moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Prezydent i jego zastępcy są zwolennikami szczepień na koronawirusa, ale cierpliwie czekają na swoją kolej

Czwartek, 7 stycznia 2021
  • Prezydent i jego zastępcy są zwolennikami szczepień na koronawirusa, ale cierpliwie czekają na swoją kolej

Prezydent Tomasz Budasz oraz jego zastępcy - Jarosław Grobelny i Michał Powałowski są zwolennikami szczepień przeciwko koronawirusowi, jednak "nie wychodzą przed szereg" i cierpliwie czekają na swoją kolej.

Zapytaliśmy gnieźnieński magistrat o to, czy prezydenci Pierwszj Stolicy zaszczepią się przeciwko koronawirusowi. W kwestii szczepień informuję, że będziemy przekazywać informacje w stosownym momencie - mówi Anna Dzionek, rzecznik prasowy UM Gniezna. Jak na razie trwają szczepienia grupy "Zero", następni w kolejności są seniorzy. Dziś jeszcze nie wiemy kiedy osoby w wieku prezydentów Gniezna będą mogły się zaszczepić. Oczywiście dodam, że zarówno prezydent Budasz, jak i jego zastępcy są zwolennikami szczepień.
 
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(19)

  • Na inne choroby ludzie się szczepią . Szczepią nawet swoje malutkie dzieci !! a tu nagle wymyślili, że ktoś im wszczepi do ciała jakiegoś mini robota, który będzie w nich sobie chodził, żerował i o każdym ich kroku, ministra sprawiedliwości w Waszyngtonie informował !

  • 10.01.2021 12:22  Odpowiedz na komentarz

    Maja rację.
    A ciemnogrod nie sobie dalej żyje w średniowieczu....

  • 10.01.2021 07:24  Odpowiedz na komentarz

    Zenon za duzo telewizji i za mało myślenia. LudZie po tej szczepionce umierają i jest juz kilkadziesiąt zgonów, mRNA nie jest bezpieczna, bunt jest przeciwko szczepienia na całym świecie ale media milcXa bo są kontrolowane. Zyj dalej w swej nie świadomości i poddawaj się testa i DEPOPULACJI bo to jest plan elity swiata. A co do zrodwl to politycy, medycy, wAtykAn podaje takie dla niedowiarków. moich zrodel nie jesteś w stanie POJAC GDYZ SA TAM INFORMACJE DLA MYSLACYCH

    11.01.2021 10:00

    Zenon sam się zaszczep. Poczytaj w darkweb zetelne informacje. W tych co sie otaczasz sa manipulowane. Smierc glosa medialna w USA lekarz zmarł, Szwajcaria kobieta zmarła itp to tylko te, które są dla was podawane. Radzę ci nie przyjmować znamienia besti

    10.01.2021 19:01

    Skoro masz jakieś wiarygodne informacje o zgonach z powodu szczepionki to je przedstaw. Podaj źródła, linki do odpowiednich materiałów. Nie tłumacz się tym, że twoich źródeł nie pojmiemy. Skąd wiesz skoro nie podałeś ich ani żadnych innych materiałów na poparcie tych twoich twierdzeń? Może te twoje źródła pochodzą ze stron produkujących fake newsy? To by tylko oznaczało, że nie potrafisz odróżniać informacji wiarygodnych od fałszywych. Jest to zaburzenie postrzegania rzeczywistości, a w takich przypadkach lekarze potrafią pomóc. To też może być objaw COVID więc zalecam się zaszczepić.

  • 08.01.2021 23:44  Odpowiedz na komentarz

    Też mi autorytet,jak chce to niech się szczepi a niech nie wciska ciemnoty jaka to szczepionka bezpieczna. Wszyscy doradcy premiera jeszcze w kwietniu i maju zarzekali się ,że bezpieczna szczepionka powsanie za kilka lat a już listopadzie wmawiają ,że szczepionka jest bezpieczna sami sobie zaprzeczają,te nagrania są w internecie pomyślcie rozsądkiem co się dzieje i nie słuchajcie zenonów...

