moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Płonąca barykada na drodze krajowej nr 15!

Środa, 7 października 2020
  • Płonąca barykada na drodze krajowej nr 15!

Dzisiaj ok. godz. 21.20 strażacy odebrali zgłoszenie o pożarze opony i balotu słomy na drodze krajowej nr 15 w Szczytnikach Czerniejewskich. Na miejsce wysłano zastępy z Gniezna, Żydowa i Czerniejewa oraz Policję.

Po dotarciu na miejsce potwierdzono, że na środku drogi pali się opona i balot słomy. Sytuację szybko opanowano. Strażacy ugasili ogień, a przybyła na miejsce Policja zajęła się ustalaniem sprawcy podpalenia. Barykada na drodze prawdopodobnie była ustawiona przez rolników, którzy dzisiaj protestowali przeciwko „Piątce Kaczyńskiego”. W pobliżu miejsca pożaru stały maszyny rolnicze z transparentami.
 
tekst: Andrzej Bukowski
foto: OSP Czerniejewo

Napisz komentarz

Komentarze(9)

  • 10.10.2020 23:51  Odpowiedz na komentarz

    P łacą po 100 tyś za ha ziemi i narzekają ,że bieda . Rolnicy wpadli we własne sidła ich pazerność na glebę im się odbija czkawką kredyty trzeba spłacać a matematyki się nie oszuka pytanie tylko po co??????

  • 09.10.2020 15:05  Odpowiedz na komentarz

    Skąd ty bierzesz te kwoty? kumulacja milionów to w lotto...a nie u rolników. jak chcesz spać jak niedźwiedź w zimie zostań rolnikiem i pokaż jak ci unia daje miliony na sprzęt. czyżby jak nazywasz "najgłupsza klasa społeczna" była jednak mądrzejsza od ciebie?

  • 09.10.2020 13:40  Odpowiedz na komentarz

    Niema nic do tych ludzi gdyby nie oni i rolnictwo człowiek by nie przeżył...chyba że sam by uprawiał ZIELENINE i zwierzynę wtedy sam BY był BABolem i kozysztal z dotacji bo mu marchew w ogrodzie nie rośnie albo świnie zdychaja bo jedzą Gowna bo na ziorka nie stać

  • Piotrus i przemus. czytajac wasze komentaze az sie plakac chce.
    poziom waszej wiedzy o zyciu rolnikow nie jest nawet na poziomie przedszkolaka.
    i teraz pytanie, czyja to wina? edukacji, czy waszego uposledzenia psychicznego?
    dodam ze rolnikiem nie jestem i nigdy na wsi nie mieszkalem, ale mam pojecie o tym ze
    praca rolnika to nie jest 40 godzin od poniedzialku do piatku, tylko 365 dni w roku!!!
    zima tez przemusiu. pozdrawiam serdecznie i proponuje sie troszke doszkolic.

    11.10.2020 01:20

    A ty jesteś idiotą zawodu

    11.10.2020 01:19

    Ale ty jesteś głupi niczym cebula z biedronki żal mi ciebie ja pracuje od 300 do 420 godzin miesięcznie więc nie pierdol mi głupot buraku. Rolnik sam wybrał swoją pracę więc niech cierpi

  • 08.10.2020 22:21  Odpowiedz na komentarz

    Ogromne dotacje dla najgłupszej klasy społecznej od wejścia do uni każdy w stodole ma sprzęt za miliony krus 130 zł miesięcznie a my zusu 1700 zimą śpią jak niedźwiedzie a my cały rok do roboty i cały czas w dupie źle

    09.10.2020 09:39

    Popieram twoja wypowiedź ????????????????

  • 08.10.2020 15:26  Odpowiedz na komentarz

    Tak szczerze wy nie robicie na złość Kaczyńskiemu tylko nam normalnym obywatelom! Jak wybraliście tak macie PiS będzie was dymał jak chce! Więc zacznijcie drogie wieśniaki myśleć i do w-wa na wiejska wypierdal. Jcie a nie utrudniajcie nam zycie czy to takie trudne pomyśleć? A może dotacje na ropę chcecie na dojazd

PODOBNE TEMATY
Wypadek w Niechanowie! Auto z dużą siłą uderzyło w ogrodzenie posesji! W piątek ok. godz. 20.30 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku na ul. Parkowej w Niechanowie.... Piątek, 23 października 2020
Zadysponowano śmigłowiec, ponieważ zabrakło karetek "naziemnych" Jak informuje portal Trzemeszno24.info, w czwartek, około godziny 16.30, na polu w Zieleniu wylądował... Piątek, 23 października 2020
Organizacja ruchu na Wszystkich Świętych Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie informuje o planowanych zmianach w organizacji ruchu drogowego... Czwartek, 22 października 2020
Pieniądze wróciły do właściciela! Ten postanowił osobiście podziękować uczciwemu znalazcy Na początku października br. informowaliśmy, że do gnieźnieńskiej komendy Policji zgłosił się mężczyzna,... Środa, 21 października 2020