Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Zatrzymano 8-miu nietrzeźwych kierowców

Poniedziałek, 26 września 2011
  • Zatrzymano 8-miu nietrzeźwych kierowców

Policjanci z Gniezna w miniony weekend zatrzymali na drogach ośmiu nietrzeźwych kierujących. Wśród zatrzymanych było czterech rowerzystów, dwóch kierowców samochodu natomiast dwóch innych odpowie dodatkowo za spowodowanie kolizji drogowej.

Policjanci z Czerniejewa w sobotę, 24 września o godz. 18.30 w Grabach zatrzymali 59-letniego mieszkańca tej gminy, który kierował rowerem po drodze mając w organizmie 1,9 promila alkoholu.
Tego samego dnia o godz. 18.40 policjanci z Trzemeszna zatrzymali 29-letniego  trzemesznianina, który mając w organizmie 2,8 promila kierował Daewoo Matizem i w tym stanie na ul. Wojciecha w Trzemesznie zderzył się z Matizem, a następnie wjechał w ogród piwny.
O godz. 21.30 na ul. Wojska Polskiego w Witkowie miejscowi stróże prawa zatrzymali 44-letniego mężczyznę, który mając w organizmie 3,1 promila cofając Fordem Fiesta uderzył w zaparkowane Audi A4.
Piętnaście minut później na ul. Orzeszkowej w Gnieźnie policjanci referatu patrolowo - interwencyjnego zatrzymali 33-letniego mieszkańca gminy Gniezno, który mając 1,3 promila alkoholu w organizmie kierował Audi 80.
Kwadrans później w Goraninie funkcjonariusze z Czerniejewa zatrzymali 60-letniego rowerzystę, u którego stwierdzono 1,1 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
W niedzielę, 25 września o północy policjanci referatu patrolowo - interwencyjnego zatrzymali 24-letniego gnieźnianina, który mając 1 promil alkoholu  w organizmie kierował Renault Megane.
W godzinach wieczornych w Czerniejewie na ul. Pałacowej miejscowi policjanci zatrzymali rowerzystę, który jechał swoim jednośladem mając w organizmie 1 promil alkoholu, natomiast rowerzysta zatrzymany w Cielimowie przez „drogówkę” miał 2 promile alkoholu w organizmie.

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Truchło na drzewie w Wymysłowie! Czy służyło do szkolenia psów? Jak informuje portal Trzemeszno24.info, w ubiegłym tygodniu jeden z Czytelników poinformował redakcję... Sobota, 19 października 2019
Tymczasowy areszt dla 42-letniego Ukraińca za kradzież rozbójniczą W jednym z gnieźnieńskich marketów doszło do kradzieży rozbójniczej. Sprawca nie chcąc zapłacić za polarową... Sobota, 19 października 2019
Odsłonięcie tablicy pamiątkowej kom. Józefa Wróblewskiego Przed Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie odsłonięto tablicę upamiętniającą komisarza Józefa Wróblewskiego.... Sobota, 19 października 2019
Zaginął Krzysztof Sekulski Zaginął Krzysztof Sekulski, lat 53, około 180 cm wzrostu. Może być ubrany w jeansy i ciemny polar. Może... Sobota, 19 października 2019