecia jak to miało miejsce z okazji 15-lecia firmy, ale mamy nadzieję, że późną jesienią uda nam się zorganizować obchody wraz z otwarciem nowego biurowca i showroomu KAPI MEBLE.

Wszystkim naszym klientom serdecznie dziękujemy, a poniżej prezentujemy firmę 20 lat temu i dziś.
 

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(1)

  • 06.04.2021 13:36  Odpowiedz na komentarz

    Zdecydowanie polecam! Tylko nie mylić z Kapsa Meble bo to tragedia. Zresztą niedawna przeszłość Adriana Kapsy powinna dać klientom a w szczególności klientkom sporo do myślenia.

PODOBNE TEMATY
Wpływ odpowiednio dobranego materaca na nasz sen Sen to istotny, bardzo ważny element naszego codziennego życia. Jeżeli zadbamy o odpowiednie warunki,... Czwartek, 5 listopada 2020
"Piękno nie pochodzi z wewnątrz - pochodzi z Gniezna" W jednym ze sklepów internetowych pojawiła się seria bluz i t-shirtów z motywem Gniezna. Zobaczcie,... Poniedziałek, 23 października 2017
Od krzesła do taboretu, czyli na czym siedzieć w kuchni? Kuchnia to miejsce, w którym spędza się mnóstwo czasu. Przygotowujemy w niej posiłki, używamy jej jako... Wtorek, 5 września 2017
Oszczędź nawet 2500 zł za zakup projektu domu! Wybierając projekt przyszłego domu, często zapominamy o zaplanowaniu innych niezbędnych elementów na... Poniedziałek, 27 marca 2017