moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Ponad 3,8 mln zł rocznie na katechezy w mieście, gminie i powiecie gnieźnieńskim

Poniedziałek, 25 stycznia 2021
  • Ponad 3,8 mln zł rocznie na katechezy w mieście, gminie i powiecie gnieźnieńskim

Ile Miasto Gniezno, Gmina Gniezno i powiat gnieźnieński wydają rocznie na katechezy? W sumie ponad 3,8 miliona złotych.

Poniżej publikujemy koszty katechez w mieście Gnieźnie, Gminie Gniezno i powiecie gnieźnieńskim



tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(11)

  • 26.01.2021 21:12  Odpowiedz na komentarz

    Odpowiedź jest jedna katecheza w salkach przy KOŚCIELNYCH jeżeli KOŚCIÓŁ nie płaci PODATKÓW nie powinien otrzymywac dotacji to jest prawda a przecież kosciol nie powinien być przeciwko prawdzie chyba że jest zachłanny

  • 25.01.2021 22:42  Odpowiedz na komentarz

    PISOWSKI Kościół w Polsce
    Ciągle... MAO

  • 25.01.2021 21:15  Odpowiedz na komentarz

    Lepiej wydać na naukę religii która wnosi coś do umysłu dzieci niż na promocję zboczeńców i transwestytów o co zabiegają liberałowie i lewacy...

  • 25.01.2021 15:48  Odpowiedz na komentarz

    Pośle Dolata daliście w grudniu rydzykowi 60 mln złotych na niby muzeum. Czy nie edytd Panu. Szpital w Gnieźnie potrzebuje wyposażenia. Ludzie umierają a wy na muzeum dajecie rydzykowi. To zdrada Polski i Polaków.

  • 25.01.2021 13:02  Odpowiedz na komentarz

    To niech pani dorabia na polu, na szparagach albo truskawkach, bo sama pani żyje w grzechu bo nauczanie religii i głoszenie słowa bożego powinno być za darmo. To miał być rozwój sfery duchowej a nie biznes tak jak pani i inni katecheci czy duchowni to traktujecie. To jest wstyd i zhańbienie pana boga bo on za swoje nauki pieniędzy nie pobierał. Na sądzie ostatecznym wszyscy za to odpowiecie!

  • 25.01.2021 10:40  Odpowiedz na komentarz

    Zwolnić wszystkie katechetki i nie płacić księżom. Te pieniądze naprawdę można spożytkować na przykład na szpital. Oby nie na kapelanów.

  • 25.01.2021 10:14  Odpowiedz na komentarz

    Religia powinna odbywać się w kościele
    I wtedy nie ma problemu z wynagrodzeniem ponieważ księżom powinno sprawiać to przyjemność że mogą podzieli się z młodymi osobami swoją wiedzą o Bogu.

  • 25.01.2021 09:46  Odpowiedz na komentarz

    Drodzy panstwo przez ponad dobry rok nauczyciele siedzieli wygodnie w swoich domkach w kapciach spijając kawę, herbatę, soczek i zalewając rodzicow ich obowiązkami. Czy teraz któryś z was nauczycieli czy tez autora listu badz innych ludzi myślących jak autor odda swoje pieniądze rodzina, które niekiedy musiały rezygnować z pracy na rzecz opieki nad dzieckiem i prowadzenia zajęć za nauczyciela. Odpowiem, że żaden nie odważy się nawet podziękować rodzica za ten trud a nad to beda chcieli jeszcze podwyżki za trudy w nauce. PS. lewica atakuje chrsescijan masowo ale my się nie poddamy

  • 25.01.2021 09:22  Odpowiedz na komentarz

    PANIE nIJAKOWSKI te sumy nijak się mają do wynagrodzenia jakie otrzymuje pojedyncza nauczycielka - katechetka w szkole. A ta katechetka nie dorobi już sobie do pensji ani grosza na korepetycjach, tak jak to robią inni nauczyciele ! I musi za to co otrzymuje w tej szkole przeżyć cały miesiąc. A niech mi pan wierzy, że nauczenie czego kolwiek o religii jednej czy drugiej dzieci, którym rodzice w domu nie poświęcają nawet godziny swojego czasu, jest zadaniem karkołomnym. A wychowanie ich zgodnie z dziesięcioma przykazaniami i to nie ważne kto je wymyslił, jest rzeczą wręcz niemożliwą.

    25.01.2021 17:41

    moze pani zmienic zawod wedlug slow prezydenta