moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Płonąca barykada na drodze krajowej nr 15!

Środa, 7 października 2020
  • Płonąca barykada na drodze krajowej nr 15!

Dzisiaj ok. godz. 21.20 strażacy odebrali zgłoszenie o pożarze opony i balotu słomy na drodze krajowej nr 15 w Szczytnikach Czerniejewskich. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna, Żydowa i Czerniejewa oraz Policję.

Po dotarciu na miejsce potwierdzono, że na środku drogi pali się opona i balot słomy. Sytuację szybko opanowano. Strażacy ugasili ogień, a przybyła na miejsce Policja zajęła się ustalaniem sprawcy podpalenia. Barykada na drodze prawdopodobnie była ustawiona przez rolników, którzy dzisiaj protestowali przeciwko „Piątce Kaczyńskiego”. W pobliżu miejsca pożaru stały maszyny rolnicze z transparentami.
 
tekst: Andrzej Bukowski
foto: OSP Czerniejewo

Napisz komentarz

Komentarze(9)

  • 10.10.2020 23:51  Odpowiedz na komentarz

    P łacą po 100 tyś za ha ziemi i narzekają ,że bieda . Rolnicy wpadli we własne sidła ich pazerność na glebę im się odbija czkawką kredyty trzeba spłacać a matematyki się nie oszuka pytanie tylko po co??????

  • 09.10.2020 15:05  Odpowiedz na komentarz

    Skąd ty bierzesz te kwoty? kumulacja milionów to w lotto...a nie u rolników. jak chcesz spać jak niedźwiedź w zimie zostań rolnikiem i pokaż jak ci unia daje miliony na sprzęt. czyżby jak nazywasz "najgłupsza klasa społeczna" była jednak mądrzejsza od ciebie?

  • 09.10.2020 13:40  Odpowiedz na komentarz

    Niema nic do tych ludzi gdyby nie oni i rolnictwo człowiek by nie przeżył...chyba że sam by uprawiał ZIELENINE i zwierzynę wtedy sam BY był BABolem i kozysztal z dotacji bo mu marchew w ogrodzie nie rośnie albo świnie zdychaja bo jedzą Gowna bo na ziorka nie stać

  • Piotrus i przemus. czytajac wasze komentaze az sie plakac chce.
    poziom waszej wiedzy o zyciu rolnikow nie jest nawet na poziomie przedszkolaka.
    i teraz pytanie, czyja to wina? edukacji, czy waszego uposledzenia psychicznego?
    dodam ze rolnikiem nie jestem i nigdy na wsi nie mieszkalem, ale mam pojecie o tym ze
    praca rolnika to nie jest 40 godzin od poniedzialku do piatku, tylko 365 dni w roku!!!
    zima tez przemusiu. pozdrawiam serdecznie i proponuje sie troszke doszkolic.

    11.10.2020 01:20

    A ty jesteś idiotą zawodu

    11.10.2020 01:19

    Ale ty jesteś głupi niczym cebula z biedronki żal mi ciebie ja pracuje od 300 do 420 godzin miesięcznie więc nie pierdol mi głupot buraku. Rolnik sam wybrał swoją pracę więc niech cierpi

  • 08.10.2020 22:21  Odpowiedz na komentarz

    Ogromne dotacje dla najgłupszej klasy społecznej od wejścia do uni każdy w stodole ma sprzęt za miliony krus 130 zł miesięcznie a my zusu 1700 zimą śpią jak niedźwiedzie a my cały rok do roboty i cały czas w dupie źle

    09.10.2020 09:39

    Popieram twoja wypowiedź ????????????????

  • 08.10.2020 15:26  Odpowiedz na komentarz

    Tak szczerze wy nie robicie na złość Kaczyńskiemu tylko nam normalnym obywatelom! Jak wybraliście tak macie PiS będzie was dymał jak chce! Więc zacznijcie drogie wieśniaki myśleć i do w-wa na wiejska wypierdal. Jcie a nie utrudniajcie nam zycie czy to takie trudne pomyśleć? A może dotacje na ropę chcecie na dojazd

PODOBNE TEMATY
Tragiczne potrącenie pieszego w Trzemesznie Dzisiaj ok. godz. 5.30 służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o potrąceniu pieszego na skrzyżowaniu ul.... Środa, 28 października 2020
Bomba w Hotelu Pietrak! Ewakuowano gości i personel W piątek o godz. 19.10 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o podłożonym ładunku wybuchowym w Hotelu... Niedziela, 25 października 2020
Wypadek w Waliszewie! Dwie osoby w szpitalu - w tym dziecko! W niedzielę ok. godz. 16.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku na skrzyżowaniu w Waliszewie... Niedziela, 25 października 2020
Mężczyzna ugrzązł w bagnie! Uratowali go strażacy! W niedzielę po godz. 15.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o mężczyźnie uwięzionym w bagnie w... Niedziela, 25 października 2020