moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Zrób zdjęcie i wygraj!

Czwartek, 29 września 2011
 • Zrób zdjęcie i wygraj!

Weź udział w Wielkim Konkursie Fotograficznym organizowany przez firmę Fotostube w ramach V Offeliady. Tematem przewodnim konkursu jest "Wyzwanie".

Regulamin konkursu

 1. Konkurs fotograficzny (zwany dalej „Konkursem”) organizowany jest przez firmę Fotostube ul. Zielony Rynek 12, 62-200 Gniezno (zwaną dalej „Organizatorem”) w ramach V Ogólnopolskiego Festiwalu Filmów Amatorskich i Niezależnych OFFELIADA w Gnieźnie.
 2. W Konkursie mogą brać udział osoby fizyczne interesujące się fotografią i zamieszkałe na terenie Miasta Gniezna. W przypadku osób małoletnich (do 18. roku życia) udział w konkursie jest możliwy za pisemną zgodą rodziców lub opiekuna prawnego.
 3. Konkurs zostaje ogłoszony w dniu 21 września 2011 r.
 4. Tematem przewodnim Konkursu jest hasło „Wyzwanie”.
 5. Uczestnicy Konkursu zgłaszają wybrane przez siebie 1 zdjęcie zgodne z tematem Konkursu.
 6. Zdjęcie należy przesłać na adres email: konkurs@fotostube.pl podając w tytule „OFFELLIADA 2011 Zgłoszenie” w nieprzekraczalnym terminie do 31 października 2011 r.
 7. Warunki techniczne prac: Prace w formacie JPG o wymiarach min 1200x1600 pikseli
 8. Nadesłane prace zostaną ocenione przez Komisję Konkursową, powołaną przez Organizatora. Komisja Konkursowa czuwa także nad prawidłową organizacją i przebiegiem Konkursu oraz dokona oceny nadesłanych prac, a swój werdykt ogłosi podczas V Festiwalu OFFELIADA w Gnieźnie (11-13 listopada 2011 r.).
 9. Komisja Konkursowa przyzna Główną Nagrodę, a także ma prawo do przyznania dodatkowych nagród oraz wyróżnień. Decyzje Komisji Konkursowej są ostateczne i niepodważalne.
 10. Fundatorem nagrody w konkursie jest Organizator, czyli firma Fotostube, ul. Zielony Rynek 12, 62-200 Gniezno.
 11. Prawa autorskie związane ze zgłaszanym zdjęciem nie mogą być w żaden sposób ograniczone ani naruszać praw autorskich i dóbr osobistych osób trzecich.
 12. Zgłoszenie udziału w Konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wydruk zdjęcia, jego ekspozycję oraz wykorzystanie w celach promocyjnych przez Organizatora oraz Festiwal „OFFELIADA” oraz z akceptacją jego regulaminu.
 13. W sprawach nie objętych regulaminem głos decydujący ma Komisja Konkursowa.

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Poznaliśmy program 13. "Offeliady" 34 filmy konkursowe, pokazy specjalne "Juliusza, "Siłaczek" i "Ondyny", spotkania z twórcami i jurorami... Wtorek, 29 października 2019
Spotkanie z autorem przygód wikinga Tappiego W niezwykły świat elfów, wodników oraz krasnali wprowadził najmłodszych gnieźnian pisarz Marcin Mortka.... Czwartek, 31 maja 2018
Damian Holecki wystąpi z okazji Dnia Dziecka w Kiszkowie 10 czerwca w Kiszkowie odbędzie się festyn z okazji Dnia Dziecka. W programie m.in. pokaz motoparalotni,... Wtorek, 29 maja 2018
Tłumy na festynie w Osińcu W weekend we wsi Osiniec odbył się Festyn z okazji Dnia Matki i Dziecka. Zobaczcie jakie atrakcje przygotowali... Poniedziałek, 28 maja 2018