moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Czym wyróżniają się dobre kalendarze trójdzielne? O tych cechach powinieneś pamiętać

Sobota, 24 października 2020
  • Czym wyróżniają się dobre kalendarze trójdzielne? O tych cechach powinieneś pamiętać

Dobra organizacja dnia korzystnie wpływa na wydajność pracy oraz realizację codziennych zadań. Zapisywanie terminów spotkań i ważnych wydarzeń jest kluczowa, aby w natłoku obowiązków o niczym nie zapomnieć. Przydatnym gadżetem jest kalendarz trójdzielny, dzięki któremu będziesz na bieżąco kontrolował plan dnia. Czym się wyróżniają takie modele? Zobacz, jakie cechy powinien mieć dobry kalendarz.

Czym jest kalendarz trójdzielny?
W sprzedaży dostępnych jest wiele praktycznych gadżetów do organizacji czasu. Wśród nich jednym z najpopularniejszych wariantów jest kalendarz trójdzielny, który można spotkać w większość biur. Charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością, gdyż pozwala nie tylko zaplanować ważne wydarzenia, ale także śledzić ich realizację na kratach poszczególnych miesięcy. Kalendarze trójdzielne spiralowane składają się z planszy, na której umieszczone zostały trzy bloki kalendarium. Każdy z nich jest oddzielony od siebie, dlatego strony możesz odrywać niezależnie od siebie.

Kalendarze trójdzielne jako gadżet reklamowy
Jeżeli szukasz dla swojej firmy praktycznego gadżetu reklamowego, powinieneś wziąć pod uwagę akcesoria do organizacji czasu. Kalendarze trójdzielne z własnym nadrukiem możesz zamówić np. na stronie drukarni OpenPrint.pl. W dostępnym tam kreatorze samodzielne opracujesz projekt, dzięki czemu stworzysz kalendarz trójdzielny indywidualny. Takie gadżety to niedrogi i skuteczny nośnik reklamy, który może być formą upominku dla Twoich klientów. Co sprawia, że kalendarze trójdzielne są tak popularne?
 
Kalendarze trójdzielne są funkcjonalne

 Kalendarz trójdzielny

 
Wśród innych formatów kalendarze trójdzielne wyróżniają się funkcjonalnością. Składają się z trzech niezależnych od siebie bloczków, a każdy z nich zawiera strony ze wszystkimi miesiącami w roku. Dzięki temu można zaznaczać na nim daty z wydarzeniami, które mają dopiero nadejść. W ten sposób zaplanujesz pracę z wyprzedzeniem i sprawisz, aby terminy spotkań ze sobą nie kolidowały.
 
Kalendarze trójdzielne można personalizować

 Kalendarz trójdzielny z projektem

Kolejną cechą, którą wyróżniają się te gadżety, jest możliwość ich personalizacji. Kalendarze trójdzielne indywidualne możesz zaprojektować według własnego projektu. Sam określasz, jaki kolor ma mieć plansza oraz co ma przedstawiać. Możesz na niej umieścić logo, dowolną grafikę lub tekst. Kalendarze trójdzielne spiralowane są więc okazją do zareklamowania swoich usług.

Kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości

Kalendarz to gadżet, z którego będziesz korzystał przez cały rok. Musi więc być wykonany z trwałych materiałów i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. W tym przypadku nie musisz się martwić, że kalendarz trójdzielny z własnym zdjęciem wyblaknie, porwie się lub rozklei. Każdy egzemplarz jest wykonany przy użyciu nowoczesnych technik drukarskich, dlatego zarówno grafika, jak i cała konstrukcja wyróżniają się najwyższą jakością.

Kalendarz trójdzielny - cena
Nie można zapominać także o tym, że zakup tych gadżetów nie będzie kosztował majątku. Nawet jeżeli zamówisz kalendarz trójdzielny z projektem, który ma zostać opracowany przez pracowników drukarni, nie narazisz się na duży wydatek. Ponadto im większy nakład zdecydujesz się kupić, tym koszt realizacji będzie niższy. Jeżeli chodzi o kalendarze trójdzielne, ceny rozpoczynają się już od 160 zł za 10 szt. Należy pamiętać, że jest to jednorazowa inwestycja, z której będziesz czerpał korzyści przez cały rok.

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Poluj na zniżki z kodami rabatowymi! Mimo że w tym roku wyjątkowo nie mamy możliwości udać się na zakupy do centrów handlowych, nie muszą... Wtorek, 17 listopada 2020
Podstawowe rodzaje materacy do łóżek czyli bonell, pianka i pocket Materace do łóżka dzielimy według twardości i rodzaju. Na rynku istnieją dwa podziały według twardości.... Piątek, 13 listopada 2020
Płaszcze damskie do 200 złotych - wybieramy te najlepsze Marzysz o tym, by odświeżyć swoją garderobę? Szukasz eleganckiego, modnego okrycia wierzchniego? W takim... Piątek, 30 października 2020
Bawełna a bawełna ranforce - różnice Bawełna renforce (z fr. renforcé) to nazwa komercyjna dzianiny ze 100% bawełny o splocie krzyżowym 1:1... Środa, 21 października 2020