  • Właśnie takie "urzędnicze celebryty" z RYJBUKA zniechęcają ludzi do szczepień. No ale cóż jeżeli któryś z tych trzech Panów do czegokolwiek zachęcił to sie grubo myli. Efekt jest raczej odwrotny od zakladanego

  • 08.01.2021 20:16  Odpowiedz na komentarz

    Zenon mow za siebie. My chcemy być zdrowi i szczepionkom MÓWIMY Nie. Mamy prawo wyboru. Chcesz to rób. Nikt do niczego nie może być zmuszony!!!

    10.01.2021 12:24

    Żeby nie szczepionki to może by ciebie na świcie nie było. POMYSl o tym...

  • 08.01.2021 16:59  Odpowiedz na komentarz

    Te szczepienia powinny być obowiązkowe. Kto unika szczepienia mimo wezwania powinien być zatrzymany i dowieziony do punktu szczepień, gdzie by go zaszczepiono. Udowodniono, że szczepionka jest bezpieczna i ma działać. Natomiast gdyby nie działała to należy natychmiast przerwać szczepienia i ukarać winnych.

    08.01.2021 22:05

    Z jakiego oddziału na Dziekance piszesz ??? A poziom IQ miałeś kiedyś badany ???

    08.01.2021 20:48

    Szkoda ze szanownego komentującego nikt nie chcezatrzymać i dowieźć do Szpitala na ul.Poznańskiej.Chcesz to sie szczep zarówno siebie,żone/konkubine/kochankę, dzieci oraz swoich rodziców a od innych WARA

    08.01.2021 19:33

    Obowiaz3k to powinien być brak teolowania i przymus wsadzania do pierdla oraz zakaz udzielania się publicznie takim osoba jak ty.

  • 08.01.2021 09:57  Odpowiedz na komentarz

    Czy wy naprawdę chcecie sobie podać szczepionke z nienarodznych dzieci? Tak taka prawda nawet sam producen jak i wielu profesorów, lekarzy czy nqert watykan o tym mow8, ze sa one z martwych płodów

    10.01.2021 12:24

    Ale tobie śmigło urwalo...

    09.01.2021 13:34

    Skąd ta informacja? Owszem, są szczepionki, gdzie wykorzystuje się pewne partie komórek abortowanych płodów, ale to rzadko stosowana metoda. Obecne szczepionki korzystają z trochę innych metod i są oparte o mRNA, a więc nowocześniejsze od wcześniej stosowanych. No i nie zmieniają DNA, skutki uboczne są takie jak przy innych szczepionkach i mniejsze, niż przy szczepionce na grypę. Przecież gdyby ta szczepionka była niebezpieczna to ludzie by podnieśli but i zakazano by jej stosowania.

  • 08.01.2021 00:05  Odpowiedz na komentarz

    Wejdź na stronę ministerstwa to nawet poznasz adresy tych punktów. Póki co jest 18 miejsc w naszym POWIECIE.

    08.01.2021 09:46

    Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

  • 07.01.2021 23:44  Odpowiedz na komentarz

    Cieszę się BARDZO. SUPER. Prawdziwy news dnia. Ponawiam jednak pytanie w imieniu moich rodziców: W Poznaniu powstanie 94 punktów w których będzie można się ZASZCZEPIĆ przeciw Covid-19. Ile takich punktów powstanie w Gnieźnie?

PODOBNE TEMATY
Nowe autobusy w taborze MPK Gniezno 5 nowych-używanych autobusów pojawiło się w taborze MPK Gniezno. Pojazdy zostały wyprodukowane w 2012... Środa, 27 stycznia 2021
Osiedle Leśne Zacisze - domy dla wymagających i ceniących spokój Osiedle Leśne Zacisze to kompleks domów i mieszkań w zabudowie szeregowej, bliźniaczej i jednorodzinnej... Poniedziałek, 25 stycznia 2021
Okna i drzwi z aluminium Zakup i montaż stolarki budowlanej, podobnie jak technologię wykonania całego budynku, należy planować... Poniedziałek, 25 stycznia 2021
Urząd wysyła pocztą decyzje o wymiarze podatku W tym roku wyjątkowo, ze względu na pandemię koronawirusa, mieszkańcy Gniezna otrzymają pocztą wymiary... Piątek, 22 stycznia 2021