moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Najlepsza mapa w Internecie

Piątek, 11 grudnia 2020
 • Najlepsza mapa w Internecie

Far City to strona, która oferuje możliwość odszukania na mapie dokładnej lokalizacji, a do tego ma funkcje sprzyjające odnajdywaniu bliskich danemu miastu miejsc i planowaniu swoich podróży.

Poniżej chcielibyśmy powiedzieć trochę więcej na temat tej strony, wytłumaczyć, jak ona dokładnie działa oraz jak możesz wyszukać dane miejsce oraz pobliskie miasta.

Co oferuje strona Far City
Far City wyróżnia na tle innych stron oferujących podobne usługi obecnością bardzo dużej wyszukiwarki. Sprawdziła się ona w przypadku znanej wszystkim strony Google i w tym wypadku również dobrze spełnia swoje zadanie. Osoby planujące podróż do danego miasta mogą skorzystać z dużej lupki, dzięki której od razu można widzieć, co się wyszukuje. Pod spodem widać też propozycje wyszukiwanych miast, więc nawet jeśli nie znasz odpowiedniej nazwy, mogą Cię one naprowadzić na odpowiednie tory.
 
Kolejną zaletą tej strony są różnego rodzaju filtry. To właśnie dzięki nim można w łatwy sposób zobaczyć, jakie miasta okalają daną miejscowość i więcej informacji o danej lokalizacji. To, co możesz zobaczyć, to między innymi:
 • Duże miasta
 • Miasta
 • Małe miasta
 • Lotniska
 • W kraju
 
Możesz także szybko odszukać miejscowości, które znajdują się w promieniu:
 • 100 km
 • 200 km
 • 300 km
 • 400 km
 • 500 km
 
Mapa zajmuje cały ekran i jest bardzo wyraźna. Z jej pomocą możesz odnaleźć wszystkie miejscowości na świecie i w Polsce, na przykład Warszawa okoliczne miasta. Bezpośrednio pod wyszukiwarką możesz nawet zobaczyć, co inny użytkownicy wyszukiwali i jaki czas temu. Możliwe, że dana miejscowość Cię zainspiruje i również wybierzesz ją jako swoją destynację.
 
Dlaczego warto korzystać z Far City
Użytkownicy bardzo często wspominają o przejrzystości Far City i jest to prawda. Wszystkie miasta są zaznaczone danym kolorem, mają one również specjalne wyznaczniki lokalizacji, aby można je było szybko zauważyć. Strona podaje również dokładne informacje na temat odległości danych miast od tego z wyszukiwarki, a wszystko jest przedstawione w bardzo jasny sposób, więc łatwo jest zrozumieć ten system.  
 

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Podróż do Brazylii: 10 przydatnych porad W dzisiejszych czasach wszelkie rozmowy o wyjazdach zagranicznych celem spędzenia wakacji niestety coraz... Czwartek, 25 lutego 2021
Produktywność pracownika a dobrze dobrane meble biurowe Eksperci badający wpływ różnych czynników zewnętrznych na efektywność pracy są zgodni co do tego, że... Wtorek, 3 listopada 2020
Uważaj na upały, zainwestuj w klimatyzator przenośny Upały w naszym kraju nie są niczym nowym, ale coraz dłuższe fale upałów już tak. Utrzymujące się tak... Wtorek, 4 sierpnia 2020
Agroturystyka Mat'Mar zaprasza do domków, na pole namiotowe i kemping! Prywatna plaża ze sprzętem wodnym! Agroturystyka Mat'Mar - całoroczna, położona nad jeziorem w Lednickim Parku Krajobrazowym z dala od... Poniedziałek, 20 lipca 2020