moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Zatrzymano 8-miu nietrzeźwych kierowców

Poniedziałek, 26 września 2011
  • Zatrzymano 8-miu nietrzeźwych kierowców

Policjanci z Gniezna w miniony weekend zatrzymali na drogach ośmiu nietrzeźwych kierujących. Wśród zatrzymanych było czterech rowerzystów, dwóch kierowców samochodu natomiast dwóch innych odpowie dodatkowo za spowodowanie kolizji drogowej.

Policjanci z Czerniejewa w sobotę, 24 września o godz. 18.30 w Grabach zatrzymali 59-letniego mieszkańca tej gminy, który kierował rowerem po drodze mając w organizmie 1,9 promila alkoholu.
Tego samego dnia o godz. 18.40 policjanci z Trzemeszna zatrzymali 29-letniego  trzemesznianina, który mając w organizmie 2,8 promila kierował Daewoo Matizem i w tym stanie na ul. Wojciecha w Trzemesznie zderzył się z Matizem, a następnie wjechał w ogród piwny.
O godz. 21.30 na ul. Wojska Polskiego w Witkowie miejscowi stróże prawa zatrzymali 44-letniego mężczyznę, który mając w organizmie 3,1 promila cofając Fordem Fiesta uderzył w zaparkowane Audi A4.
Piętnaście minut później na ul. Orzeszkowej w Gnieźnie policjanci referatu patrolowo - interwencyjnego zatrzymali 33-letniego mieszkańca gminy Gniezno, który mając 1,3 promila alkoholu w organizmie kierował Audi 80.
Kwadrans później w Goraninie funkcjonariusze z Czerniejewa zatrzymali 60-letniego rowerzystę, u którego stwierdzono 1,1 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
W niedzielę, 25 września o północy policjanci referatu patrolowo - interwencyjnego zatrzymali 24-letniego gnieźnianina, który mając 1 promil alkoholu  w organizmie kierował Renault Megane.
W godzinach wieczornych w Czerniejewie na ul. Pałacowej miejscowi policjanci zatrzymali rowerzystę, który jechał swoim jednośladem mając w organizmie 1 promil alkoholu, natomiast rowerzysta zatrzymany w Cielimowie przez „drogówkę” miał 2 promile alkoholu w organizmie.

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
16-latek pobity przez grupę mężczyzn! Sportowiec musiał przerwać treningi We wtorek, 28 kwietnia, ok. godz. 17.00 na ul. Zamiejskiej w Gnieźnie doszło do pobicia 16-letniego... Wtorek, 5 maja 2020
Pracowity weekend Wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego Okres długiego weekendu był czasem intensywnej pracy patroli z Wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.... Wtorek, 5 maja 2020
Dzielnicowy z Czerniejewa realizuje zadanie priorytetowe Dzielnicowy rejonu nr I gmina Czerniejewo informuje o wdrożeniu "Planu Działania Priorytetowego" w miejscowości... Wtorek, 5 maja 2020
Policjanci przechwycili 85 gramów amfetaminy. Podejrzany już usłyszał zarzuty Policjanci z Kłecka i z Gniezna zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu gnieźnieńskiego, podejrzewanego... Wtorek, 5 maja 2020