moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Samochodem przez Gniezno: Strajk Kobiet już w czwartek

Środa, 11 listopada 2020
  • Samochodem przez Gniezno: Strajk Kobiet już w czwartek

W najbliższy czwartek odbędzie się kolejna odsłona Strajku Kobiet w Gnieźnie. Tym razem ulicami Pierwszej Stolicy przejedzie kolumna samochodów.

Jak czytamy na stronie wydarzenia na facebook’u:

Zmienia się sytuacja względem pandemii, ale nie zmienia się nasz opór przeciwko wyrokowi na kobiety. Dlatego tym razem użyjmy naszych środków transportu, by wyrazić sprzeciw. Niech nasz protest przekroczy krytyczną masę i niech czerwona błyskawica przejmie ulice. Przyjedźcie samochodami, rowerami czy wszystkim tym czym poruszacie się po mieście. Spotkajmy się na parkingu przy Sobieskiego (za Urzędem Pracy / III Liceum Ogólnokształcącym).
Pamiętajcie by jadąc z pasażerką/em mieć na sobie maseczkę oraz, żeby transparenty nie zasłaniały okien samochodu (liczymy na waszą inwencję możecie zamocować je na drzwiach, tylnym bagażniku).
Widzimy się wszyscy 12.11 (czwartek) o godzinie 19.00, trasę poznacie na miejscu. Walka o nasze prawa trwa!!!

Link do wydarzenia na facebook’u:

https://www.facebook.com/events/751146038801287/
 

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(30)

  • 12.11.2020 23:18  Odpowiedz na komentarz

    lUDZIE PRZECIEŻ TU CHODZI O OBALENIE NORMALNEGO RZĄDU PRZEZ POPARAŃCÓW LEWICOWYCH I PEŁOWCÓW ,JUŻ TO PRÓBOWALI ZROBIĆ POPRZEZ KODZIARZY I BUNT W SEJMIE GDZIE W wGILIĘ CZĘSTOWALI SIĘ PASZTETEM PIECZONYM ORAZ MARSZE W OBROIE SĄDÓW.jAKO NORMALNY CZŁOEWIEK NIC MI OBECNA WŁADZA NIE ZROBIA A ,ŻE BIORĄ SIĘ ZA OSZUSTÓW I ROZLICZAJĄ PRZEKRĘTY TO ROBI SIĘ AFERĘ Z TEGO/

  • 12.11.2020 21:35  Odpowiedz na komentarz

    Brawo Basia

    13.11.2020 08:00

    tomek basia proponuje wizyte u lekarza.Pan bóg niebo aniołki o czym wy piszecie

  • 12.11.2020 21:33  Odpowiedz na komentarz

    Wściekłe maci.e atakują,gorsze Od kiboli.zwykłe chamstwo powskie

  • 12.11.2020 18:13  Odpowiedz na komentarz

    Basia, proponuję pilną wizytę u psychiatry,czy to mocno boli!?

  • 12.11.2020 17:21  Odpowiedz na komentarz

    Jakby faceci byli w ciazy to by zrozumieli nas kobiety a nie jadem pluja

    15.11.2020 15:14

    Według współczesnego braku logiki, u protestujących to nie tylko kobiety mogą być w ciąży. oto link. https://www.youtube.com/watch?v=wQ1cgaEYFx4&feature=emb_logo

  • 12.11.2020 13:53  Odpowiedz na komentarz

    Moja żona na to nie pojedzie. Mamy tylko mój samochód i schowałem kluczyki. Będzie więc siedzieć w domu.

  • 12.11.2020 05:53  Odpowiedz na komentarz

    Istnieją instytucje, ktor przygarniają takie niechciane przez matki dzieci. Zadajcie pytanie swoim matka czy one kiedys myślały nad aborcja was. Kobiety chca takich samych q nawet lepszych praw niż mężczyźni to dlaczego żadna nie wezmie sie za spadek i nie zacznie kopać? Wiekssosc protestujących to mlode wręcz dziewczyny od 16 do 30, które nie rozumieją życia. Jeśli ktoś zablokuje mi przejazd i nie dotrę tam gdzie będę chciał bede blokowa tak jak i wy

  • 11.11.2020 22:57  Odpowiedz na komentarz

    Wszystkie kobiety co usuną swoje nie narodzone dzieci po swojej śmierci Pan Bóg pokaże im te zdrowe ANIOŁKI piękne A one nie będą mogły je przytulić UCAŁOWAĆ i tu będzie ta WIELKA KARA rozpacz i ból

    12.11.2020 03:22

    Zmień lekarza i przestań ćpać

  • 11.11.2020 22:49  Odpowiedz na komentarz

    Wszystkie kobiety co USUNą ciąże własnych dzieci po swojej śmierci Pan boG im pokaże te Aniołki zdrowe Piękne ale nie będą mogli je dotknąć i ucałować i tu będzie dla nich WIELKA kara i ból

  • 11.11.2020 20:04  Odpowiedz na komentarz

    Kim jest Wiktor dobre pytanie

    11.11.2020 23:23

    Wiktor to ja. Chcesz się poznać? Nie widzę przeszkód, ale musisz zrozumieć, że w pewnych sprawach mam konserwatywne poglądy. Przeczytaj moje komentarze, chociażby nie popieram aborcji na życzenie i wymagam od ludzi odpowiedzialności. Są też kwestie, gdzie poglądy mam bardziej wolnościowe. Możemy o tym wszystkim porozmawiać przy piwie czy nawet bardziej prywatnie, ale szanując wzajemnie swoje poglądy.

