moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Pierwszy punkt na koncie Grinbud KS-u. Jest niedosyt

Poniedziałek, 28 września 2020
  • Pierwszy punkt na koncie Grinbud KS-u. Jest niedosyt

Grinbud KS Gniezno z pierwszym punktem w tym sezonie 1. Polskiej Ligi Futsalu. W sobotę podopieczni trenera Adama Heliasza zremisowali przed gnieźnieńską publicznością z LZS Dragon Bojano 2:2.

Gospodarze rozpoczęli od mocnego uderzenia. Już w trzeciej minucie Dariusz Rychłowski dobrze dograł do Mikołaja Bereźnickiego i ten otworzył wynik rywalizacji. Miejscowi chcieli pójść za ciosem i szukali kolejnych szans na gola. Rywale też absolutnie nie odpuszczali, lecz czujny był Dawid Dymek. Ostatecznie więcej bramek w I partii nie padło. Do przerwy było 1:0.

Tuż po powrocie na parkiet goście wyrównali, a to za sprawą Pawła Pióra. Niestety, w 30. minucie Dragon prowadził już 2:1. Tym razem trafił Marek Widzicki. Goście ewidentnie złapali wiatr w żagle i nieco później obili... oba słupki bramki KS-u. Wcześniej rywale też mieli dogodną okazję.

Jak mawiał klasyk, niewykorzystane sytuacje się mszczą. I się zemściły. W 32. minucie ponownie trafił Mikołaj Bereźnicki, tym razem po dobitce. Mało tego. Później Mikołaj stanął przed szansą ustrzelenia hattricka, ale nie zdołał zamienić na bramkę znakomitej szansy.

Spotkanie zakończyło się rezultatem 2:2. Po stronie Grinbud KS-u Gniezno z pewnością pozostaje pewien niedosyt. Z drugiej strony, zawsze mogło być słabiej. Najważniejsze, że jest progres. Była porażka, jest remis, teraz czas na zwycięstwo!

Grinbud KS zagrał w składzie: Dymek (Kasprzyk) - Solecki, Simiński, Greser, Urtnowski - Kaźmierczak Pa., Oseichuk, Rychłowski, Bereźnicki, Heliasz, Alamenciak.
tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Mieszko Gniezno - Unia Swarzędz 0:7 W ramach rozgrywek 3 ligi grupy 2 do Gniezna przyjechał zespół Unii Swarzędz Mieszkowxy podrażnieni... Niedziela, 15 listopada 2020
VIII Niepodległościowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Turystyki "Chrobry-Gniezno" z okazji Narodowego Dnia Niepodległości... Piątek, 13 listopada 2020
Czy Mieszkowcy pokuszą się o niespodziankę? Ostatnim akcentem w 2020 roku na boisku piłkarskim przy ul. Strumykowej w Gnieźnie będzie mecz w ramach... Piątek, 13 listopada 2020
Akademia Mieszko Gniezno zacieśnia współpracę z Akademią Lecha Poznań MKS Mieszko Gniezno jako jeden z nielicznych klubów może poszczycić się mianem klubu partnerskiego Akademii... Środa, 11 listopada 2020