moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Strajk Kobiet w Trzemesznie! Frekwencja przerosła oczekiwania!

Wtorek, 27 października 2020
  • Strajk Kobiet w Trzemesznie! Frekwencja przerosła oczekiwania!

We wtorek ulicami Trzemeszna przeszedł Strajk Kobiet. Frekwencja przerosła przypuszczenia Policji, w związku z czym momentami manifestacja wymykała się spod kontroli. Doszło m.in. do zablokowania ruchu na drodze krajowej nr 15.

Jak informuje portal Trzemeszno24.info, tłum przeszedł Placem Kilińskiego, ulicą Kościuszki, al. Odzyskania Niepodległości, po czym wszedł na drogę krajową nr 15. Uczestnicy przespacerowali aż do Rudek, gdzie skręcili w ul. Wyszyńskiego i wrócili do miasta. Przeszli jeszcze placem św. Wojciecha, ulicą Toruńską oraz Osiedlem Wysokim.

Frekwencja wyniosła ok. 600 osób, czyli mniej więcej tyle, ile w minioną niedzielę w Gnieźnie. Kolejny Strajk Kobiet na terenie naszego powiatu odbędzie się jutro w Gnieźnie.
 
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Trzemeszno24.info

Napisz komentarz

Komentarze(10)

  • 28.10.2020 18:52  Odpowiedz na komentarz

    Rączki i nóżki są? Sam sobie gotuj, sprzątaj, pieprz, prasuj...do roboty domowej!!!

  • 28.10.2020 18:01  Odpowiedz na komentarz

    a co to za idiota tam chwyta za slowka,

  • 28.10.2020 12:54  Odpowiedz na komentarz

    Suweren. a kto z rządu i kiedy mówił coś o przymusowych szczepieniach ? a może Ty Gdzieś w Polsce zauważyłeś , że w jakimś radio, Telewizji bądź internecie ktoś prowadzi cenzurę ? Gdzie ?
    O jakim Kagańcu ty pleciesz?

    28.10.2020 19:59

    A i jeszcze taki smaczek z 2017 roku i teraz moze wiekszosc z was się przekonałem o ściemie plandemi
    https://serwisy.gazetaprawna.pl/zdrowie/artykuly/1075815,narodowy-program-walki-z-epidemiami.html

    28.10.2020 19:58

    Cenzura jest obecna w polsce nawet na tym portalu. Kaganiec to nic innego jak maseczka (ten kawałek szmatki nie chroni przed wirusem tylko specjalne z filtrami zapoznaj sie) nasz kraj jest w bardzo szybkim tempie ZADŁUŻAMY.przymus szczepien jest w ustawie covidowej i siłą cie zaszczepia.

  • 28.10.2020 11:27  Odpowiedz na komentarz

    a wydawało się , że mŁodzież Trzemeszna jest ciut .......... od młodzieży w Gnieźnie.

  • 28.10.2020 09:41  Odpowiedz na komentarz

    Te kobiety chyba nie mają co robić. Kolację mężom zrobiły? Podłogi umyte? Pranie zrobione? Niech się zajmą tym co powinny, a nie ciągle chodzą po ulicach i krzyczą. Wkrótce faceci będą protestować, bo kobiety zaniedbują swoje domowe obowiązki i robią się krnąbrne.

    30.10.2020 17:08

    Amadeusz skąd Ty się urwałeś ?

    28.10.2020 16:27

    Jak mi ciebie żal .... resztę sobie dopowiedz