moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Osoba zakażona koronawirusem uczestniczyła w mszy świętej w Kiszkowie

Wtorek, 6 października 2020
 • Osoba zakażona koronawirusem uczestniczyła w mszy świętej w Kiszkowie

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gnieźnie informuje, iż w dniu 4.10.2020r. w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kiszkowie w mszy św. o godz. 10.30 uczestniczyła osoba zakażona SARS-CoV-2.

W związku z powyższym informuję, iż osoby, które uczestniczyły w ww. mszy św. w przypadku wystąpienia objawów chorobowych kontaktowały się z lekarzem Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz telefonicznie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Gnieźnie tel. 61 426 22 42 lub tel. alarmowy 693 023 355.
 
tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(5)

 • Proszę by ci co pracują w sanepidzie I dostali na głowę na punkcie "Koronawirusa" narysowali na ścianie czerwonym markerem kółko wzięli rozpęd i zajebali w nie głową!! Tak jak te wasze jebane maseczki w sklepach firmach ludzie pracują po 8 nawet 12h! Mimo pleksy Maseczka?! Śmiech na Sali! Chętnie każda z tych macior sanepidowskich bym postawiła na kasie niech stoją mówią wiecznie z maseczka na Twarzy! Czym dla was jest Koronawirus? Zwykle zapalenie płuc na raka umiera więcej dużo więcej ludzi nikt jakoś tego nie naglasnia. Jebnijcie się w głowy chociaż nie wiem czy nie za późno.

 • 06.10.2020 18:47  Odpowiedz na komentarz

  Dlaczego nie jest nic wspomniane ze na oddziale ginekologiczno położniczym była osoba z pozytywnym wynikiem? Pacjenci są na kwarantannie a oddział nadal otwarty skandal!

 • 06.10.2020 18:40  Odpowiedz na komentarz

  W dobie pandemii kościoły powinny być natychmiast pozamykane. To nie jest pierwsza potrzeba życiowa. Z mszy w kiszkowie są nagrania więc łatwo można stwierdzić czy były zachowane odległości i maseczki. Jeśli nie było a ktoś się zarazi organizator czyli ksiądz powinien odpowiadać za narażenie życia i zdrowia wielu osób.

  09.10.2020 00:48

  Ty, Zenek, nie udawaj mnie. Ja nie atakuję kościołów czy innych miejsc gromadzenia się ludzi. Postuluję powołanie Policji Sanitarnej, przestrzeganie zaleceń, powszechne szczepienia i ograniczenie gadania głupot o tym z czym mamy do czynienia. Pandemia istnieje, ale niektórzy wygadują głupoty. Gdyby powołano Policję Sanitarną to by mogła temu przeciwdziałać i takich gadających głupoty poddać kwarantannie, albo odciąć im dostęp do internetu, bo ci ludzie tylko mącą w głowach.

  06.10.2020 23:09

  Walnij łbem w ścianę i pomódl się o nowy rozum....

PODOBNE TEMATY
Spotkania Chóralne w tym roku online Planowany na 15 listopada koncert chórów w ramach XXVIII Gnieźnieńskich Spotkań Chóralnych niestety... Niedziela, 15 listopada 2020
Jeszcze więcej Muzeum Początków Państwa Polskiego w internecie Od końca października dostępne są nowe serwisy internetowe Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie.... Środa, 11 listopada 2020
Nie będzie jarmarku świątecznego i uroczystego odpalenia iluminacji na choince miejskiej! Prezydent Miasta Gniezna poinformował dzisiaj, że z powodu pandemii i nowych obostrzeń odwołano jarmark... Środa, 4 listopada 2020
Od soboty do poniedziałku cmentarze zostaną zamknięte Premier Mateusz Morawiecki poinformował podczas konferencji prasowej, że z powodu drugiej fali koronawirusa... Piątek, 30 października 2020