moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Radny Gminy Łubowo wydmuchał 1,2 promila alkoholu! Przez kilka kilometrów uciekał Policji!

Środa, 2 grudnia 2020
  • Radny Gminy Łubowo wydmuchał 1,2 promila alkoholu! Przez kilka kilometrów uciekał Policji!

W poniedziałek, w Wierzycach (gmina Łubowo) policjanci gnieźnieńskiej drogówki zatrzymali do kontroli samochód osobowy, którym kierował - jak się okazało - 62-letni mieszkaniec Imielna, Zbigniew W. Funkcjonariusze wyczuli woń alkoholu, co potwierdziło przeprowadzone badanie alkomatem.

Do zatrzymania samochodu kierowanego przez pijanego kierowcę doszło w Wierzycach. Kierujący nim 62-letni Zbigniew W. wydmuchał 1,2 promila alkoholu, po czym po wykonanym badaniu wskoczył z powrotem do swojego samochodu i odjechał. Po krótkim pościgu, w trakcie którego mężczyzna pokonał ok. 4 kilometry, funkcjonariusze gnieźnieńskiej drogówki ponownie go zatrzymali i uniemożliwili dalszą jazdę.

Zbigniew W. to radny Rady Gminy Łubowo. W ostatnich wyborach startował z Komitetu Wyborczego Wyborców Samorządność i Gospodarność Gminy Łubowo. Jest także teściem Komendanta Komisariatu Policji w Kłecku oraz ojcem sekretarz powiatu gnieźnieńskiego (pełniącej tę funkcję od poprzedniej kadencji władz powiatu - za rządów Prawa i Sprawiedliwości), która przebywa obecnie na urlopie wypoczynkowym. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, po zdarzeniu Zbigniew W. trafił do szpitala przy ul. Poznańskiej w Gnieźnie.
 
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(32)

  • 06.12.2020 13:32  Odpowiedz na komentarz

    Aby Bóg go ukarał w piekle

    07.12.2020 12:35

    Nie SĄDź a nie będziesz sądzony...

  • 04.12.2020 22:47  Odpowiedz na komentarz

    Ludzie dużo widzą tylko dlaczego nie reagują. Skoro jeździł po pijaku dlaczego nikt nie dzwonił na policję przecież mógł zabić Niewinną osobę (przypadkową) szczęście w nieszczęściu nikomu nic się nie STAŁO. Teraz tylko Odpowiednia kara i w dodatku surowa

    17.12.2020 21:02

    Wszyscy wiedzieli łącznie z polcją, tylko każdy się bał bo zięć jest policjantem i z nim mieszkał do niedawna.

  • 04.12.2020 19:58  Odpowiedz na komentarz

    Niestety miejsce takich ludzi jest w więzieniu. Ale pis swoich do więzień nie wsadza.

  • 04.12.2020 16:24  Odpowiedz na komentarz

    Dlaczego dopiero teraz? Wszyscy w okolicy, razem z Łozowskim wiedzą że on chleje i jeździ po kielichu.

  • 04.12.2020 13:27  Odpowiedz na komentarz

    CO Z ROZBITYM RADIOWOZEM, czy gmina łubowo pokryje koszta zniszczenia radiowozu za swojego radnego?

  • 04.12.2020 10:17  Odpowiedz na komentarz

    ukarać surowo kierowcę!!!!Dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów,wysoka grzywna i odsiadka za lekceważenie decyzji sądu!może trochę "otrzeżwieje".

  • 04.12.2020 07:20  Odpowiedz na komentarz

    Czuję się rozgoryczony tym artykułem bo nie dowiedziałem się z niego jeszcze czym zajmowali się matka, ojciec, dziadek i babcia tego pana :) wasz poziom pisana to żenada!!! Widać dla kogo piszecie. Trochę kultury nikt nie jest głupi!

    04.12.2020 13:32

    Piszą dla lewaków stronniczośc tego portalu widac gołym okiem...

  • 03.12.2020 20:06  Odpowiedz na komentarz

    Teraz jak usiądzie za kierownicę to panowie i panie tylko 112

  • 03.12.2020 19:46  Odpowiedz na komentarz

    Dobrze mu za to jeżdżenie na dwoch gazach???

  • 03.12.2020 16:34  Odpowiedz na komentarz

    Klasyka !!! Pisowiec Zagorzały katolik i aLkoholik

  • Dobra robota policji. Aby teraz tylko nie wytykali im bledow. Jest wynik, jest pijak. Uratowali inne życie które mógł ktoś stracić przez niego... Pieski jestem z wami. A on pewnie i tak będzie miał załatwione.

  • 03.12.2020 13:34  Odpowiedz na komentarz

    PARAWDA. z tym prezio spółdzielni to nie było to samo. Prezio tylko staranował radiowóz. A czy był pijany? tego mu nikt chyba nie udowodnił. Wszystko się przedawniło.

