X

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Prawie ćwierć miliona złotych na lekcje religii w gminie liczącej około 6 tysięcy mieszkańców

Czwartek, 25 lutego 2021
  • Prawie ćwierć miliona złotych na lekcje religii w gminie liczącej około 6 tysięcy mieszkańców

241 tys. zł wynosiło wynagrodzenie pedagogów za lekcje religii w Gminie Kiszkowo, w roku szkolnym 2019/2020. Całość pokrywana jest z subwencji oświatowej. Warto zaznaczyć, że ten obszar naszego powiatu zamieszkuje raptem około 6 tysięcy osób.



tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(11)

  • 04.03.2021 11:24  Odpowiedz na komentarz

    Katolicy z bożej łaski, wiary nie uczy się za mamonę. Dla dobra kościoła religia powinna być nauczana w salkach katechetycznych. Kościół tylko dba o kasę, a nie o zbawienie dusz.

  • 28.02.2021 19:46  Odpowiedz na komentarz

    To zlikwidować szkołę w Polsce bo kosztuje.to jakiś obłęd,najpierw wyłączono dzwony na Ustroniu a teraz zlikwidują religię w szkole.już nawet nasi dziadkowie mówili że ,,bez Boga ani do proga"niestety zło zwycięstwa.

    28.02.2021 21:06

    A co dziadkowie kiedyś mówili o księżach pedofilach?

  • 27.02.2021 09:04  Odpowiedz na komentarz

    Wiary to niech uczą w kościele szkoły nie są od tego wioski i małe miasteczka długo jeszcze nie zrozumiał że KSIĄDZ i soltys to nie NAJWAZNIEJSZe osoby

  • 27.02.2021 08:36  Odpowiedz na komentarz

    Zajęcia z religii to indoktrynacja i polityka a nie nauka.
    To wielki dramat polskich dzieci, że weryfikowalną naukę poniżona i zrównano w szkołach z miologią.

  • 27.02.2021 07:00  Odpowiedz na komentarz

    Pewnie lepiej to PRzeznaczyć na marsze LGBT+ Oszołomy.....

  • 26.02.2021 21:50  Odpowiedz na komentarz

    No i co? Tak cie boli REDAktorku nasza religia? Może napisz ile kasy idzie w błoto w powiecie lub JAKie miliony zarabiają spółki powiązane z posłami i opozycji i rzadzacych!

    27.02.2021 00:52

    To na lekcji religii mają uczyć wiary? Dzwine, bo to chyba sprawa kościoła?

  • 26.02.2021 21:08  Odpowiedz na komentarz

    Można prosić więcej Szczegółów?? Ile z tych 6tys to dzieci w wieku Szkolnym? Ilu jest Nauczycieli? Ile Godzin Przepracowują w Miesiącu? Czy uczą Księża bądź Zakonnice? Ile oni pobierają kolejnych środków od Państwa? Mamy te dane...? Poprostu jestem ciekawy.

    27.02.2021 08:40

    Zadaj pytanie o informację publiczną do urzędu gminy. Gdyby urząd nie udziel wystarczającej odpowiedzi, to zapytaj o to samo w tychjednej czy dwóch szkołach w gminie. Muszą udzielić odpowiedzi.

  • 26.02.2021 15:48  Odpowiedz na komentarz

    Wygonić ich za szkół na ulice niech zebraną o jalomizne że

PODOBNE TEMATY
Nienormatywny w każdym wymiarze Wszystkie parametry zespołu pojazdów zostały przekroczone. Wielkopolscy inspektorzy zatrzymali kolejny... Piątek, 16 kwietnia 2021
Ukradli 74 metry miedzianych rur Po co komuś 74 metry rur miedzianych? Na przykład po to, by je sprzedać w punkcie skupu złomu i mieć... Czwartek, 15 kwietnia 2021
Czołowe zderzenie na krajowej piętnastce W środę ok. godz. 14.10 na drodze krajowej nr 15 między Cielimowem a Żydowem doszło do zderzenia dwóch... Czwartek, 15 kwietnia 2021
Kupił iPhone'a za 2 400 zł! W pudełku przyszły pomidory Mieszkaniec Gniezna zamówił przez internet nowy telefon Apple 11 ProMax. Zamiast tego otrzymał 4 pomidory... Czwartek, 15 kwietnia 2021