moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Bójka pseudokibiców na osiedlu Grunwaldzkim! Czy mecze Startu Gniezno będą bez udziału kibiców?

Poniedziałek, 12 października 2020
  • Bójka pseudokibiców na osiedlu Grunwaldzkim! Czy mecze Startu Gniezno będą bez udziału kibiców?

W sobotę na os. Grunwaldzkim w Gnieźnie, przy stacji paliw Hawa, doszło do bójki pseudokibiców. Wszystko wskazuje na to, że była to planowana ustawka z kibicami Apatora Toruń.

W sobotę przed meczem Startu Gniezno z Apatorem Toruń na os. Grunwaldzkim doszło do starcia pseudokibiców. Kilkadziesiąt osób podzielonych na dwie grupy ruszyło na siebie bez zwracania uwagi na osoby postronne. Kiedy na miejsce przybyła Policja nie zastała nikogo, jednak udało się w niedługim czasie zatrzymać 6 osób. Trwa ustalanie kolejnych uczestników zamieszek.

Mieszkańcy osiedla rozważają złożenie wniosku do gnieźnieńskij Policji oraz Polskiego Związku Motorowego o rozgrywanie pierwszych spotkań w przyszłym roku bez udziału kibiców na stadionie.
 
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Czytelniczka

Napisz komentarz

Komentarze(16)

  • 18.10.2020 10:38  Odpowiedz na komentarz

    To dobry pomysł aby mecz odbył się bez kibiców
    Można się znowu na hawie ustawić na wspólną relację z meczu

  • 14.10.2020 23:28  Odpowiedz na komentarz

    Na całe szczęście Policja nie będzie miała problemów z ustaleniem uczestników bójki tzw. " kibiców". W sąsiedztwie zdarzenia wiele kamer monitoringu (stacja paliw, sklep spożywczy itp....) Prawda???

  • 14.10.2020 05:53  Odpowiedz na komentarz

    Żałosne zabawa w udzielanego jeśli 4 złapie jedynego to co kopią wojownicy z piaskownicy

  • 14.10.2020 05:02  Odpowiedz na komentarz

    Policja boji się kiboli i zawsze ich tam nie ma jak są kibole i się biją woli ludziom wystawiać mandaty albo kierowca

  • 13.10.2020 16:30  Odpowiedz na komentarz

    To wbrew konstytucji! Nie mozna karac niewinnych! Moze zdelegalizujmy Caly ruch lgbt za dewastowanie kosciolow i pomników. Dlaczego takie pomysly nie padajĄ?

  • 13.10.2020 13:55  Odpowiedz na komentarz

    Dlaczego niewinni mają cierpieć za nieudolność policji ci bandyci w mundurach potrafią zskatoeac niewinnego #p. Igor wroclsw

  • Dlaczego to my mamy karę przyjmować za to ze oni maja ochotę na bicie się. To to już jest wielka przesada niech ukarzą tych co byli na ustawce bo reszta kibiców jest nie winna .

  • 13.10.2020 05:20  Odpowiedz na komentarz

    Witam, na tym filmiku nie widać kto zaczął, tylko widać jak kilku kozaków bije jednego człowieka w czarnej bluzie. Nie popieram takiego zachowania ale też nie można zezwalać na znieczulice

  • 12.10.2020 19:33  Odpowiedz na komentarz

    racja bez kibicow, niech sie naucza kultury

  • 12.10.2020 15:56  Odpowiedz na komentarz

    wy ale macie pewne źródła informacji

  • 12.10.2020 13:05  Odpowiedz na komentarz

    Jaki apator !!!

    12.10.2020 21:50

    Masz coś do powiedzenia?

  • 12.10.2020 12:30  Odpowiedz na komentarz

    A "milicja" w tym czasie wstawiała mandaty za maseczki ????

  • I bardzo dobrze. Klub na to przyzwala to teraz żużelek tylko w tv jak ktoś to raczy pokazać

  • 12.10.2020 08:49  Odpowiedz na komentarz

    Bez przesady chyba ich poniosło jak bez kibiców niech się za robotę wezmą a nie donosy pisać