X

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Miasto sprzedaje lokal w kamienicy przy ul. 3 Maja! Cena wywoławcza wynosi prawie pół miliona złotych!

Czwartek, 1 października 2020
  • Miasto sprzedaje lokal w kamienicy przy ul. 3 Maja! Cena wywoławcza wynosi prawie pół miliona złotych!

Prezydent Miasta Gniezna ogłosił pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu stanowiącego własność Miasta Gniezna przy ul. 3 Maja 30. Pierwsza Stolica ma na tym zarobić ok. pół miliona złotych.



tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(10)

  • A KTO KUPIŁ DZIAŁKĘ ZA DZIEKANKĄ OD MIASTA MIĘDZY ULICAMI ORZESZKOWEJ A POZNAŃSKĄ ZA 22 MILIONY ZŁOTYCH POD MARKET ? NIGDZIE NIE JEST PODANE KTO JEST NABYWCĄ.
    CZY REDAKCJA MOŻE SIĘ DOWIEDZIEĆ KTO NABYŁ ?

  • Ale filozofowie z was. Miasto sprzedaje udział w kamienicy, które w pozostałej części od dawna jest prywatna. Więc oprócz kosztów Miasto nie ma z niej żadnego zysku. Można potępiac władze, ale tylko wtedy, gdy na to zasługują . W tym przypadku kibicuję im i uważam, ze cena jest jeszcze za niska.

  • 05.10.2020 22:51  Odpowiedz na komentarz

    Czego wy nie pojmujecie. Wspaniały rząd zabrał wpływy do budżetu dodając w prezencie obciążenia. Za chwilę będziecie łazić po polnych drogach i ciemnych ulicach. Ale grunt to 500plus. Głupich jest zawsze więcej niż mądrych.

  • 02.10.2020 21:50  Odpowiedz na komentarz

    Sprzeddzą wszystko a na końcu mieszkańców ale trudno tak wybraliście .....

  • 02.10.2020 15:07  Odpowiedz na komentarz

    Dla nauczycieli na nadgodziny

  • 02.10.2020 14:12  Odpowiedz na komentarz

    Paula, jaka pomoc dla biednych? Po co im to? Guru liberałów Don Saluste twierdził, że biedni muszą być jeszcze biedniejsi, a bogaci jeszcze bogatsi. Gnieznem rządzi stronnictwo liberalne, dlatego powinni działać zgodnie z doktryną Saluste. Pieniądze ze sprzedaży należy przeznaczyć na nagrody dla najlepiej zarabiających w spółkach miejskich i urzędach.

  • 02.10.2020 07:03  Odpowiedz na komentarz

    Może poprawią stan dróg w mieście. Może przeznacza pieniądze dla biednych by wesprzeć ich i pomoc stanąć na nogi. Może zrobią z nimi coś dobrego.

  • 01.10.2020 13:35  Odpowiedz na komentarz

    na wypłaty dla nierobów. i to nie małe.

  • 01.10.2020 07:18  Odpowiedz na komentarz

    No to będziemy mieli przy samym szpitalu kolejną prywatną przychodnie !! Ciekawe czy to będzie Ginekolog, stomatolog, czy może kardiolog ???

  • 01.10.2020 05:20  Odpowiedz na komentarz

    miasto wszystko sprzedaje i zaraz zostanie z niczym. Na co tyle kasy jest potrzebne?

PODOBNE TEMATY
Skatepark na Pustachowie już otwarty Amatorzy rolek, deskorolek i BMX mogą już korzystać z nowego skateparku, który powstał przy ul. Czeremchowej... Piątek, 18 czerwca 2021
25-lecie Strefy Płatnego Parkowania w Gnieźnie W 2021 roku Strefa Płatnego Parkowania w Gnieźnie obchodzi swój jubileusz 25-lecia (1996-2021), który... Środa, 16 czerwca 2021
Budowa garażu bez pozwolenia na zgłoszenie - przepisy Pojęcie ?garażu? jest bardziej skomplikowane przez przepisy prawa, niż może wydawać się przeciętnemu... Czwartek, 10 czerwca 2021
"Bilet za zeta" dla uczniów Od 1 września 2021 r. uczniowie szkół podstawowych mieszkający w Gnieźnie będą mogli korzystać z biletu... Wtorek, 8 czerwca 2021