moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Zbiórka nakrętek dla Kornelii

Środa, 30 września 2020
  • Zbiórka nakrętek dla Kornelii

Nocna Jazda Samochodem Bez Celu Gniezno i Dynamic Strong Klub Sportowy zapraszają serdecznie wszystkich, którzy chcą wesprzeć kolejną akcję zbiórki nakrętek dla Kornelii. Zbiórka odbędzie się w sobotę, 3 października, od godziny 17.00 do 19.00 na parkingu Kaufland.


tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(9)

  • 07.10.2020 07:55  Odpowiedz na komentarz

    ale nie powinno być parasolem ochronnym samym w sobie. Wielu ludzi bezinteresownie oferowało Wam miejsce do przechowania. Bez efektu. Można też ludzi zmobilizować typu "worki przyjmujemy w piątek" a np. a sobote wywieźć i wszyscy byliby zadowoleni. Tyle i aż tyle, ale do tego potrzeba dużo dobrej woli, a nie obelg, oszczerstw i złych słów, którymi obrastacie w coraz większą skorupę. Nie szukajcie wrogów wokół siebie, prawdziwy wróg jest w Waszej głowie wobec każdego kto ma inne zdanie, do którego ma zresztą prawo

  • 06.10.2020 07:49  Odpowiedz na komentarz

    Ekh, poraża mnie podejście z szukaniem "wroga" na siłę. Jakie to ma Znaczenie czy obok, na przeciwko czy w Krakowie. Skupcie się na Zadbaniu o najbliższe Otoczenie, nie zakłamywaniu rzeczywistości i trzymaniu Emocji na wodzy. Bo rzucaniem Epitetami sami wystawiacie sobie laurkę.

    07.10.2020 07:54

    A prosiłem o trzymanie emocji na wodzy i o to by zastanowić się co stanowi problem. Nikt tu nie walczy z Wami, Kornelią czy istotą pomagania. Nikt tu Cie nie nęka, oskarża o nie wiadomo co...a jedynie stwierdza fakt, że to jak to widzą inni jest czymś czego Wy nie widzicie. Zastanówcie się głęboko, odłóżcie na bok emocje, włączcie myślenie, odpowiedźcie sobie na pytanie czy chcielibyście mieszkać sami w takim otoczeniu, spróbujcie zrozumieć drugą stronę. Pomaganie jest cenne, sam byłem częścią tej pomocy i to nie raz (Karolina właśnie odwołuje złorzeczenia),

    06.10.2020 15:15

    nasłaliście już na mnie straż miejska, pisaliście skargi do prezydenta miasta, teraz oskarżacie mnie, jakoby przeze mnie nie można sprzedać domu, który jest już sprzedany :) jeżeli nie dasz mi spokoju, to tym razem ja podejmę kroki prawne o "nękanie" i "zniesławienie" - to ostatnie ostrzeżenie

    06.10.2020 14:50

    aha, namierzony :)

  • 02.10.2020 15:01  Odpowiedz na komentarz

    Ja w przeciwieństwie do Pani Karoliny nie życzę nikomu źle, powiem więcej wbrew temu co sobie Pani uważa za stosowne w swojej główce...nie należę do osób obojętnych na potrzeby najmniejszych i będących w potrzebie...również tych, z którymi borykają się rodzice Kornelki. Nie mam zupełnie nic do pomagania, bo to nie to jest istotą problemu. SZKODA, że Emocje biorą górę nad zdrowym rozsądkiem.

  • 30.09.2020 21:15  Odpowiedz na komentarz

    I dawaj znowu śmietnik pod domem, a jak. Bo przecież co mi tam zdanie sąsiadów. A potem się okazuje, oczywiście nie z winy tego śmietnika, że sąsiad nie może sprzedać domu. A ludzie oferowali miejsce do przechowania, ale po co to komu... Typowa polska zaściankowa mentalność

    03.10.2020 20:03

    sinus jeżeli wiesz, że nr 12 jest na sprzedaż, to domyślam się, że mieszkasz naprzeciwko :) słuchaj wg mnie problem jest w cena!!! gdybyś miał/MIAŁA mózg to sam byś wpadł, dlaczego przez dwa miesiące nie udało się sprzedać domu za 340tyś

    01.10.2020 22:36

    Jezuuu!!! Co z pana za podly czlowiek?!?!? Jak tak mozna przedkladac pieniadze i wlasne widzi mi sie nad zdowie i zycie innego czlowieka??? Mysle, ze nie trudno bedzie sie dowiedziec o wasci personalia i poczekac, az los sie zemsci i zesle wyrownanie rachunkow. Wtedy bede obecna i nie pozwole zapomniec, ze wszystko wraca. Juz to sie dzieje, nawet domu kupic nikt nie chce...
    Nie zycze tobie, czlowieku wszystkiego dobrego, tylko tego na co sobie zasluzyles.

PODOBNE TEMATY
Prawie tona nakrętek dla Kornelii W sobotę odbył się XVI Finał zbiórki nakrętek dla Kornelii. Organizatorami akcji była Nocna Jazda Samochodem... Niedziela, 4 października 2020
Zebrali ponad pół tony nakretek dla Kornelki! W niedzielę na parkingu pod targowiskiem w Gnieźnie odbyła się zbiórka nakrętek dla Kornelii Kuczmy.... Niedziela, 24 maja 2020
Gdzie szukać samochodu na sprzedaż? Przed zakupem samochodu używanego powinno się poświecić czas na ustalenie, jakiego rodzaju pojazdu się... Piątek, 13 marca 2020
Zgubiono kluczyk od samochodu W sobotę na os. Jagiellońskim w Gnieźnie (parking obok TXM, Pepco, pasaż) zgubiono kluczyk od samochodu... Poniedziałek, 23 grudnia 2019