moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Poseł Zbigniew Dolata przesadził! Porównał manifestujących do małp w ZOO!

Piątek, 23 października 2020
  • Poseł Zbigniew Dolata przesadził! Porównał manifestujących do małp w ZOO!

W piątek o godz. 20.00 pod biurem posła Zbigniewa Dolaty w Gnieźnie zebrała się manifestacja. Wszystko przez komentarz, w którym parlamentarzysta porównał osoby manifestujące dzień wcześniej do małp w ZOO twierdząc, że zwierzęta mają wyższy iloraz inteligencji.

Poseł Zbigniew Dolata przekroczył kolejną granicę. W jednym z komentarzy po czwartkowej małej manifestacji pod jego biurem porównał zgromadzone osoby do zwierząt twierdząc, że małpy w ZOO mają wyższy iloraz inteligencji. Możliwe, że parlamentarzysta od momentu zawieszenia go w strukturach PiS-u po tym, jak głosował przeciwko „Piątce Kaczyńskiego”, łatwiej popełnia błędy i daje się ponieść emocjom, jednak tym razem posunął się zdecydowanie za daleko. Czy wystarczy mu odwagi aby przeprosić za swoje słowa? Pokażą to najbliższe dni.

W piątek, w ciągu kilku godzin organizatorom manifestacji udało się zebrać ponad 100 osób, które zgromadziły się pod biurem na ul. Moniuszki. Porządku pilnowało kilkunastu policjantów.
 
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Rafał Mikuła, Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(36)

  • 08.11.2020 01:15  Odpowiedz na komentarz

    Z tego, co słyszałem w wielu zoologach, to małpy nie przeklinają

  • 31.10.2020 16:51  Odpowiedz na komentarz

    Panie Pośle, gratuluję sprytu i odwagi. Uciec z zoo to nie lada wyczyn. Proszę znaleźć dobre schronienie, bo wkrótce koniec roku i inwentaryzacja. Mogą się dopatrzeć braków ????

  • 27.10.2020 20:23  Odpowiedz na komentarz

    Ale w KOŁO jest wesoło
    Człowiek w pracy
    Małpy wkoło

  • 27.10.2020 19:30  Odpowiedz na komentarz

    Ale on od dawna jest znany z chamskich komentarzy.ot prostaczek

  • 27.10.2020 19:12  Odpowiedz na komentarz

    *OBSERWATOR jestes tak juz zdegenerowany, ze ciężko się schylać do twojego poziomu. Poczytajcie a potem krytykujcie. Jakoś żaden z was nie krzyczy o bezkarnosci maseczkowej, przymusu szczepien ( a szczęście się a poumieracie) atakujecie kosciol
    Wypelnia się apokalipsa a wy idziecie zamiast z Bogiem to przeciwko niemu

  • 27.10.2020 07:15  Odpowiedz na komentarz

    A łUKASZENKA ZACIERA RĘCE. śmieje SIĘ z polskiego rządu ! Jeżeli teraz polski rząd użyje siły wobec manifestacji kobiet, to Łukaszenka ze zdwojoną siłą ruszy z czołgami na obywateli Białorusi. Nie pozwólmy na to Łukaszence. Panie Premierze daj przykład. Pokaż Łukaszence, że u nas już nie ma zamieszek, że potrafi pan dogadać się (chwilowo) z "kobietami".

  • @OBSERWATOR na etacie hejtera. CzUJe się upoważniony, by komentować WSZySTKICH i wszystko.

  • 26.10.2020 20:52  Odpowiedz na komentarz

    Polska potrzebuje natychmiast spokoju ! I to za wszelką cenę ! Inaczej wirus zdziesiątkuje nasz polski naród. Przez błąd "czasowy" Trybunału Konstytucyjnego rząd nie ma wyjścia. Premier musi się wstrzymać z drukowaniem wyroku Trybunału. Jednocześnie sejm musi odłożyć na dłużej uchwałę w sprawie zakazu hodowli zwierząt futerkowych. W obecnej chwili gdy pandemia zbiera coraz większe żniwo Polacy muszą zostać w domu. Muszą do minimum ograniczyć swoje kontakty nawet w rodzinie. Do Bożego Narodzenia w państwie polskim musi być spokój. Nie czas teraz, by państwo polskie było świętsze od papieża !

  • przyganiał kocioł garnkowi. Czytam różne posty i pusty śmiech ogarnia. te co mówią wypierdalaj i dają popis językowy na ulicach miasta, pod kościołami czy niszczą pomniki maja czelność się obrażać. Przez takie wulgarne zdziczałe antykobiety Obrażane są kobiety, które myślą inaczej. te samozwańcze uzurpują sobie prawo jak TK. walka o lewacki porządek świata niezgodny z naturą ludzką nikogo nie upoważnia do zwykłego chuligaństwa i wandalizmu. Dobrze byłoby żeby wcale nie rodziły , bo strach się bać co za potomstwo WYCHOWAJĄ. Może aktualny pan senator się wypowie...Cichutko mu się siedzi.