  • Nie udostępniając komentarzy ograniczacie wolność słowa wybierając Te, KTÓRE pasują pod wasza retorykę... A tłumaczycie się że kontrolujcie wulgaryzmy żenada

  • 03.12.2020 10:29  Odpowiedz na komentarz

    Autor artykułu chyba załatwił sobie sprawę w sądzie cywilnym.....i pokazał żenująco niski poziom dziennikarstwa. Stronniczość i ukierunkowanie art. Na powiązanie winnego z jego rodzina było poniżej pasa. Pół artykułu jest o sprawcy pół o jego rodzinie. Moje Gniezno pl śmiech po prostu widać od razu dla kogo piszecie

  • 03.12.2020 10:17  Odpowiedz na komentarz

    Haha nie sadze bo to i tak nic nie da i skoro gość jest komendantem to raczej o tym wie

  • 03.12.2020 10:16  Odpowiedz na komentarz

    Jak się ładnie porozprowadzali w poprzedniej kadencji pisowcy. Córunia sekretarzem powiatu, mężulek Komendantem policji w kłecku ,tatuś radnym w Gminie. Rodzina na swoim. Brawo panie pośle dolata.

  • 03.12.2020 10:14  Odpowiedz na komentarz

    Co mnie to obchodzi kogo teściem wujem i ojcem autor do ukarania w sprawie cywilnej jak najbardziej nie miesza się faktów przestępstwa zesprawami rodzinnymi apil artykułu jest o tym z kim sprawcą jest spokrewniony przypadek????

  • 03.12.2020 00:19  Odpowiedz na komentarz

    Córka nie jest Sekretarzem w gnieźnieńskim powiecie. Przecież tam obecnie sekretarzem jest Małgorzata Matczak, powołana na tę funkcję za obecnej kadencji władz powiatu.

  • 02.12.2020 22:45  Odpowiedz na komentarz

    On Wiecznie Pijany JEŻDŻil w końcu przyszła Na niego kolej,brawo policja,dobrze,że w ten sposób się to skończyło, a nie śmiercią nie winnych osób...

  • 02.12.2020 22:39  Odpowiedz na komentarz

    W OGÓLE KTO UDOSTĘPNIA takie informacje kim jest córka i zięc tego Pana, powinni podać autora artykułu do sądu

  • 02.12.2020 22:22  Odpowiedz na komentarz

    Ktoś go podkablował coraz więcej konfidentów wśród ludzi.

    03.12.2020 21:55

    A czy to, że non stop jeździ po alkoholu to jest ok? Ile razy można zamiatać sprawę pod dywan. A rodzina nie jest winna, że jedzie po pijaku

  • 02.12.2020 22:14  Odpowiedz na komentarz

    Tyle ma wspolnego ze to nie pierwszy raz kiedy on jedzie po alkoholu ale wszystko bylo ukrywane

  • 02.12.2020 20:12  Odpowiedz na komentarz

    Brawo dla naszego Komendanta! Potwierdził ze nie ma z nim nikt układów nawet najbliższa rodzina

  • 02.12.2020 19:53  Odpowiedz na komentarz

    Pisowcy myślą że są Bezkarni. Mają na to przyzwolenie władzy i policji.

    02.12.2020 22:20

    A lewacy to co przypomnij sobie jak prezio spółdzileni uciekał a później pisz...

  • A co ma do tego zięć i córka?

    06.12.2020 13:34

    Zięć krył jego plecy gdy go zatrzymywali to UNIKAŁ wtedy kary

  • 02.12.2020 19:34  Odpowiedz na komentarz

    Teraz udaje chorego, dobre, pewnie zięć tak mu doradził ????????????

PODOBNE TEMATY
126 wykroczeń i 2 zatrzymane prawa jazdy! Policjanci podsumowali weekendową akcję Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie podsumowali działania "Prędkość... Wtorek, 19 stycznia 2021
Uratowali nietrzeźwego i wyziębionego mężczyznę Niskie temperatury stanowią poważne zagrożenie dla życia i zdrowia osób nie tylko bezdomnych, ale również... Poniedziałek, 18 stycznia 2021
Strażacy podziwiali łabędzie. Dlaczego? W poniedziałek strażacy z Trzemeszna zostali powiadomieni o przymarzniętym łabędziu na Jeziorze Popielewskim.... Poniedziałek, 18 stycznia 2021
Strażacy podsumowali 2020 rok. Liczba interwencji nieznacznie spadła Gnieźnieńscy strażacy podsumowali 2020 rok, porównując go z wcześniejszym. Okazuje się, że liczba interwencji... Poniedziałek, 18 stycznia 2021