X

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

"Tu mieszka zdrajca polskiej wsi" - transparenty, baloty i obornik pod domem posła i biurem posłanki

Wtorek, 20 października 2020

Minionej nocy pod domem posła Tadeusza Tomaszewskiego oraz biurem posłanki Pauliny Hennig-Kloski pojawiły się transparenty z hasłami "Tu mieszka zdrajca polskiej wsi". Dodatkowo przed domem parlamentarzysty Lewicy rozrzucono obornik, a przed kamienicą, w której biuro ma posłanka KO ustawiono baloty.

Protest przeciwko „Piątce Kaczyńskiego” przybiera na sile. Były już blokady dróg, manifestacje w Warszawie, płonąca barykada na drodze w Szczytnikach Czerniejewskich, a teraz przed domem posła Tadeusz Tomaszewskiego i posłanki Pauliny Hennig-Kloski ustawiono transparenty i rozrzucono obornik oraz baloty. Rolnicy są zdesperowani w walce o swoje prawa. Co będzie dalej? Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że to jeszcze nie koniec protestu, który będzie się zaostrzał.
 

tekst: Andrzej Bukowski
foto: Czytelnicy

Napisz komentarz

Komentarze(20)

  • Brawo rolnicy ! Jestem z wami !

  • A zdrajce narodu Dolate czym obdarowano??

    26.10.2020 20:42

    Jedyny polityk który ma honor nie to co reszta sprzedawczyków

  • 21.10.2020 08:07  Odpowiedz na komentarz

    I bardzo dobrze zrobili!!! Oby więcej takich akcji!!! Brawo!!!
    Rolnicy nie poddawajcie się!!!!

  • 20.10.2020 23:27  Odpowiedz na komentarz

    Ciekawe jak teraz spojrzy rolnikom w twarz podczas biegania???

  • 20.10.2020 22:36  Odpowiedz na komentarz

    Zenujace jest glosowanie przeciwko wsi ludziom ktorzy chca pracowac a nie protestować

  • Panowie rolnicy! Ja rozumiem,każdy powinien walczyć o swoje ale nie tędy droga! Na moje powinniście porozumieć się z innymi grupami zawodowymi i cały gnój wywalić pod sejm czy dom prezesa . To co w tej chwili odstawiacie nie ma sensu, nie zdobędziecie poparcia wśród większości normalnych ludzi którym utrudniacie chociażby dojazd do pracy. Na moje wiele tracicie. Komuś bardzo zależy na skłócaniu wszystkich ludzi w tym kraju.

    20.10.2020 23:17

    Tylko,że pełowcy razem z lewakami przyłożyli łapska do poparcia tej ustawy a tego to już nie widzisz???? Popatrz sobie na komentarze posłow tych ugrupowań i zobacz jak oni dbają o elektorat wiejski,tak jak ktoś napisał dla nich liczy się lgbt a nie uczciwie pracujący ludzie.

  • 20.10.2020 18:28  Odpowiedz na komentarz

    szacunek rolnicy

  • 20.10.2020 17:30  Odpowiedz na komentarz

    JEsienią obornik z darmową dostawą bardzo wskazany . Tylko zakasać rękawy i uzyźnić glebę w ogrodzie ???? kolejna korzyściągnięcia jest ruch na świeżym powietrzu ????

  • Żenujący poziom Polskich chłopówlub chłopo-robotników

  • 20.10.2020 16:08  Odpowiedz na komentarz

    Nic dodać nic ująć brawo popieram

  • 20.10.2020 15:55  Odpowiedz na komentarz

    brawo poslowie, nie bedziemy bronic ludzi ktorzy strajkuja aby dalej katowac zwierzeta

  • 20.10.2020 15:54  Odpowiedz na komentarz

    tchorze, twarze zakrywaja, i wulgaryzmy typowo wiejskie..buraki

  • 20.10.2020 14:52  Odpowiedz na komentarz

    Teraz płacz!!! a przed wyborami, pierwsi na PiS,byli zdecydowani.

  • 20.10.2020 12:58  Odpowiedz na komentarz

    Zachecam liczne grono do postawienia się systemowi przeciwko plandemi

  • 20.10.2020 11:59  Odpowiedz na komentarz

    Głupki kompletne to zrobiły.
    Wy oszołomy co to zrobiliście przyjedzcie sobie obojętnie pod którą fermę norek na okolicy Czerniejewa i zobaczcie sami na własne oczy jakich warunkach i w jakim stanie są te zwierzęta i jaki totalny smród jest w promieniu fermy i okolicy zapach aż zapiera dech...zobaczcie sobie najbliższy rów jaka gnojówka nim płynie i w polu tysiące ton gnoju lezy bez płyty gnojowej itd.

    20.10.2020 22:42

    masz racje glopki zaglosowaly za ta ustwa 5przeciwko zwierzetom JA mieszkam kolo norek i nic sie nie dzieje to co MÓWISZ jak KAŻDA CHODOWLA jest SPEŁNIONY dobrostan. W rowie sie KĄpiel mozna brac a od obornika sie odwal bo to ekologiczny

  • 20.10.2020 10:32  Odpowiedz na komentarz

    oby wiecej takich akcji.

  • 20.10.2020 10:14  Odpowiedz na komentarz

    A tam zdraja dla niego liczy się lgbt a nie mieszkancy wsi.

PODOBNE TEMATY
Nie masz prezentu na Dzień Kobiet? Odwiedź salon jubilerski Brilant! Salon jubilerski Brilant to miejsce, w którym znajdziesz wyjątkową biżuterię na Dzień Kobiet. Kolczyki,... Sobota, 6 marca 2021
Walentynkowa kolekcja od Brilant Każda kobieta kocha biżuterię. Salon jubilerski Brilant przygotował specjalną ofertę na Święto Zakochanych.... Czwartek, 11 lutego 2021
Zegarek, który nie wymaga wymiany baterii? Poznaj zegarki automatyczne! Chcesz kupić zegarek, który okaże się niezawodny w każdej sytuacji, a dodatkowo - będzie zachwycał doskonałym... Czwartek, 11 lutego 2021
Strajk Kobiet ponownie na ulicach Gniezna W czwartek ulicami Gniezna ponownie przeszedł Strajk Kobiet. Zgromadzenie zebrało się na Rynku, skąd... Piątek, 29 stycznia 2021