    26.10.2020 19:19

    TAK JAK TY MYŚLĄ OSOBY KTÓRE ULEGŁY INDOKTRYNACJI

  • 26.10.2020 11:56  Odpowiedz na komentarz

    Stracił w oczach prezesa przy głosowaniu i został zawieszony to teraz musiał się wykazać. A czy jest inteligentny czy nie to sam musi sobie odpowiedzieć

  • Ideologia lgbt, feministki i lewaki macie tak wybrane mózgi, ze nie wiecie co robicie. To jest wyrok trybunalu a nie ustawa. Doinformujcie się a potem biegajcie z krwią na rękach bo idziecie się zabawiać a pozniej jqknjuz zajdsiecie to chcecie zabijać

    26.10.2020 17:49

    TY JESTEŚ TAKI OBYWATEL RP CO NIE ROZUMIE CO TAK NAPRAWDE DZIEJE SIĘ W KRAJU .WIĘC MOŻE OPOWIADAJ CO SIĘ DZIEJE U CIEBIE W DOMU.jA ROZUMIEM ŻE TA SYTUACJA CIĘ PRZEROSŁA

  • 26.10.2020 07:49  Odpowiedz na komentarz

    Dolata to Zwykły cham i Prostak. Niech wy PIERDALA do Koźmina.

  • 25.10.2020 23:24  Odpowiedz na komentarz

    Jeśli ten "poseł" porównuje protestujących do małp, to jego należałoby porównać do ameby. Chociaż myślę, że gdyby ameba znalazła się obok niego to by go kopnęła nibynóżką

    26.10.2020 17:25

    NIEMA CO PORÓWNYWAĆ PISIORY TO ABSOLUTNIE AMEBY

  • Dolata - wystap z sekty poki masz mozliwosc. Nie rob z siebie pajaca. Jak wrocisz Do gniezna sam bedziesz chcial Sie stad wyprowadzic.

  • 25.10.2020 19:16  Odpowiedz na komentarz

    Temat zastepczy by uciszyć plandemie. Wolnosc obywateli i bezkarne zamykanie ludzi i pozbqwianie ich wszelkich praw. Ludzie zjednoczmy się w tych trudnych czasach i pokażmy, że jesteśmy Polakami nie może nas teraz nic dzielić bo im o to chodzi. Chodźmy wszyscy razem odzyskać kraj. Wolna Polska
    Bog Honor Ojczyzna

  • 25.10.2020 15:48  Odpowiedz na komentarz

    No to w Gnieźnie Nie Ma Już Co Się Pokazywać!!

  • 25.10.2020 12:48  Odpowiedz na komentarz

    Obserwator, Ty pewnie popierasz aborcję na życzenie. Czyli kobieta dobrowolnie oddała się mężczyźnie, zaszła w ciążę, ma zdrowe dziecko, ale nie chce więc dokona skrobanki. Na takie coś nie może być zgody. Jak kobieta oddaje się mężczyźnie to się godzi na to, że może zajść w ciążę. Bzdurne jest gadanie, że chciała przyjemności. Owa przyjemność może mieć pewne konsekwencje i kobieta musi się z tym liczyć.

    26.10.2020 17:38

    KAŻDY MA WOLNY WYBÓR I KAŻDY ODPOWIADA SAM ZA SIEBIE A TE BAJKI KTÓRE SERWÓJE KOŚCIÓŁ BYŁY DOBRE W ŚREDNIOWIECZSSU ŻEBY ZNIEWOLIĆ JAK NAJWIĘCEJ LUDZI NA SZCZĘŚCIE ICH KONIEC JEST JUŻ BLISKO

    26.10.2020 17:23

    JESTEM ZA WOLNYM WYBOREM I NIE ZGADZAM SIĘ Z TYM ŻEBY TAK UPADŁA INSTYTUCJA JAKĄ JEST KOŚCIÓŁ I PIS NARZUCAŁA LUDZIAM JAK MAJĄ ŻYC.

  • 24.10.2020 22:03  Odpowiedz na komentarz

    i pomyśleć że kiedyś był historykiem w liceum a teraz ma łeb wyprany przez pisiorów

  • 24.10.2020 20:56  Odpowiedz na komentarz

    muler i konrad wasze wpisy są wiecej niż żenujące na poziomie pisiorów i kleru czy wy nie znacie żadnej kobiety .wstyd

  • Panie Pośle!!!!! Brak klasy. Brawooo. Słoma z butów i wstyd. No ale skoro wg Pana małpy w zoo są bardziej inteligentne od protestujących kobiet to zastanawiam się do kogo lub czego Pana porównać. Bo u Pana ewidentny brak inteligencji. Jedyna madra Rzecz jaką Pan powinienem zrobić - to zrzec się stołka.

