moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Posłanka odniosła się do zachowania rolników

Wtorek, 20 października 2020
 • Posłanka odniosła się do zachowania rolników

Posłanka Paulina Hennig-Kloska odniosła się w oświadczeniu do zachowania rolników, którzy umieścili przed jej biurem transparent, słomę oraz rozlali gnojówkę.

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(8)

 • 23.10.2020 23:51  Odpowiedz na komentarz

  Dlaczeo manipulue PAni w swoim pismie nie pisząc, jak PAni glosowała? owija PAni w bawełnę temat, a nie odnosi się do meritum sprawy.Gdzie Pani odwaga???

 • Pis i po glosuje tak samo, a tak sie Nie luBia... to uklad. A ta kobieta to kolejna marionetka ktora PodpisUje wszystko co jej Dadza.

  22.10.2020 18:24

  To akurat dobrze że czasem umieją się porozumieć. Szkoda tylko, ŻE pani Paulina Faktycznie głosuję jak cala partia, ale gdyby się sprzeciwiła to by została wyrzucona z partii. A gdyby była kandydatką bezpartyjną to by mandatu posła nie miała. I Gniezno nie miało lokalnej reprezentantki.

 • Ja osobiście bym się wstydził gdyby moi wyborcy nazwali mnie zdrajcą i wylali gnojówkę na schodach,ciekawe co teraz powie na dożynkach do rolników????

 • 20.10.2020 23:10  Odpowiedz na komentarz

  Pani poseł sama sobie zaprzecza ,popatrz na Dolatę to jest gość i dużo jeszcze wam brakuje ,razem z tadziem dla was liczą się stoki i kasa.

 • 20.10.2020 21:40  Odpowiedz na komentarz

  Jak zawsze duzo gada mało robi. Zachecam posłankę do walki z plandemia

 • 20.10.2020 20:14  Odpowiedz na komentarz

  I głosowała za piątka ha ha. Rolniku czy ty to widzisz...

 • 20.10.2020 18:58  Odpowiedz na komentarz

  nie ważne kto jest posłem wnioskodawcą. Ważne jest tylko jedno. Kto podniósł rękę za tą ustawą. Podniosła pani rękę popierając ta ustawę? Podniosła Pani. Wobec tego jest Pani przeciwko rolnikom co oznacza, że jest Pani właściwym adresatem przesyłki rozsypanej przed Pani biurem poselskim. Niegrzecznie jest więc wskazywać innych posłów jako winowajców zaistniałej sytuacji politycznej, kiedy samemu przyłożyło się do tego ręki.

PODOBNE TEMATY
Paulina Hennig-Kloska skomentowała pedofilię w polskim kościele! Padły ostre słowa Posłanka Paulina Hennig-Kloska skomentowała na swoim fanpage'u sytuację, która miała miejsce na urodzinach... Czwartek, 10 grudnia 2020
Starosta pisze do posła. Czy Zbigniew Dolata wpłynie na zmianę prawa? Starosta Piotr Gruszczyński skierował pismo do posła Zbigniewa Dolata z prośbą o zmianę prawa w zakresie... Czwartek, 10 grudnia 2020
Poseł Zbigniew Dolata przeprasza radnego Tomasza Dzionka Podczas wspólnej konferencji prezydenta Tomasza Budasza i posła Zbigniewa Dolaty, parlamentarzysta skierował... Środa, 18 listopada 2020
Czy poseł Zbigniew Dolata odejdzie z PiS-u? W rozmowie Piotra Mazurka z Lechem Kołakowskim dla radia RMF FM padło pytanie czy razem z posłem z Łomży... Środa, 18 listopada 2020