  • 11.11.2020 18:46  Odpowiedz na komentarz

    Wiktor swoje radykalne poglądy STOSUJ U SIEBIE W DOMU. A innym ich nie NARZUCAj. polska to kraj SWIECKI,, czytaj KONSTYTUCJE,,.Obecnie rządzący ale i poprzednicy DOGADALI się z,, KLEREM,,za,, KASE,,by ich popierał w WYBORACH i biskupi ustalają nam PRAWO.RELIGIA TO WIARA. BudDYZM, ISLAM, JEHOWA CZY JAKAKOLWIEK INNA. NAUKA I POSTĘP to przyszłość LUDZK8SCI.

    12.11.2020 21:38

    Ty masz wyprany móżdżek że nie powiem mózg,przez 8 lat przez popaprańców,wstyd...

    11.11.2020 20:12

    Jakie radykalne poglądy? Sprzeciw wobec aborcji na życzenie to radykalny bełkot? Dziecko drogie, naucz się czytać ze zrozumieniem i myśleć. Nawet nie wiesz co to radykalizm. Wy chcecie przyjemności bez odpowiedzialności, a jak będą konsekwencje to je szybko usunąć i dalej oddawać się przyjemnościom. Tak się nie da, życie na tym nie polega, by unikać odpowiedzialności i czerpać z niego pełnymi garściami. Trzeba nie tylko brać i korzystać, ale też coś dać od siebie i brać odpowiedzialność, taka jest rzeczywistość i tego nie zmienisz.

  • 11.11.2020 13:42  Odpowiedz na komentarz

    a JEŻELI KOBIETA szlaja się po pubach I NIE PILNUJE SWOJEGO DRINKA, DO KTÓREGO KTOŚ DOSYPUJE JEJ NASTĘPNIE PIGUŁKĘ GWAŁTU TO TEZ JEST SOBIE SAMA SOBIE WINNA ! dziecko W JEJ ŁONIE NICZEMU TU NIE ZAWINIŁO ! można JE PO URODZENIU POZOSTAWIĆ W OKNIE ŻYCIA DLA MAŁŻEŃSTW PRAGNĄCYCH WŁASNEGO DZIECKA ALE NIE MOGĄCYCH GO POCZĄĆ !

    11.11.2020 17:09

    Otóż to, jak najbardziej kobieta może tak postąpić. Zresztą tu i tak mamy do czynienia z gwałtem gdzie aborcja jest dopuszczalna i winny powinien ponosić koszty tego co zrobił kobiecie.

  • 11.11.2020 13:37  Odpowiedz na komentarz

    jedziemy DO Trzemeszna OBJEŻDŻAMY TAM RYNEK I WRACAMY DO GNIEZNA.

  • 11.11.2020 12:27  Odpowiedz na komentarz

    Wytłumacz mi co to znaczy"To ma je urodzić" kim ty jesteś , żeby nam dyktować prawa ????!!!!!

    11.11.2020 17:00

    Jak to co to znaczy? Zaszła w ciążę bez przymusu, bez żadnego gwałtu, ma zdrowe dziecko to je musi urodzić i tyle. Warunki do aborcji nie są spełnione więc dziecko musi przyjść na świat. Poza tym taka kobieta sama na to pozwoliła dobrowolnie oddając się mężczyźnie, a on też na to pozwolił dobrowolnie biorąc udział w tym akcie z kobietą. To chyba jasne, że skoro oboje dobrowolnie to zrobili, to nawet mimo zabezpieczeń godzili się z ryzykiem ciąży, nawet jeśli o tym nie myśleli, ale to w niczym nie zwalnia ich z odpowiedzialności.

  • 11.11.2020 09:34  Odpowiedz na komentarz

    Słuchaj Wiktor ty to sibie możesz swoją dupą rządzić, a od KOBIET z daleka!!!!!

  • 11.11.2020 07:37  Odpowiedz na komentarz

    W dzisiejszych czasach zamiast uczyć się to dziecięcia wola siedzieć w socjal mediach i oglądać jakieś głupie filmiki, które pióra im mózgi. Jeśli kobieta idzie uprawiać sex to liczy się z tym, że może zajsc w ciążę. One chca bezkarnie zabawiać się.

  • 11.11.2020 01:19  Odpowiedz na komentarz

    Niby jakie to są te wasze prawa? Aborcja na życzenie? O nie, na to nie będzie zgody w tym kraju. Jak kobieta zachodzi w ciążę, bo się dobrowolnie oddała mężczyźnie i dziecko jest zdrowe to ma je urodzić! Sama w końcu godziła się na ciążę oddając się cielesnym przyjemnościom z mężczyzną. Jeśli by się nie godziła to by się nie oddawała, proste. Poza tym w końcu niech uczestnicy strajku wyjaśnią jakich praw jeszcze brakuje kobietom? Nie ma zgody na aborcję na życzenie, ale o innych sprawach można rozmawiać.

    11.11.2020 17:02

    Jak świński ogon, ja nie mówię o gwałcie, bo to jest sytuacja kiedy aborcja jest dopuszczalna. Ja mówię o dobrowolnym stosunku za zgodą obu stron. Muszą się liczyć wtedy z konsekwencjami i jak dziecko jest zdrowe, to wtedy trzeba je urodzić, bo niby ma być zabite? Dlaczego? Z powodu braku odpowiedzialności dwojga ludzi?

    11.11.2020 16:12

    Jest za to zgoda na pedofilię księży biskupów kardynałów, ich korupcję, chciwość patologię. To dzieki takim jak ty. Ale spokojnie wiatr historii zacząl wiać. I się wzmaga. Wymiecie takich fundamentalistów jak ty.

    11.11.2020 13:07

    Jeśli by się nie godziła to by się nie oddawała, proste. ...takie proste jak świński zakręcony ogon, a co gdy inseminator zmusza przy użyciu siły ?

    11.11.2020 12:47

    Lecz sie idioto