  • Zapomnial dodac " wladzy raz zdobytej nigdy nie ODDAMY" I "kto podnosi reke na wladze moze byc pewny ze mu ta wladza reke utnie "
    Po 15 siedzenia w sejmie kazdemu odpala sodowka, naprawde myslicie ze politykow obchodzi wasz los, o naiwnosci ...

  • 24.10.2020 13:33  Odpowiedz na komentarz

    To nie poseł powinien przepraszać, ale te kobiety za swoje zachowanie. Skoro zachowywały się w sposób nieprzystający kobiecie to jak Poseł mógł to skomentować? Gdyby zachowywały się normalnie to Poseł by nie musiał komentować ich zachowania. Powinny przeprosić Posła i mieszkańców Gniezna za swoje karygodne zachowanie i się wyspowiadać, a nie zachowywać się gorzej od dzieciarni.

    25.10.2020 12:34

    Antki, czytaj ze zrozumieniem. To nie ogólna opinia o kobietach, ale opinia o tych konkretnych protestujących, które zachowywały się skandalicznie. Gdyby protestowały w sposób normalny to by Poseł ich nie określił tak jak to zrobił. Poseł określając te negatywne zachowania stwierdził fakt, który nie podlega dyskusji.

    24.10.2020 20:37

    Skąd taka opinia o kobietach?Gdyby było normalnie nie byloby protestów.

  • 24.10.2020 12:40  Odpowiedz na komentarz

    Z jakiej racji ma przepraszać i niby za co? Tym kobietom to się w czterech literach poprzewracało. Chcą aborcji na życzenie. Nogi rozkładają, a jak będą konsekwencje to życzą sobie skrobanki, by nogi dalej rozkładać. Żadnej aborcji na życzenie. Trzeba ponosić konsekwencje swoich czynów. Jak kobieta nogi rozkładała to wiedziała na co się godzi i że może być z tego ciąża. Trzeba było się zabezpieczyć. Dorośli ludzie powinni być odpowiedzialni.

    25.10.2020 23:21

    On nie bzykał, bo żadna go nie chce. Dlatego takie farmazony wypisuje

    25.10.2020 19:51

    A ty w te rozlożone nogi chętnie wchodzisz bez zabezpieczenia... Trzeba ponosić konsekwencje swoich czynów.

  • Rasa panów pokazuje miejsce gdzie powinno być spoleczenstwo

  • 24.10.2020 11:14  Odpowiedz na komentarz

    parlamentarzysta porównał osoby manifestujące dzień wcześniej do małp w ZOO twierdząc, że zwierzęta mają wyższy iloraz inteligencji....o taaak zwłaszcza od tego parlamentarzysty z bożej łaski....

  • 24.10.2020 09:12  Odpowiedz na komentarz

    PatRząc na zdjęcia stwierdzam, że jedyną ciążą na jaką mogą liczyć uczestnicy jest ciąża gastronomiczna.

  • 24.10.2020 00:50  Odpowiedz na komentarz

    Nawet Pualinka się pojawiła razem z bentynem duet ponadprzeciętny,zamiast zająć się poważnymi sprawami szkodzi polskiej wsi ,zero wstydu ,weźcie się do pracy i nie łazić po ulicach bo wirusa roznosicie.

PODOBNE TEMATY
Poseł Zbigniew Dolata przeprasza radnego Tomasza Dzionka Podczas wspólnej konferencji prezydenta Tomasza Budasza i posła Zbigniewa Dolaty, parlamentarzysta skierował... Środa, 18 listopada 2020
Czy poseł Zbigniew Dolata odejdzie z PiS-u? W rozmowie Piotra Mazurka z Lechem Kołakowskim dla radia RMF FM padło pytanie czy razem z posłem z Łomży... Środa, 18 listopada 2020
Kolejna wpadka posła Dolaty! Porównał kobiety do małp, a sam pomylił osoby! Poseł Zbigniew Dolata podczas poniedziałkowej konferencji prasowej na temat przebudowy ul. Wolności... Środa, 18 listopada 2020
Ul. Wolności zostanie przebudowana! Briefing prasowy na temat inwestycji okazją dla posła Dolaty do ataku na miejskich radnych Około 3,5 mln zł, czyli do 50% kosztów inwestycji pozyskało Miasto Gniezno z rządowego Funduszu Dróg... Poniedziałek, 16 listopada 2020