moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Dwa psy rasy husky zagryzły west terriera

Wtorek, 16 lutego 2021
  • Dwa psy rasy husky zagryzły west terriera

Jeden z Czytelników powiadomił nas, że dzisiaj ok. godz. 11.00 przy ul. Konopnickiej w Gnieźnie dwa duże psy rasy husky zagryzły jego west terriera.

Jak pisze nasz Czytelnik:
 

„UWAŻAJCIE NA SWOJE PSY!
Jeśli są agresywne obowiązkiem właściciela jest ich pilnowanie!
Dziś tj. 16.02 ok. godziny 11 przy ulicy Marii Konopnickiej w Gnieźnie dwa psy rasy Husky (widoczne na zdjęciu) ZAGRYZŁY ŚMIERTELNIE psa rasy West terrier.
Atakujące psy biegały luzem a pokrzywdzony pies był podczas spaceru na smyczy z MOIM 12-letnim siostrzeńcem.
Co jeśli psy zaatakowałyby małego dzieciaka?? Mogło dojść do jeszcze większej tragedii!
Widząc samotne, spuszczone luzem ze smyczy psy zgłaszajmy to od razu do odpowiednich oddziałów mimo tego że straż miejska odmawia jakiekolwiek pomocy.
Jeśli wiemy że nasze psy są agresywne, zwróćmy szczególną uwagę nad ich przypilnowaniem by nie doszło ponownie do takich sytuacji czy do jeszcze gorszych...
Właściciela pieniądze członka rodziny nie zwrócą ale pomogą w trudnej sytuacji w schronisku.”

Na miejsce wezwano Policję, która zajęła się sprawą.


tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(21)

  • 21.02.2021 21:06  Odpowiedz na komentarz

    Na tysiącleciu / Budowlanych też totalna wolna amerykanka jeśli chodzi o psy na smyczy, kilku właścicieli notorycznie ma to głęboko w D i tu nie chodzi czy amstaf i pitbull jest mega groźny ale owczarek czy inny duży pies tak samo.

  • 21.02.2021 12:40  Odpowiedz na komentarz

    Po co taki beznadziejny portal jak jest cenzura komuną plys

  • Janusz typowy pisior myślenie jak za komuny trzeba tępić kmiotow

  • 19.02.2021 12:17  Odpowiedz na komentarz

    Nie rozumiem zdziwienia. Gdyby west terrier zagryzł Husky to by było o czym pisać, a tak to rzecz naturalna w przyrodzie.

  • Kara Dla bezmyślnych właścicieli, masz dużego groźnego psa to musi być kaganiec.

  • Jestem mama dwójki małych dzieci. Jak widzę psy puszczone luzem bez kagancow albo i na smyczy ale jest DUŻy i strzezy zęby i nie ma KAGANCA, to krew mnie zalewa. Dziecko to tylko dziecko, może wyciągnąć rękę, palec, krzyknąć itp. Gdzie policja i straż miejska? Kolejna sprawa z załatwianiem się przez te stworzenia na trawniki i nie sprzątanie przez właściciela. Pies wymaga opieki jak KAŻDE zwierzę i nawet podczas spaceru trzeba się nim opiekować A nie paradowac. Mógłby się ktoś tym porządnie zająć W końcu.

    18.02.2021 12:13

    Dzieci spuszczone luzem też powinny mieć kaganiec.

  • Psy spuszczone luzem musza mieć kaganiec. !!!!

  • 17.02.2021 00:47  Odpowiedz na komentarz

    Naucz się czytać ze zrozumieniem. Pies zagryzł psa, a nie że się psy pogryzły, to dwie różne sytuacje.
    Doczytaj, przemyśl i dopiero komentuj proszę.

  • Właściciel tych psów jest kompletnie popaprany,kto normalny puszcza tak agresywne psy luzem .Szkoda dzieciaka będzie miał traumę do końca życia ,właściciel husky powinien ponieść sromotną karę aby zmądrzał i pilnował swoich psów ...

  • Czy !nasza! kochana policja może wywiązywać się że swych obowiązków i dopilnować aby psy spuszczone ze smyczy koniecznie posiadały kaganiec? Panowie policjanci dzielnicowi do dzieła - tutaj chodzi o nasze dzieci !!!!

    17.02.2021 11:01

    Kochany Panie, niestety policja w tym kraju nie jest dla a przeciw obywatelowi. Nie ma na co liczyc, jedynie na to ze staną przeD otwartĄ restauracją i zagrodzą Panu wejscie .

  • 16.02.2021 21:57  Odpowiedz na komentarz

    W tym przypadku nie popisał sie ani właściciel huskych ani policja

  • Proszę gnieźnieńska policję o to by zaczęła pilnować tego by rasy niebezpieczne posiadały kaganiec. Szczególnie w lesie gnieźnieńskim luzem puszczone są psy typu amstaf czy pitbull. Skandal!!!

    16.02.2021 22:43

    Amstafy czy pitbulle to jedne z najłagodniejszych psów, taki wpis świadczy tylko o NIEWIEDZY i powtarzaniu głupot nie mając pojęcia o rasie. Poczytaj trochę, dokształć się a potem zacznij dyskutowac bo skandalem jest twoja wypowiedź

  • 16.02.2021 20:48  Odpowiedz na komentarz

    Byłem w tej samej sytuacji zostałem zaatakowany przez owczarka niemieckiego niestety policja nie stanęła na wysokości Zadania zakończyło się tylko mandatem a dla mnie bolesnymi zastrzykami

    17.02.2021 15:10

    niektórzy mieszkancy BLOKÓW na konopnickiej powinni zamiast brac kredyty na mieszkania w blokach powinni WYBUDOWAC domki jednorodzinne,wszystko przeszkadza nawet plot miedzy blokami postawili,zeby ludzie nie PRZECHODZILI.oprocz tego nawet nie ma gdzie isc na boisko, bo na stelii gdzie kiedys mozna bylo pograc w kosza stoja auta ,pomiedzy stosami butelek ,kiedys miasto dbalo o ten teren a teraz masakra .deweloper nie pomyslal o wystarczajacej ilosci miejsc PARKINGOWYCH.Nie mowiac o psach malych i duzych bez smyczy ...

    17.02.2021 07:01

    o tej SPRAWIE czytam przy kazdym pogryzieniu przez PSY.Nudne juz...

  • 16.02.2021 20:04  Odpowiedz na komentarz

    Może Ktoś w końcu zwróci uwagę na puszczanie psów luzem w tej okolicy, na Stelli to chleb powszedni. Strach czasem z dzieckiem PRZEJŚĆ, JAK ZWRÓCISZ UWAGĘ TO USŁYSZYSZ "MÓJ PIES PRZECIEŻ NIE GRYZIE".

  • 16.02.2021 18:59  Odpowiedz na komentarz

    Kolejna taka sprawa w tamtej okolicy, mój pies był zaatakowany przez owczarka niemieckiego. Policja stanęła na wysokości zadania.

    16.02.2021 21:57

    Tosz to szok. PSY SIĘ POGRYZŁY. I CAŁY POWIAT UBOLEWA.

PODOBNE TEMATY
Wybuch w piecu centralnego ogrzewania W środę tuż przed godziną 9.00 do Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie wpłynęła informacja o wybuchu... Środa, 3 marca 2021
18-latek odpowie za nielegalny streaming! Spowodował straty sięgające 4 milionów złotych! Policjanci z Wydziału do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu zatrzymali... Wtorek, 2 marca 2021