moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Osoba zakażona koronawirusem uczestniczyła w mszy świętej w Kiszkowie

Wtorek, 6 października 2020
 • Osoba zakażona koronawirusem uczestniczyła w mszy świętej w Kiszkowie

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gnieźnie informuje, iż w dniu 4.10.2020r. w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kiszkowie w mszy św. o godz. 10.30 uczestniczyła osoba zakażona SARS-CoV-2.

W związku z powyższym informuję, iż osoby, które uczestniczyły w ww. mszy św. w przypadku wystąpienia objawów chorobowych kontaktowały się z lekarzem Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz telefonicznie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Gnieźnie tel. 61 426 22 42 lub tel. alarmowy 693 023 355.
 
tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(5)

 • Proszę by ci co pracują w sanepidzie I dostali na głowę na punkcie "Koronawirusa" narysowali na ścianie czerwonym markerem kółko wzięli rozpęd i zajebali w nie głową!! Tak jak te wasze jebane maseczki w sklepach firmach ludzie pracują po 8 nawet 12h! Mimo pleksy Maseczka?! Śmiech na Sali! Chętnie każda z tych macior sanepidowskich bym postawiła na kasie niech stoją mówią wiecznie z maseczka na Twarzy! Czym dla was jest Koronawirus? Zwykle zapalenie płuc na raka umiera więcej dużo więcej ludzi nikt jakoś tego nie naglasnia. Jebnijcie się w głowy chociaż nie wiem czy nie za późno.

 • 06.10.2020 18:47  Odpowiedz na komentarz

  Dlaczego nie jest nic wspomniane ze na oddziale ginekologiczno położniczym była osoba z pozytywnym wynikiem? Pacjenci są na kwarantannie a oddział nadal otwarty skandal!

 • 06.10.2020 18:40  Odpowiedz na komentarz

  W dobie pandemii kościoły powinny być natychmiast pozamykane. To nie jest pierwsza potrzeba życiowa. Z mszy w kiszkowie są nagrania więc łatwo można stwierdzić czy były zachowane odległości i maseczki. Jeśli nie było a ktoś się zarazi organizator czyli ksiądz powinien odpowiadać za narażenie życia i zdrowia wielu osób.

  09.10.2020 00:48

  Ty, Zenek, nie udawaj mnie. Ja nie atakuję kościołów czy innych miejsc gromadzenia się ludzi. Postuluję powołanie Policji Sanitarnej, przestrzeganie zaleceń, powszechne szczepienia i ograniczenie gadania głupot o tym z czym mamy do czynienia. Pandemia istnieje, ale niektórzy wygadują głupoty. Gdyby powołano Policję Sanitarną to by mogła temu przeciwdziałać i takich gadających głupoty poddać kwarantannie, albo odciąć im dostęp do internetu, bo ci ludzie tylko mącą w głowach.

  06.10.2020 23:09

  Walnij łbem w ścianę i pomódl się o nowy rozum....

PODOBNE TEMATY
Zmarł bp senior Bogdan Wojtuś We wtorek, 20 października, w godzinach południowych zmarł bp. senior Bogdan Wojtuś, emerytowany biskup... Wtorek, 20 października 2020
Rozporządzenie Prymasa Polski Prymas Polski abp Wojciech Polak wydał rozporządzenie szczegółowe dotyczące wykonywania posługi duszpasterskiej... Sobota, 17 października 2020
Prymas Polski w kwarantannie domowej W związku z pozytywnym wynikiem testu na obecność koronawirusa emerytowanego biskupa pomocniczego archidiecezji... Sobota, 17 października 2020
Arcybiskup Józef Henryk Muszyński uhonorowany Arcybiskup Henryk Józef Muszyński Prymas Senior, w roku 35-lecia Sakry Biskupiej otrzymał dwa, niezwykle... Czwartek, 1 października 2020